P: Samsung Note 8

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Uživatelský avatar
pavelotb2016
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 201
Registrován: čtv kvě 12, 2016 9:59 pm

Re: P: Samsung Note 8

Příspěvek od pavelotb2016 »

VDC píše:
To ale spílá telefonu, ne software. Ten za to nemůže.

Kolben mi ukazoval Note v reálu. A ukazoval mi, jak když se přístroj vloží do docku, připojí se k monitoru a zobrazí se jako desktop. To je úžasná vychytávka a to chci !!! Ovládat prostředí myší a klávesnicí je skvělý. To je budoucnost, na kterou se těším. Snad se jí brzo dočkám....
Honzíku kdyby to nikdo nechtěl, tak za 3 bych to vzal...
No ja nevim, doma mam notas a popripade chytnu do ruky i tu mys, v praci mrsknu notas do dokiny a pracuju na 2 monitorech...ale jeste mne nenapadla potreba si doma konektovat telefon s klavesnici a mysi. Do kapes na cestu se mi to nevejde a o to vic ocenim funkcni telefon bez cehokoliv jinyho o). Ale kazdej to mame jinak predsedo...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
pavelotb2016
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 201
Registrován: čtv kvě 12, 2016 9:59 pm

Re: P: Samsung Note 8

Příspěvek od pavelotb2016 »

Kolben píše: Jo to muzes rikat nekomu kdo ten telefon nikdy nemel (nebo lidem co porad jedou na androidu a nikdy jabko nemeli). Ja mel 6 2x,6S,7plus,ipad mini4 2x, ipad Pro a o odladenosti softu se mluvit neda. Co mi ted na tabletu zmizelo tech super odladenych aplikaci, ktery bohuzel nejsou s ios11 kompatibilni, ale ja je bezne pouzival... Jasne je to problem vyvojaru, to je bez debat. No na androidu mi stale jedou. Mel sem tam nekolik aplikaci, ktery vubec nesli spustit. Nefunkcni mobilni hotspot byl naprosto standartni zalezitost, ktera po restartu zacala fungovat. O bluetooh a prenusu zvuku pres …
Jsi si jisty, ze mas opravdu iphone...? Ne vazne, hotspot mi nikdy problem nedelal, kazdej vikend mi na nem visi cela rodina, modrozub a handsfree jakbysmet. ios11 nemam jeste firemne schvalenej, ale pocitam, ze s aplikackama co tam mam se nic dit nebude, jako pri x systemovejch uploadech doposud. Pravda ipad neznam, nemam, neresim, tyhle velky klumpy nemusim. A klavesnice ? Od ty doby co Blackberry zainvestovali cinani a nas korporat to uznal za neduveryhodne z hlediska cyber security, je uplne jedno jak ta klavesnice na dotykovce vypada. Hapticka odezva z klasickych tlacitek BB je pryc. Nicmene na jabku resim tretinu mailu a jsem s tim za ta leta ok... a to mam velky pracky o)). O tom nocnim restartu jsem nevedel, ale zaplatpanbuh za nej a v noci at si dela co chce, alespon to pres den slape bez problemu na rozdil id androidu...o) kdyz mi neco zamrzne tak profi notas od Dellu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
bushman1
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3600
Registrován: úte led 21, 2014 3:15 pm

Re: P: Samsung Note 8

Příspěvek od bushman1 »

Proc obhajci Apple porad mluvi o zamrzani Androidu?
To je obvykly argument kolegyn v praci. Chtely stylovku, tak maji Iphony.
Ja mel ted dva roky Lenovo P70, coz je stredni trida v androidich telefonech.
Za tu dobu jsem ho restartoval tak petkrat, vic ne.
Zamrzani? Take maximalne do peti vyskytu.
Slapalo to jako hodinky. A to tam provozuji asi deset specialnich aplikaci, ktere jsem si nainstaloval.
Zbavoval jsem se ho ted jen kvuli potrebe lepsiho fotaku.
Novy telefon LG G6 mam sice jen 14 dni, ale opet slape jak ma.
Tak kde je to zamrzani?
Zazil jsem to pred lety na low endovych pristrojich. Kdyz ale srovname srovnatelne tridy, tak mam dojem, ze Android dnes nabizi to same, ale za nesrovnatelne mene penez.
A proto jsem znovu sel do Androidu.
Jinak mam doma 3 PC, jeden notas, tri dotykove telefony a dva tablety. V praci notas a tablet. Tohle vse jede na Windows nebo na Androidu.
A jsem s tim spokojen
Naposledy upravil(a) bushman1 dne čtv říj 12, 2017 11:19 pm, celkem upraveno 1 x.
Subaru WRX STI 2.5 2012
viewtopic.php?f=39&t=7756
Mini Cooper Clubman S ALL4 2.0 2016
Skoda Octavia IV 1.5 2021
Ex Subaru Legacy 2.5 2008
viewtopic.php?f=39&t=3638
https://www.instagram.com/fova.bushman/
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22544
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: P: Samsung Note 8

Příspěvek od spm »

pavelotb2016 píše:O tom nocnim restartu jsem nevedel, ale zaplatpanbuh za nej a v noci at si dela co chce, alespon to pres den slape bez problemu na rozdil id androidu...o)
Já se tu budu už asi po pátý opakovat, ale s jakým androidem to srovnáváš? Většinou tohle porovnání vzniká stylem "koupil jsem si androida za 3000Kč a je to hrozná sračka, iphone je mnohem lepší." Ale málo kdo už to porovná s telefonem ve stejné cenové relaci... Já mám třeba aktuálně S7, která v době svého začátku byla na cenové úrovni těch levnějších nových iphonů a nemám žádný problém, že by na ní něco zamrzalo... funguje úplně v pohodě. A měla v té době už hromadu věcí, se kterými iphone přišel teď jako hroznou novinkou :-DDD
pavelotb2016 píše: kdyz mi neco zamrzne tak profi notas od Dellu.
Tohle bych řekl, že nebude vina Dellu, ale jedné taky americké společnosti vyvíjející software velice pochybné kvality, která by udělala mnohem lépe, kdyby zůstala jen u výroby klávesnic a herních konzolí, protože to je asi jediné, co jim kdy šlo :-DDD (ačkoliv zrovna dneska jsem v práci vybalili příslušenství k novým latitude notebookům a když jsem viděl ten pokrok s docking statinou, co udělali, tak kanceláří lítalo tolik nadávek, že bych mohl rovnou nastoupit na dlaždiče ;-D )
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
bushman1
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3600
Registrován: úte led 21, 2014 3:15 pm

Re: P: Samsung Note 8

Příspěvek od bushman1 »

Presne tak. Vlajkove androidi telefony dnes funguji obecne paradne. Je jasne, ze obcas se vyskytnou nejake bugy, ale mam ten dojem, ze dnes uz je vyjimecnost Apple jen umele prizivovany hype. Kdykoliv prijdou s novym super duper modelem, tak do par mesicu je setre nejaka androidi konkurence. A to jim musi strasne brat vitr z plachet.
Subaru WRX STI 2.5 2012
viewtopic.php?f=39&t=7756
Mini Cooper Clubman S ALL4 2.0 2016
Skoda Octavia IV 1.5 2021
Ex Subaru Legacy 2.5 2008
viewtopic.php?f=39&t=3638
https://www.instagram.com/fova.bushman/
Uživatelský avatar
parabolD
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2168
Registrován: sob pro 29, 2012 10:43 am
Jméno a příjmení: Tomas Dobner
Bydliště: Plzeň - Božkov

Re: P: Samsung Note 8

Příspěvek od parabolD »

No, měl jsem 2 měsíce samsunga S8 (co je vlajkovější?) a po 3tí reklamaci letěl zpátky. Předtím S7, dost podobné, taky 2 měsíce. Sekání GSM části tak 2x za den, po nějaké aktualizaci se to trochu zlepšilo... tak jednou za týden prostě vytuhl... možná špatnej kus. Jedinej android, se kterým jsem byl spokojenej, byla G1. Už chci od telefonu jen to, aby byl spolehlivý a telefonoval. iPhone ma taky chyby a nijak ho neadoruju, ale není většího trapasu, než když se mi klient nedovolá, slyší vyzváněcí tón a já o tom nevím...
___________________________
ex Outback H6 3.0 MY02

B9 Tribeca MY07
Impreza GF MY98
Outback H6 3.0 strikes back :)
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10622
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: P: Samsung Note 8

Příspěvek od Mira »

Jabko je v současnosti nejdražší značka zeměgule. Takže ať dají na trh cokoli, je jedno, jakej shit to je. Všichni to chtěj. Proč by měli na trh chodit s něčím, na čem tvrdě nemakali pár let? (Přitom jsou spíš pozadu). Ty peníze co to stojí si musej zasloužit. Protože chtít za iphone X 30 litrů je fakt přehnaný. Furt je to jen mobil. Ale o to víc s tím founem budete vynikat. Jen budete ukazovat, že na to máte. Přitom konkurence s androidem má 2x nabitější mobily za půlku.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
pavelotb2016
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 201
Registrován: čtv kvě 12, 2016 9:59 pm

Re: P: Samsung Note 8

Příspěvek od pavelotb2016 »

Kluci, aby to nevyznelo nejak nevhodne, nechci Android na premiovych strojich nijak podcenovat...komentoval jsem to v odlehcenemo tonu. Spis je muj message, ze jsem za ta leta s iphonem naprosto ok a po kratke depresi ze zmeny z BB na jablko, nelituji. Informace o zamrzani se tykala Samsungu s5,6 a porovnal jsem to se starym iphonem s5...tak nejak to beru na podobny urovni. Navic mam jablko zdegenerovany korporatnm agentem...hlavne at Vam masiny slouzi, jak potrebujete


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
pavelotb2016
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 201
Registrován: čtv kvě 12, 2016 9:59 pm

Re: P: Samsung Note 8

Příspěvek od pavelotb2016 »

bushman1 píše:Presne tak. Vlajkove androidi telefony dnes funguji obecne paradne. Je jasne, ze obcas se vyskytnou nejake bugy, ale mam ten dojem, ze dnes uz je vyjimecnost Apple jen umele prizivovany hype. Kdykoliv prijdou s novym super duper modelem, tak do par mesicu je setre nejaka androidi konkurence. A to jim musi strasne brat vitr z plachet.
Na tom hypu neco bude, drzi se uz dlouho o)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Kolben
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5404
Registrován: pon bře 26, 2012 2:06 pm
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Holýšov

Re: P: Samsung Note 8

Příspěvek od Kolben »

Je videt, ze Note 8 je kvalitni telefon. PRODANO
Outback 2.5i Sport Lineartronic 2017
Outback H6
Slepice ´18
---
Subaru Justy 1.2 4WD (MY95)
Forester XT Sport 2017 (MY18)
WRX STI Sport 2016
Forester XT 2014 - Executive
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html
Uživatelský avatar
pavelotb2016
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 201
Registrován: čtv kvě 12, 2016 9:59 pm

Re: P: Samsung Note 8

Příspěvek od pavelotb2016 »

Kolben píše:Je videt, ze Note 8 je kvalitni telefon. PRODANO
...a bude cash na jabko...jen zertuju o)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Kolben
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5404
Registrován: pon bře 26, 2012 2:06 pm
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Holýšov

Re: P: Samsung Note 8

Příspěvek od Kolben »

;-D
Outback 2.5i Sport Lineartronic 2017
Outback H6
Slepice ´18
---
Subaru Justy 1.2 4WD (MY95)
Forester XT Sport 2017 (MY18)
WRX STI Sport 2016
Forester XT 2014 - Executive
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html
majkl73
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 248
Registrován: pát úno 04, 2011 10:52 am
Bydliště: Semily

Re: P: Samsung Note 8

Příspěvek od majkl73 »

Už to tady vypadalo na klasickou bitvu jabko vs zeleny muzik :-)
Outback 2,5 2017
Forester 2.0X 2006
Uživatelský avatar
bushman1
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3600
Registrován: úte led 21, 2014 3:15 pm

Re: P: Samsung Note 8

Příspěvek od bushman1 »

Tak abych tu diskuzi trochu vyvazil:

kamarad byl roky velky bojovnik proti Apple (i na ruznych forech) a ted uz ma nekolikateho Iphona za sebou a lame vedeni firmy, aby mu koupili novou desitku, az prijde na trh.
Ja verim tomu, ze kdyby mi to pujcili na tyden, tak bych se do toho take zamiloval.

Ale kdyz to filtruji pres penize, tak to nedokazu sam pred sebou ospravedlnit. Pomer cena vykon je pro me prilis nevyhodny.
A proto me tato znacka uz roky miji.

A co se tyce toho hype, tak mam dojem, ze Jablka kdysi opravdu mely technologicky naskok. V posledni dobe uz mi to prijde spise jen jako moda. Proto tomu rikam umely hype.

Ale at kazdy pouziva to, kam ho srdce tahne a co mu vyhovuje.
Subaru WRX STI 2.5 2012
viewtopic.php?f=39&t=7756
Mini Cooper Clubman S ALL4 2.0 2016
Skoda Octavia IV 1.5 2021
Ex Subaru Legacy 2.5 2008
viewtopic.php?f=39&t=3638
https://www.instagram.com/fova.bushman/
Uživatelský avatar
Kolben
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5404
Registrován: pon bře 26, 2012 2:06 pm
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Holýšov

Re: P: Samsung Note 8

Příspěvek od Kolben »

Ono už dneska nikdo nemůže mít technogocky náskok už jen kuli tomu že se už není kam posouvat. A jabko. Řekněme si to na rovinu, to má ještě co dohánět.

Odesláno z mého Note 8 pomocí Tapatalk
Outback 2.5i Sport Lineartronic 2017
Outback H6
Slepice ´18
---
Subaru Justy 1.2 4WD (MY95)
Forester XT Sport 2017 (MY18)
WRX STI Sport 2016
Forester XT 2014 - Executive
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“