Poradíte jaký model by mi padl?

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Odpovědět
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18906
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od hamoun »

jste banda uchylu ... <:-<

... ja chci zase Subaruuuuuu ::-(((

[SUBARU] :-o
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7814
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od mnov »

Já byl v sobotu docela překvapen názorem na Subaru. Přijeli jsme Imprezou na chalupu a u brány nám stojí VW Caravelle. Soused pořádal výlov rybníka a sjelo se tam asi 20 vozidel a tak nám zaparkovali i před bránou. Požádal jsem souseda, aby tam poslal řidiče překážejícího vozu a jdu zpátky k autu. Dohonil mne chlapík a povídá "konečně přijelo pořádné auto" a prý měl několik Justy, Lego, Outback a jak to byla super auta. Pak sednul do toho VW a uhnul mi z vjezdu. :-)
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od romull »

spm píše:Mezi ty další nevýhody se dá počítat i to, že ti každej Pepa v knajpě bude tvrdit, že je to poruchovej sráč, náhradní díly budou dražší než zlato, že je to hnusný a další podobná konstruktivní kritika (která nám asociálum je úplně u řitě ).
Jako bych slyšel souseda co si tak lebedí ve svojí 1,9 TDI .......o Sůbu říká že všechno na houno, ale jízdně super :-DDD
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
nun
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 202
Registrován: ned dub 30, 2017 11:12 am
Jméno a příjmení: Miloš Kowol
Bydliště: Třinec

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od nun »

A taky, že už nikdy nebude chtít žádný jiný auto než Subaru.
Jo pod to se podepíšu, mám Subaru teprve půl roku a už koukám a pomalu si sháním další... :-DDD a těším se na zimu kterou ještě se Subaru neznám
Subaru Outback 2,5i LPG AT 2005 Obrázek
Mazda Mx-5 NC 1,8 2006
Citroen Berlingo 1,4i 2001
EX - OctaviaII 1,6TDI FabiaII 1,6TDI FabiaII 1,6 16V FabiaI 1,9TDI SEATCordoba 1,9SDI Lada2101 Oltcit Škoda100 Škoda1203 Tatran125 ČZ175Sport
GordiK
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 179
Registrován: pon lis 20, 2017 9:34 am
Bydliště: Novohradský hory

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od GordiK »

Zdar,

mám dotaz.... Sestra študuje, takže nemá prachů na rozdávání. Zato má Megane kombi r.v. 2000 dCi, kterej momentálně netahne... STK do února...

Teď přišla s tim, že někdo z práce prodává voňavýho outbacka 3,0 LPG... Podle jejího rozpočtu 50 smetanů to taky bude starej střep... AWD nepotřebuje, težkou káru netahá - ze mě teda oťas docela mimo... A hlavně se bojím oprav - mám s Japoncema velice pozitivní zkušenosti - ale opravovat Swifta za 40 tisíc po srážce se srnou chce silný nervy - páč sehnat použitý díly to je na rok...

Navíc bydlíme na jihu Čech na samotě u lesa, machra na Subaru v okolí neznám - a Subaru neumí opravit každej (aspoň teda dobře....). A jezdit do servisu 50 kiláků je otrava... Skoro si říkám, že by jí Fabie komby nebo podobnej šrot udělal stejnou službu za menší náklady (jak říkám - hlavně proto, že u studentky bych viděl jako důležitější náklady na provoz než požitek z jízdy a zrychlení, navíc když toho oťase chce jen proto, že je "od znamýho...). Co vy na to - jsem posera co se hned bojí drahejch oprav, nebo to vidíte podobně?
Uživatelský avatar
parabolD
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2168
Registrován: sob pro 29, 2012 10:43 am
Jméno a příjmení: Tomas Dobner
Bydliště: Plzeň - Božkov

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od parabolD »

Jsi jen realista, jestli nepotřebuje awd a jestli je rozpočet takovýto, určitě bych koukal po něčem jiném...
___________________________
ex Outback H6 3.0 MY02

B9 Tribeca MY07
Impreza GF MY98
Outback H6 3.0 strikes back :)
Uživatelský avatar
cleo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 6320
Registrován: čtv lis 20, 2014 11:38 am
Jméno a příjmení: Pavel Klofáč
Bydliště: Poddžbánsko

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od cleo »

Hlavně ať se v tom nesveze, jinak subaru diagnóza

Odesláno z mého founu pomocí Tapatalk
MY2020 Subaru Outback 2.5i Active - otouš Obrázek
ex 2016 Subaru Forester 2.0i-L Comfort CVT - modrásek
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od Slavek_xxx »

GordiK> neni tvoje segra z Hojny Vody? Pak ten Outback co by chtela je muj a bavily se o prodeji s moji zenou...
EDIT> ja jsem zene samozrejme rikal, ze je to pitchovina, aby si studentka kupovala takovejhle stroj. Zvlast kdyz ho chce hlavne kvuli kufru s mrizi... A taky trochu kvuli 4x4 ;-D Klidne ji ho ukazu, ale koupit ji ho nedoporucim...
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od spm »

na swifta se vali nahradni dily v kazdym prikope. proti BE/BH OTB teda rozhodne :-DDD

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
GordiK
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 179
Registrován: pon lis 20, 2017 9:34 am
Bydliště: Novohradský hory

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od GordiK »

Děkuju za vřelý přijetí, subaristi! Hlavně zdravím Slávka - už jsem chtěl řict sestře o kontakt, coby subaristicky embrio moc ocenim radu zkušenějšího.

Po napsání spojení "Škoda Fabia" jsem se bál zablokování účtu! :-) Hlavně jsem si ale říkal, že už dědkovatím - páč když segra přišla s Outbackem, tak jsem si říkal - no to jsou dneska mladý, ja v jejím věku vozil kočárek v pětidvéřovým Swiftu, ona hned myslí Outbacka!...

Tak uvidíme jak to dopadne - třeba si ten Rencek nakonec dá řict a rozjede se. Buď tam jde po výměně čerpadla málo nafty nebo neturbuje turbo... U Slávkova Outbacka je velká výhoda, že to bude auto v super stavu, když je od fóristy. Na druhou stranu - je to jen stroj prostě zub času hlodá i u Subaru... Každopádně se Slávku ozvu přes SZ.
GordiK
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 179
Registrován: pon lis 20, 2017 9:34 am
Bydliště: Novohradský hory

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od GordiK »

Aha, tak fakt jsem subaracky embrio - nemůžu posílat SZ... Ale rozhoďně bych se Slávku ozval - buď přes SZ až půjdou, nebo poprosim sestru, ať sežene telefen na tebe. Tak ať to jezdí!
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16117
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od quickly »

GordiK píše:Aha, tak fakt jsem subaracky embrio - nemůžu posílat SZ.
Gordik: už máš 3 schválené příspěvky , takže můžeš odesílat i SZ. Je to ochrana proti spamu.
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od Slavek_xxx »

Jinak o mym Outbacku bych rozhodne nerekl, ze je v super stavu. Je to 15 let stary auto s 330tkm na hrbu. Sice ma vymeneny podstatny dily (tesneni pod hlavou, kardan a ulozeni predni napravy), ale proste ma spoustu kosmetickych vad a bude treba do nej prubezne investovat penize. Jinak na servis jezdim posledni 3 roky k Veselymu do Rychnova.
EDIT> telefon ti poslu do SZ. A co se tyce rozpoctu, za 50 imho auto s velkym kufrem s mrizi a 4x4 nesezene. Urcite ne v dobrym stavu (ani takovym, jako je nas Outback). To by bylo lepsi sehnat pastiku (Forestera nebo Legacy) za 30 a nechat ho za 20 vyvarit a pak s nim 2-3 roky jezdit...
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od Slavek_xxx »

Pokud by treba tohle osklivy auto stacilo, fakt bylo bez koroze a problemu na podvozku a pohonu (o systemu pohonu u teto Suzuki nevim ani zbla), myslim ze by pro segru bylo idealni:
https://www.sauto.cz/osobni/detail/suzu ... oFrom=list
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
GordiK
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 179
Registrován: pon lis 20, 2017 9:34 am
Bydliště: Novohradský hory

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od GordiK »

Diky za reakce!

Tak těch 50 jsem střílel od boku - ale téměř jistě to neni tak, že by byla ochotná investovat řádově statisíce... Což u studentky nepřekvapuje...

Dík za toho suzukáče - ale ten její renda je r.v. 2000 - to by si moc nepomohla... Rendovi odešlo čerpadlo na naftu, příbuznej automechanik to opravil a teď to netahne - tak buď tam nejde dost nafty nebo turbo... Každopádně za pár tisíc ten renda bude další rok dva jezdit. Takže spíš bych to viděl na něco jako Fabie od r. 2005 (je auto za ca. 80 tisíc), což by bylo o generaci až dvě mladší auto než má teď , nebo opravit toho rencka aby jel - musi to bejt prkotina.

Ale auto to bude sestry - takže to nechám na ní. Takže se možná ještě ozve - neber to prosím Slávku tak, že to padá.
Naposledy upravil(a) GordiK dne úte lis 21, 2017 9:42 am, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“