Subaru Levorg - všeobecně

Odpovědět
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od PeteBiggy »

Joo, tak nad tou roletkou jsem se taky pobavil :-D Zajímavý výmysl, skoro jako v jedničkovým Dusteru před facem.
Takže sedačky OK joo? Žádné faldíky, krapatění u švů?
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
Paja
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 184
Registrován: čtv úno 25, 2016 9:07 pm
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Paja »

Faldikama myslis to co je na fotkach z myho auta nize? Mam je na prednich sedackach, na zadku nic. Vyhladi se kdyz sedacku zatizis. Predtim me to vubec nenapadlo neco takovyho zkoumat :) Nemyslim si, ze by to bylo nekvalitnim sitim nebo tak.
Přílohy
20170922_185618.jpg
20170922_185625.jpg
20170922_185640.jpg
Subaru Levorg GT Trend MY2017
ex Citroen C5 Break MY2001
ex Škoda Forman Solitaire
ex Tatra 613-3
ex Tatra 613-1
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od PeteBiggy »

Paja píše:Faldikama myslis to co je na fotkach z myho auta nize? Mam je na prednich sedackach, na zadku nic. Vyhladi se kdyz sedacku zatizis. Predtim me to vubec nenapadlo neco takovyho zkoumat Nemyslim si, ze by to bylo nekvalitnim sitim nebo tak.
Ano, přesně toto. Ty to máš ale o dost méně, na hodně fotkách nových aut toho bývá daleko víc. Takže říkáš, že si to "sedne" jo, časem se to srovná? To by bylo fajn, dík (*_^) |,,,,
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
Paja
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 184
Registrován: čtv úno 25, 2016 9:07 pm
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Paja »

Ne, ze si to casem sedne, ale kdyz na to zatlacis, zatizis to, tak se to jakoby vyhladi. Rozhodne to neni vec, ktera by vadila. To se najde par jinych, trebas i ta genialni roletka :-D Nebo stredni zadni bezpecnostni pas kotveny do stropu, kde hnusne drnci (resim to zapnutim pasu i kdyz tam nikdo nesedi). Nebo "klika" na otevirani nadrze na podlaze, pri spatnem pocasi furt plna bordelu. Ale jsou to prkotiny. Sednes, chytnes se volantu a je ti to vsechno tohle sumafuk [DRIVE]
Subaru Levorg GT Trend MY2017
ex Citroen C5 Break MY2001
ex Škoda Forman Solitaire
ex Tatra 613-3
ex Tatra 613-1
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od PeteBiggy »

Hmm, takže to zůstane, to teda není moc dobrý :-/ Jak jsem psal, dle fotek to bývá daleko víc než to máš ty. A právě hlavně na zadních sedačkách, co jsem teda viděl...
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od PeteBiggy »

Třeba tady:
Přílohy
ab_orig_55807385_subaru-levorg-subaru-levorg-1-6-cvt-gt-trend.jpg
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
jbily
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: úte kvě 23, 2017 9:35 am
Jméno a příjmení: Jiří Bílý
Bydliště: Zbyslavice

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od jbily »

Řekl bych, že to není chyba, ale vlastnost. Já "faldíky" taky našel, není jich tedy tolik jako na posledních fotkách, ale jsou... Je to asi tím materiálem, nepředpokládám, že to japonský čalouník udělal záměrně.

Odesláno z mého XT1650 pomocí Tapatalk
Subaru Levorg Trend, r.v. 2016
Mazda MX-5 NC1, 2.0, 118kW/160 HP, L.S.DIFF, PRHT
Alfa Romeo Giulia Veloce, 2.0, 206kW/280 HP, Q4, r.v. 2018
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22544
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od spm »

Paja píše:Ne, ze si to casem sedne, ale kdyz na to zatlacis, zatizis to, tak se to jakoby vyhladi. Rozhodne to neni vec, ktera by vadila. To se najde par jinych, trebas i ta genialni roletka Nebo stredni zadni bezpecnostni pas kotveny do stropu, kde hnusne drnci (resim to zapnutim pasu i kdyz tam nikdo nesedi). Nebo "klika" na otevirani nadrze na podlaze, pri spatnem pocasi furt plna bordelu. Ale jsou to prkotiny. Sednes, chytnes se volantu a je ti to vsechno tohle sumafuk
Bych tohle všechno nazval tou pověstnou japonskou konzervativností. Pač ty věci co popisuješ mám na 16 let starém OTB taky :-DDD Teda až na tu roletku - tam nevím, jak konkrétně to vypadá u Levorgu, ale na té mojí je taky dost prostoru pro zlepšení (je to asi 2. největší věc, co mě štve :-DDD).
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
slavoj71
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 97
Registrován: pon srp 15, 2016 11:06 am
Jméno a příjmení: Pavel Smolák

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od slavoj71 »

Musím se pochlubit - malinko jsem vylepšoval. :-) Nerezové prahové lišty, modré podsvětlení prostoru pro nohy a zadní parkovací senzory (ty jsem docela postrádal - ve tmě, nebo když při couvání hlídám i předek). Nebylo to teda úplně zadara, ale co si neudělat radost, že jo? :-D Ale ta radost z jízdy, ta je teda u tohohle auta fakt v základu a nemizí.
Subaru Levorg MY2016
Subaru Outback MY2017
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od námořník »

Pěkný :-). Ta kamera není špatná, ale senzory jsou senzory. Podsvícení jsem chtěl taky, ale moje lepší polovička je proti. Tak budou na jaře jenom spoilery a asi Sti kola a volič převodovky.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
slavoj71
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 97
Registrován: pon srp 15, 2016 11:06 am
Jméno a příjmení: Pavel Smolák

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od slavoj71 »

námořník píše:Pěkný . Ta kamera není špatná, ale senzory jsou senzory. Podsvícení jsem chtěl taky, ale moje lepší polovička je proti. Tak budou na jaře jenom spoilery a asi Sti kola a volič převodovky.
Spoilery vypadaj nádherně. =) Původně jsem dokonce málem koupil kousek, na kterém už byly, ale v zimě trávím s autem dost času na horách a v hlubším sněhu či zmrzlých kolejích by dostaly brzy za uši. Takže jsem se jich racionálně nakonec (nerad) vzdal.
Toho modrýho podsvícení jsem se trochu bál, jestli to nebude moc velká opičárna, ale je to opravdu hodně decentní, takže fajn.
Subaru Levorg MY2016
Subaru Outback MY2017
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od námořník »

Z toho mám taky trochu strach, proto máme i starýho Forestera SF (už na mě čeká SG v automatu) na tahání a na hory. Jinak pokud by jsi chtěl pokračovat tak koukni sem
http://subaru-levorg.sgpetch.co.uk/page ... r/id=18102
A nebo u sousedů v NDR. Tam je to samo o sobě levnější než v CZ a když platím hotově tak to mám i s 10% slevou. To samozřejmě není pravidlem všude.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
Paja
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 184
Registrován: čtv úno 25, 2016 9:07 pm
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Paja »

slavoj71 píše:Musím se pochlubit - malinko jsem vylepšoval. Nerezové prahové lišty, modré podsvětlení prostoru pro nohy a zadní parkovací senzory (ty jsem docela postrádal - ve tmě, nebo když při couvání hlídám i předek). Nebylo to teda úplně zadara, ale co si neudělat radost, že jo? Ale ta radost z jízdy, ta je teda u tohohle auta fakt v základu a nemizí.
Mas prosim nekde fotky? Rad bych se pokochal. Diky :)
Subaru Levorg GT Trend MY2017
ex Citroen C5 Break MY2001
ex Škoda Forman Solitaire
ex Tatra 613-3
ex Tatra 613-1
slavoj71
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 97
Registrován: pon srp 15, 2016 11:06 am
Jméno a příjmení: Pavel Smolák

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od slavoj71 »

Paja píše:
Mas prosim nekde fotky? Rad bych se pokochal. Diky
Zatím nemám, ale polepším se a hodím je sem. :-)
Subaru Levorg MY2016
Subaru Outback MY2017
Uživatelský avatar
feroj
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: pon led 27, 2014 2:15 pm
Jméno a příjmení: František
Bydliště: Bratislava

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od feroj »

nie je to Levorg ... ale možno v budúcnosti z toho niečo pochytí...
https://www.auto.cz/subaru-poodhalilo-v ... kio-110149
Tokio bude hostit ve dnech od 25. října do 5. listopadu letošního roku 45. ročník autosalonu, na němž hodlá automobilka Subaru ve světové premiéře představit Viziv Performance Concept, jenž má nabízet pohled do blízké budoucnosti designu i techniky jejích sériových modelů. Prozatím je k dispozici jen dvojice snímků, která jemně naznačuje, jak budou vypadat přední partie a boky tohoto vozu.

Koncept sportovního sedanu má naznačit směr jakým se vydá design připravovaných nových generací modelů Legacy a WRX. Zároveň představí pokroky automobilky Subaru v oblasti systémů pro autonomní řízení a nabídne její vizi jejich nasazení ve voze, který má stále nabízet požitek z řízení.
Přílohy
SUBARU viziv-performance-concept.jpg
Odpovědět

Zpět na „Levorg“