Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1671
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od CoZmo »

outlook je možná pro sadomachisty, ale app mail pro mac je obdobnej shit. Akorát že outlook je mamut co sežere všechen hw a mail zase střízlík, co je při většim objemu mejlů dost ztracenej, hlavně při hledání...

Jinak zimbru používáme na firmě několik let a ve svý podstatě to neni blbý řešení...
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Uživatelský avatar
Subaru70
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4010
Registrován: pát led 31, 2014 10:58 am
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Subaru70 »

..tak se mi aktualizoval outlook v noci a taky se mi to přeplo do švédštiny....ještě že mám chytrýho ajťáka..páč ja na to čuměl jak indián na bábovku... :-DDD
SUBARU Forester 2,0i Comfort MY16 (SJ) Spotřeba - 8,4l
Subaru Forester 2.0D Comfort MY13 Prodáno
Subaru Forester 2,0D MY11 Prodáno
Citroen C4 Grand Picasso 1,8i
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22545
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od spm »

CoZmo píše:outlook je možná pro sadomachisty, ale app mail pro mac je obdobnej shit.
Jo, to nepopírám :-) Já teda ostatně na tuhle platformu taky nemám moc lichotivý názor... Já celkem nějakou dobu používal Thunderbirda (na obou platformách) a celkem to šlo. Ve finále na Linuxu jsem měl dost dlouhou dobu mutt, na widlích jsem skončil u The Bat! Ten je celkem hodně svižnej i při velkym počtu mailů, nememoryleakuje, když běží dva měsíce v kuse a dá se s ním vyhrát taky celkem dost.
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4852
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Makovica »

spm píše:
Jo, to nepopírám Já teda ostatně na tuhle platformu taky nemám moc lichotivý názor... Já celkem nějakou dobu používal Thunderbirda (na obou platformách) a celkem to šlo. Ve finále na Linuxu jsem měl dost dlouhou dobu mutt, na widlích jsem skončil u The Bat! Ten je celkem hodně svižnej i při velkym počtu mailů, nememoryleakuje, když běží dva měsíce v kuse a dá se s ním vyhrát taky celkem dost.
Bat je vyborna volba, uz 10 rokov dozadu nemal konkurenciu.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Slavek_xxx »

Mobilni operator mobil.cz. Deti u nej maji simkarty, nez se presvedcim, ze s mobilama umeji zachazet a zaridim jim tarif u stejnyho (smejdskyho) operatora jako mam ja.
Klukovi se podarilo odeslat SMSku na premiovy cislo, coz ho stalo 50Kc - za nic, jen odeslal SMS. Tak jsem zjistoval, jak lze posilani na tyhle cisla zablokovat. NIJAK z nastaveni - pouze hovorem s operatorem, coz stoji dalsich 20Kc! ,,|,, (>_<) ,,|,, Takze v unoru trada od smejdu k jinem smejdum...
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Mira »

Dnes dom místo necelých 7 km sem najel 12 a to za 42 minut! Zajímalo by mne která chytrá hlava vymyslela, že po prázdninách zavře Křenovou. Tím pádem je všechno jinak i v okolních jednosměrkách, prostě ucpaný bludiště. Jezdil jsem tudy, abych se vyhnul rozdrbanýmu okruhu. Takže jsem nakonec musel po malým městským okruhu, kterej je rozkopanej tu a tam už přes rok až na M. Horákové. No a už nahoře na Merhautce to stálo. Výhled dostat se přes rozkopanou jugošku a francozskou mizivé. Tak šupky kolem dětskýho špitálu nahoru, skrz Černý pole se dostat až nahoru na Provazníkovu. Pak jsem to chtěl vzít přes Lesnou dolu do Majlontu, ovšem jsem si uvědomil, že Valchařská je uzavřená, tak to tudy taky nepůjde. Tak jsem to vzdal a jal se krok sun krok pomaličku dolů na Tomkáč a přes osadu. Myslím, že v Brně by bodla defenestrace, to by možná těm idiotům při tom plánování hodně pomohlo.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
ybrcek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5315
Registrován: sob lis 12, 2016 8:54 pm
Jméno a příjmení: Martin Vetyška
Bydliště: Půlpánov u Štatlu
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od ybrcek »

Miro , dík tomu že ted nemám auto jsem jezdil na moto, a i na te motorce, to posrane Brno neslo slusne projet,
fakt jako když je namestek pro dopravu hrác na mandolinu, tak to asi nestaci
AUDI quattro A6 Avant 2,7V6 TDI
ex Tribeca 3,6 H6
ex Forester 2,5 XT SG9
ex VeCe GTS 1,9CDTI
ex VeBe CC 2,5V6
ex Kadett GSi 2,0i
ex Škoda 100
ex Škoda 110R

http://www.drkteam.cz/team_member/martin-vetyska/
KTM 950 SuperEnduroR
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Mira »

ybrcek píše:Miro , dík tomu že ted nemám auto jsem jezdil na moto, a i na te motorce, to posrane Brno neslo slusne projet,
fakt jako když je namestek pro dopravu hrác na mandolinu, tak to asi nestaci
No, jo. A kde máš inzerát, že kůpiš Tribecu? :-D
Já i v neděli potkal pár motorkářů. V dešti a 11 stupních sem je tedy obdivoval.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
KarlosOB
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 321
Registrován: ned úno 28, 2016 10:10 am
Jméno a příjmení: Karel
Bydliště: Bílovice n. Sv.

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od KarlosOB »

No tak to mi povídejte. Bydlíme v Bílovicích, nejprve zavřená Karlova, na Valchářské kolony, do města nešlo dojet. Teď se mi zdá, že do města dojedem a zas nemůžeme dojet domů, neb je zavřená Valchářská. Nevím v kolik jel Mira, ale já kolem 16 a nakonec sem jel nábližkou přes Adamov ... Zkusil bych to i přes Panskou Líchu, ale tam by stáli jistě ochránci. Na moto je to v tomto provozu o hubu. Vůbec nevím jak budem jezdit ...
Subaru WRX STI 2017
Subaru Outback 2,5 CVT 2014
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Mira »

Přes Panskou Líchu jezdím a nikdy jsem tak ochránce neviděl. A když, jedu za koníkem či od koníka. Je taky "zkratka" ještě dřív přes Lesnou. Vyjedeš přes Cihelní až v Obřanech u Fryčajové v kopci. Buď přes Kupkovou, nebo vrchem od trafačky. Tam si zahrádkáři dokonce nahoře udělali letos asfalt. https://www.google.cz/maps/@49.2351898, ... ,16z?hl=cs
Zvlášť v zimě je to libovka opačným směrem. To je Subaru only.
Naposledy upravil(a) Mira dne pon zář 18, 2017 10:36 pm, celkem upraveno 1 x.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
KarlosOB
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 321
Registrován: ned úno 28, 2016 10:10 am
Jméno a příjmení: Karel
Bydliště: Bílovice n. Sv.

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od KarlosOB »

Miro díky! To zkusíme.
Subaru WRX STI 2017
Subaru Outback 2,5 CVT 2014
Uživatelský avatar
ybrcek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5315
Registrován: sob lis 12, 2016 8:54 pm
Jméno a příjmení: Martin Vetyška
Bydliště: Půlpánov u Štatlu
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od ybrcek »

Mira píše: No, jo. A kde máš inzerát, že kůpiš Tribecu?
Já i v neděli potkal pár motorkářů. V dešti a 11 stupních sem je tedy obdivoval.
v neděli jsem jel po dálnici Hranice Brno , super počasí , to dnes už je nádherně :-D
AUDI quattro A6 Avant 2,7V6 TDI
ex Tribeca 3,6 H6
ex Forester 2,5 XT SG9
ex VeCe GTS 1,9CDTI
ex VeBe CC 2,5V6
ex Kadett GSi 2,0i
ex Škoda 100
ex Škoda 110R

http://www.drkteam.cz/team_member/martin-vetyska/
KTM 950 SuperEnduroR
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Mira »

Opět a dokola dopravní experti v Brně. Strašný kokoti. Uzavírkou Křenové ucpali malej okruh u Vaňkovky, jak se jim to tam štosuje, protože to musíte objíždět po Dornychu, kde se odbočovalo doleva na velkej okruh na Zvonařku. A tam je teď jádro pudla, protože na zelenou tam odbočí jen pár aut. Takže aby se to tam neucpávalo a busy a šaliny nenabírali takový zpoždění, tak to odbočení doleva zakázali tím, že před křížovatku šoupli značku přikázanej směr rovně, vlevo pouze autobusy. No a protože to řidiči samože nerespektovali, protože pokud pojedete rovně, tak objedete půl vesnice aby jste se dostali do Černovic a Židenic, takže včera postavili naproti na chodník policajta, kterej měl řidiče odradit odbočit. A dnes tomu nasadili korunu tím, že viditelnej výhružnej policajt zmizel, ale o kus dál před benzinou stála hlídka, co obdočivší nešťastníky hned inkasovala. Takže nejen, že ucpali štatl, ale teď ještě vybíraj mýtný. Pro neznalé - jeďte tedy rovně, protože musíte, tím přikázaným směrem vlastně zakázali i nevinné, nezdržující odbočení doprava (proboha proč?) No a všichni hned za křižovatkou odbočovali k Bille, aby se hned tam otočili, čímž se to ucpalo tam. Pokračujte tedy 150 metrů dále a odbočte do vjezdu brány bývalých škrobáren, kde dnes stojí fungl nový areál Ponávka. Spousta obchodů a firem a vyjedete na Masnou. ;)

A co mě ještě nadzvedlo? Ve zprávách info, že letos je nad úroda zelí a pěstitelé mají strach, že úrodu neprodají a ceny jsou dolů. Ovšem v Kauflandu mají super akci, kilo za 75,- Kč. ,,|,, (>_<) ,,|,, To jsou neuvěřitelný zmetci.

Tak jsem se vyřval a jdu si dát meloun bezsemený za krásných 19,- Kč za kg. To jsou paradoxy.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
dethroned
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2236
Registrován: pon čer 07, 2010 6:09 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od dethroned »

oj, tak to radši ani do centra nepojedu. jak se teda dostanu na Vlhkou?
Outback 2.5 BS9 CVT MY18 129kW
ex - Outback 2.5 BI-Fuel BP9 4AT MY09 127kW LPG BRC
Obrázek
ex - Legacy 2.0R Wagon BP5 5MT MY07 121kW
Obrázek
ex - Legacy 2.0i Wagon BP5 5MT MY04 101kW LPG PRINS
Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Mira »

Doufám, že normálně. Vlhká byla vždy jednosměrná z Cejlu. Ale kam se dál dostaneš, když ústí na Křenku .... Netuším jak to tam teď je, dej vědět. :-D Přinejhorším to nech u fízlů (rohovej barák Cejl-Vlhká - sídlí tam kriminálka) a dondi pěšky.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“