Subaru Levorg - všeobecně

Odpovědět
Uživatelský avatar
martas
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2713
Registrován: sob lis 06, 2010 9:22 am
Jméno a příjmení: Martin Staněk
Bydliště: Most,Jílové u Děčína,

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od martas »

paveljirik píše:

to netuším, ale než riskovat problémy na STK apod. tak mám raději profesionální řešení, kdy si systém pamatuje "last state", tedy když dám START/STOP OFF, tak to tak zůstane než dám zase ON a s tím na technické problém být nemůže
s timhle resenim ja bych take souhlasil =) Za tu cenu to stoji,zas az takovej randal to neni a je to profesionalne udelane a se zarukou,nez to nekde lepit u Lojzi v garazi :-)
Martas
Subaru Outback 2.5 - MY 2002 - ex
Subaru Forestr 2.0D - MY 2010 - ex
Subaru Impreza Sport 2.0 - MY 2008 - ex
Subaru Impreza WRX STI 2.5 - MY 2011 - 12,8l
Subaru Forestr 2.0 XT - MY 2016 - 11,4l
Uživatelský avatar
paveljirik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 312
Registrován: sob pro 19, 2015 7:09 pm
Jméno a příjmení: Pavel Jiřík
Bydliště: Praha

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od paveljirik »

námořník píše:Podle mne je tvoje(je to stejné jako to "amatérské") řešení zásah do schváleného emisniho systému a tím pádem je tvé auto nezpůsobilé silničního provozu. Stejně jako když tam máš neschválené led žárovky. Otázka samozřejmě je kdo je schopen to odhalit . Na STK URČITĚ NIKDO. A nemyslím si že by to někdy někoho zajímalo.

Dal jsem sem ty odkazy, protože by mě zajímal názor někoho kdo tomu rozumí a byl by ochotnej a schopnej naprogramovat ten microprocesor.

já myslím že to není zásah do emisního systému, jenom změna ovládání, emisní systém zůstane funkční i nadále a START/STOP funguje jak má, nic víc nic mín, v podstatě už to tak mohl naprogramovat výrobce a myslím, že některé modely třeba Mercedes Benz to mají z výroby, určitě se nikde nepíše jak přesně má to tlačítko fungovat, jestli pořád nebo se má resetovat vždy s novým nastartováním vozu, kdyby to nevyhovovalo, tak by tam přeci žádné tlačítko START/STOP ON/OFF nemusel být...
Levorg 1.6 GT-S Sport 125kW MR16 - Obrázek
EX: Š120GLS,R Clio 1.2RL,C XM 3.0,VW Golf III 1.8GL,BMW 318i E30,P 405 combi,Š Octavia I 1.6LX,T Landcruiser HDJ80 4.2TD,Š Felicia 1.3 LXi,BMW 325TD E36,LR RangeRover 4.6HSE,BMW 530dA E39,AM G Hummer H3 3.7, BMW 318i combi E46,H CR-V 2.0 ES,V XC60 D4 AWD,V S80 D5
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od námořník »

martas píše: s timhle resenim ja bych take souhlasil Za tu cenu to stoji,zas az takovej randal to neni a je to profesionalne udelane a se zarukou,nez to nekde lepit u Lojzi v garazi

Lojzu neznám :-).
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od spm »

paveljirik píše:určitě se nikde nepíše jak přesně má to tlačítko fungovat, jestli pořád nebo se má resetovat vždy s novým nastartováním vozu
Tohle bych skoro řekl, že v nějaké pitomé EU normě napsané bude... jinak by ostatně u všech aut to vypínání start/stopu šlo nastavovat permamentně :-) Někde jsem zahlíd třeba i požadavky na auta s ad blue, kde se řešili takové věci jak moc dlouho to může jezdit po jeho dojití a jak moc to má otravovat, aby to majitel opravdu radši nacpal.
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
SubarákDejf
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 69
Registrován: stř dub 06, 2016 10:33 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od SubarákDejf »

Tak se hrdě hlásím jako plnohodnotný člen do klubu subaristů, Levorg je od včerejška doma. Nad rámec avizovaných změn je ve střední výbavě sedadlo řidiče v elektrice (*_^) |,,,, Naopak hlavní infotainment stále stejná písnička, odpovídající roku 2008.

Jinak mě opravdu překvapilo ticho v kabině. Nemám bezprostřední porovnání se staršími modelovými roky, jestli došlo k výraznému pokroku, ale tohle je pecka, která je nad moje očekávání. Full led parádní, automatika přepíná dálkových zatím taky funguje, jak bych si představoval.

Zaznamenal jsem, že tu někdo zmiňoval, že mezi v MY17 oproti MY16 zbytečně ztvrdl podvozek. Opět nedokážu srovnat se staršími, ale nastavení v mém autě je příjemně měkké, přitom v zatáčkách pěkně drží bez výrazných náklonů. No nic, musím trochu krotit nadšení. [SUBARU]
Subaru Levorg GT-S Comfort MY18
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od námořník »

Blahopřeji, já jsem nadšenej i po roce a 25000 km :-).
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
paveljirik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 312
Registrován: sob pro 19, 2015 7:09 pm
Jméno a příjmení: Pavel Jiřík
Bydliště: Praha

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od paveljirik »

námořník píše:Blahopřeji, já jsem nadšenej i po roce a 25000 km .

také blahopřeji, skoro 2 roky a 56000 km :D a stále stejná radost, ne-li větší
Levorg 1.6 GT-S Sport 125kW MR16 - Obrázek
EX: Š120GLS,R Clio 1.2RL,C XM 3.0,VW Golf III 1.8GL,BMW 318i E30,P 405 combi,Š Octavia I 1.6LX,T Landcruiser HDJ80 4.2TD,Š Felicia 1.3 LXi,BMW 325TD E36,LR RangeRover 4.6HSE,BMW 530dA E39,AM G Hummer H3 3.7, BMW 318i combi E46,H CR-V 2.0 ES,V XC60 D4 AWD,V S80 D5
Uživatelský avatar
Paja
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 184
Registrován: čtv úno 25, 2016 9:07 pm
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Paja »

Vítej do klubu! [DRIVE]
Subaru Levorg GT Trend MY2017
ex Citroen C5 Break MY2001
ex Škoda Forman Solitaire
ex Tatra 613-3
ex Tatra 613-1
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od emve »

SubarákDejf píše:
Jinak mě opravdu překvapilo ticho v kabině. Nemám bezprostřední porovnání se staršími modelovými roky, jestli došlo k výraznému pokroku, ale tohle je pecka, která je nad moje očekávání. Full led parádní, automatika přepíná dálkových zatím taky funguje, jak bych si představoval.

Zaznamenal jsem, že tu někdo zmiňoval, že mezi v MY17 oproti MY16 zbytečně ztvrdl podvozek. Opět nedokážu srovnat se staršími, ale nastavení v mém autě je příjemně měkké, přitom v zatáčkách pěkně drží bez výrazných náklonů. No nic, musím trochu krotit nadšení.
Tak lepší odhlučnění kabiny avizovali už v MY17 a tam jsem rozdíl oproti MY16 fakt nezaznamenal. Imho marketingové kecy. Levorg je ale nehledě na MY velmi tichý jak od motoru, tak od podvozku (ačkoliv MY17 víc mlátí, než MY16). Levorg MY16 je jak Mercedes na vzduchu, Levorg MY17 mi připomíná Golf 7 R.

Bi-LED jsou fajn, ale prakticky k ničemu, pokud nemají adaptivní funkci (odstiňování provozu ať už stínítky, nebo matrix/multibeam). Bez adaptivní funkce jsou v reálném provozu dálkové využity tak z 10%, s adaptivní funkcí tak z 90%. Ale to bude mít Subaru tak za 10 let.

Každopádně gratulace a ať dělá radost. (*_^) |,,,,
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
Uživatelský avatar
Username
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: sob lis 05, 2016 12:03 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Username »

Tak Subaru takovýhle "drobnosti" nikdy moc neřešilo. Když to člověk vezme z jiného úhlu, tak aby auto mělo alespoň jízdní vlastnosti srovnatelné se Subaru a přitom mělo všechny ty ultraluxury vymoženosti, tak stojí ještě jednou tolik.

SUBARU BRZ MY 2023
SUBARU FORESTER 2.0 XT comfort MY 2017
SUBARU OUTBACK MY 2022
SUBARU Impreza 2.0R 2007
SUBARU BRZ Final Edition MY 2020 ex
SUBARU LEVORG 1.6 GT-S sport MY 2018 ex
SUBARU LEVORG 1.6 GT-S MY 2016 ex
SUBARU OUTBACK 2009 2.0D ex
SUBARU OUTBACK 2008 2.0D ex
Uživatelský avatar
Kolben
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5404
Registrován: pon bře 26, 2012 2:06 pm
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Holýšov

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Kolben »

Emve, Ty seš pacient s tema svetlama. To je nejaka uchylka????? To je snad po milionty v nejakym vlakne kde si hotovej ze svetel. >B-)
Naposledy upravil(a) Kolben dne čtv srp 31, 2017 3:07 pm, celkem upraveno 1 x.
Outback 2.5i Sport Lineartronic 2017
Outback H6
Slepice ´18
---
Subaru Justy 1.2 4WD (MY95)
Forester XT Sport 2017 (MY18)
WRX STI Sport 2016
Forester XT 2014 - Executive
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od VDC »

:-DDD :-DDD
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
paveljirik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 312
Registrován: sob pro 19, 2015 7:09 pm
Jméno a příjmení: Pavel Jiřík
Bydliště: Praha

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od paveljirik »

emve píše:
Tak lepší odhlučnění kabiny avizovali už v MY17 a tam jsem rozdíl oproti MY16 fakt nezaznamenal. Imho marketingové kecy. Levorg je ale nehledě na MY velmi tichý jak od motoru, tak od podvozku (ačkoliv MY17 víc mlátí, než MY16). Levorg MY16 je jak Mercedes na vzduchu, Levorg MY17 mi připomíná Golf 7 R.

Bi-LED jsou fajn, ale prakticky k ničemu, pokud nemají adaptivní funkci (odstiňování provozu ať už stínítky, nebo matrix/multibeam). Bez adaptivní funkce jsou v reálném provozu dálkové využity tak z 10%, s adaptivní funkcí tak z 90%. Ale to bude mít Subaru tak za 10 let.

Každopádně …

Zrovna LED světla v Levorgu jsou úplně v pohodě, rozhodně bych netvrdil, že jsou k ničemu :D
Levorg 1.6 GT-S Sport 125kW MR16 - Obrázek
EX: Š120GLS,R Clio 1.2RL,C XM 3.0,VW Golf III 1.8GL,BMW 318i E30,P 405 combi,Š Octavia I 1.6LX,T Landcruiser HDJ80 4.2TD,Š Felicia 1.3 LXi,BMW 325TD E36,LR RangeRover 4.6HSE,BMW 530dA E39,AM G Hummer H3 3.7, BMW 318i combi E46,H CR-V 2.0 ES,V XC60 D4 AWD,V S80 D5
SubarákDejf
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 69
Registrován: stř dub 06, 2016 10:33 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od SubarákDejf »

Taky mi přijde. Při pohybu na Pražském okruhu asi moc využití nenajdou, ale já je za ten jeden večer, co jsem jezdil, využil dost. Neříkám, že ta tzv. matrix technologie by nebyl výrazný pokrok, ale takhle mám světla, co dobře svítí, měla by (snad) být nesmrtelná a dobře vypadají ;-D Přepínání na potkávačky mi nijak nevadí, jelikož jsem na to jednak zvyklý a jednak po dobu, co mám auto v protisměru nebo před sebou, velkou část vozovky osvětluje právě to druhé vozidlo, takže je vidět celkem dobře.

Víc mě štve takřka nepoužitelný mirrorlink. Navíc když jsem zjistil, že tam sice rozběhnu Sygic Car, ale nestačí prémiová verze, ale musí to být jeho superprémiová verze podporující car connectivity. Bejci jedni. Ale pořád to je "jenom" za dva tisíce.
Subaru Levorg GT-S Comfort MY18
Uživatelský avatar
martas
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2713
Registrován: sob lis 06, 2010 9:22 am
Jméno a příjmení: Martin Staněk
Bydliště: Most,Jílové u Děčína,

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od martas »

Kolben píše:Emve, Ty se pacient s tema svetlama. To je nejaka uchylka????? To je snad po milionty v nejkakym vlakne kde si hotovej ze svetel.
Kolbene dobry,ale mas pravdu ,,,,| (*_^) |,,,, :-DDD :-DDD
Martas
Subaru Outback 2.5 - MY 2002 - ex
Subaru Forestr 2.0D - MY 2010 - ex
Subaru Impreza Sport 2.0 - MY 2008 - ex
Subaru Impreza WRX STI 2.5 - MY 2011 - 12,8l
Subaru Forestr 2.0 XT - MY 2016 - 11,4l
Odpovědět

Zpět na „Levorg“