Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 516 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 31, 32, 33, 34, 35
Zajímavé odkazy 
Autor Zpráva
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

Mám s touto generací najeto cca 150 tis. km, takže vlastní (nenovinářské) postřehy:

Jednoduchá náprava (oproti víceprvkové) je tragédie (ale to většina škodovkářů nechce/neumí přiznat, popřípadě nemají srovnání a do některých situací/rychlostí se ani nedostanou).
Neprojevuje se to (v běžném provozu) zásahy ESP, ale nekomfortem - drncání (hlavně u zadních pasažérů) a tlumeným/slabým boucháním z kufru.
Pro řidiče je pak nepříjemné chování zadní nápravy - při projíždění zatáčky s rozbitým povrchem zadní náprava jakoby odskakuje resp. jakoby se auto vzadu nadzvedlo a posunulo do strany.

A právě toto lze eliminovat výbavou - motorizace, která už má víceprvkovou nápravu, adaptivním podvozkem apod.

Mimochodem - že je jednoduchá náprava špatné řešení, potvrzuje přístup Seatu: na levnějších modelech je jednoduchá náprava taky, ale za příplatek (!) lze objednat víceprvkovou (to Škoda neumožňuje).

stř lis 15, 2017 7:14 am
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel

z popudu MF jsme byli nuceni nakoupit několik Ovcí v CNG motor 1,6T tuším, možná se pletu klidně mi opravte
do města pohoda,ale na dálnici jak je ten motor lehký normálně uskakuje předek ve vyšších rychlostech furt se to musí řídit ,furt to chce skočit do pola , na dálky humus únavný cestování v tom
a navíc je to hnusný :-D ale to už jsem myslím říkal
jediný slušný auto u nás je superb II gen 3,6 s DSG

stř lis 15, 2017 7:38 am
Profil Zobrazit autorovy stránky
Závislý uživatel
Závislý uživatel

no, slusny, zrovna superb II s tou spolehlivosti predci snad i boxer diesel :-DDD nevim teda jak 3,6, ale ve firme jsme meli 1,8 benzin a za nejakych 200 neco tisic km se na tom autu menil jak motor, tak DSG prevodovka :-DDD (jinak vymena prevodovky asi 200 tisic oprava...)

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

stř lis 15, 2017 7:50 am
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel

Tyhle superbecka mame zadarmo ze senatu CR a maj kolem 350 000 a jezdí.
Servis je samozřejmě dražší

stř lis 15, 2017 2:50 pm
Profil Zobrazit autorovy stránky
Závislý uživatel
Závislý uživatel

Ybrcku to řízení u 1,6 octy mě připomnělo,jak včera vystartoval penzista s nějakým kafemlýnkem,něco jak daewo tico,nevím co přesně,tyhlety auta mě děsně splývají,Tico bylo aspoň tvarově zapamatovatelnější.
Motor dle zvuku tak max.litr či 0,8,kurva drtil to statečně,vřeštělo to i se to dráždivě snažilo rozkřičet,e to i rozhýbalo rozumně,ale jak to s tím autem začlo při akceleraci divoce smýkat :-DDD to byla fakt prdel,laurel na cestě hadra,jsem se fakt bavil :-D měl co vodit aby se udržel v pruhu,jak splašený poník.

stř lis 15, 2017 6:52 pm
Závislý uživatel
Závislý uživatel

Daewoo Matiz se dělal s 0.8 motorem, Tico možná taky... to je nějaká podobná hračka jako ten můj Swift, byť ten alespoň trochu připomíná auto :-DDD Ale zase u něj není takový problém ho udržet v pruhu; on víc jak 150 stejně moc jet nechce :-DDD A když naprší, tak to umí jezdit i power slidem, povětšinou nechtěně :-DDD

pát lis 17, 2017 2:13 am
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 516 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 31, 32, 33, 34, 35