Dovolena Chorvatsko.

Vše o cestování, expedicích a výletech. Tipy na cesty, záznamy z expedic, deníčky cestovatelů, zážitky z cest. Zkrátka vše na jednom místě.
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Dovolena Chorvatsko.

Příspěvek od Bodyšek »

Pratele,23.6-1.7 odjizdime smer Zadar-Pakoštane.Kdyby se chtel nekdo pridat vubec nam to nebude vadit :-).Mame zamluveny a zaplaceny apartman pro 6 lidi Tamarys,3 hvezdicky to ma Obrázek.Ja,manzelka,dite.3 mista volne nebo stan,karavan,bungalov,apartman dalsi na domluve.Diky


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Re: Dovolena Chorvatsko.

Příspěvek od Bodyšek »

3 mista jsou stale porad volny .Akorad svoji dopravu,jidlo,pojisteni,dalnicni znamky + mytne si musi kazdy zaplatit sam .


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
bahamut77
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 438
Registrován: ned úno 12, 2017 11:57 am
Jméno a příjmení: Petr Trnka
Bydliště: Hluboká nad Vltavou

Re: Dovolena Chorvatsko.

Příspěvek od bahamut77 »

Škoda, že nejedete až ten termín po, tedy první týden v červenci... Hned bych jel s dcerou [3GEARS]
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Re: Dovolena Chorvatsko.

Příspěvek od Bodyšek »

Ty chteli jsme jed pozdeji ale pak jsme zhodnotili ze cesty budou narvane,prazdniny a cas dovolenych.Nabydli nam tenhle termin tak jsme po tom hrabli a byli jsme radi ze jsme vubec neco sehnali.Minuly rok jsme to objizdeli prez Madarsko a bylo to silene a dlouhe ta cesta po okreskach a narvane vsecko dirave ty cesty.A letos jsme rekli ze to kaslem a jedem po dalnici aby to bylo rychlejsi a konfortnejsi.Je to skoda.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
bahamut77
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 438
Registrován: ned úno 12, 2017 11:57 am
Jméno a příjmení: Petr Trnka
Bydliště: Hluboká nad Vltavou

Re: Dovolena Chorvatsko.

Příspěvek od bahamut77 »

To jo, my jezdíme jedině po dálnici a po okreskách pouze v nejnutnějších případech.
Tak hezky užívejte dovču a máte asi taky fajn počasí.
Uvidíme jaké budeme mít my, když se tu teď ochladilo o 10 stupňů...
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Re: Dovolena Chorvatsko.

Příspěvek od Bodyšek »

Zitra se vracime uz domu,a nevim jestli se tesim nebo bych jeste zustal .Ale asi jeste zustal.Ubytovani super,moderni,nove opraveny pension 4,5 hvezdy.Klima,tv,velky balkon,proste apartman pro 6 lidi a jsme tu tri.Stalo nas to 8000kc na 8 dni.Ve stinu 29.stupnu a na slunicku 30-34.stupnu.Tepla cista voda.Tam kde jsou kamene tak najdes jezky a ne malo.Kaminkove,a piscite plaze a mraky turistu .Primo na proti nasemu bydleni night club adriana .Je tu draz to ano,ale stim se dalo pocitat.Ruzne vylety,atrakce,akce zabavni toho je tu mraky.Ale treba ty vylety mi pripadaji drahe.Byli jsme na vecerni jizde takovou poloponorkou a bylo to vsecko osvetlene a prosklene a zahledl jsi nocni zivot pod vodou a utesama a skalama a 75 kuna na osobu.Dite-zadara.Ted to co mame my to ubytko strasne vylezlo na cene a je to drahe jako prase.Sezona zacatek prazdnin,leto.Ja si myslim ze to mohu hodnotit kladne.


Odesláno z mého GT-N8000 pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
vena
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1544
Registrován: pát lis 04, 2011 9:10 am
Bydliště: železná ruda
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolena Chorvatsko.

Příspěvek od vena »

říkají že ježci jsou kde je čistá voda.mimochodem měl jsem to před lety zabodaný v prstech na nohou ,mě se zdálo že roky :-D ,to bylo pro změnu španělský nebo francouzký pobřeží,ale spíš tam jak je marbella,malaga.možná i to okolí perpignacu.
Citroen C5 2.2Hdi 09, Subaru Outback 2.5 12
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10622
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Dovolena Chorvatsko.

Příspěvek od Mira »

Závidím tu teplou vodu. Já byl v Chorvatsku před lety asi o 250 km jižnějí a voda měla 20. Po 10 dnech celých 22.
Prygl má 24, teploty v týdnu šílený, tak aspoň nikam na jih nemusím. :-D
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
bahamut77
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 438
Registrován: ned úno 12, 2017 11:57 am
Jméno a příjmení: Petr Trnka
Bydliště: Hluboká nad Vltavou

Re: Dovolena Chorvatsko.

Příspěvek od bahamut77 »

My byli loni až na Korčule a zatím NEJlepší dovolená v životě.
Ježci skoro žádní a stejně bez bot ani ránu. Ale všude už tam jsou ty bílé kameny, borovice a cikády - to prostě miluju...
A to moře nádherné - a NEJvětší legrace, když jsme si pujčili na celý den loďku bez žebříku a všichni jsme z ní vyskákali na moře...no a potom jsme se na ní nemohli dostat a ještě začalo vlnobití >:-&
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10622
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Dovolena Chorvatsko.

Příspěvek od Mira »

Já byl prakticky naproti, ale na pobřeží. Takže chlup od moře jen skály, hory, borovice pouze zakrslý, prostě exteriéry werneovek. A ten řev cikád stašně otravnej. Tolerovat jsem ho začal po první lahvi bílého. Přitom s námi jel i chlaďák a 2 soudky Stelly Artoise.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Re: Dovolena Chorvatsko.

Příspěvek od Bodyšek »

Dnes posledni den a samozrejmne nam to nedalo a frceli jsme do Drage na vyhlidku a pokracovali smer Zadar.V Drage jsme potkali nejake cechy a nedalo mi to se nezeptat na nejake zajimave misto Obrázek.Vranske Jezero a jedna vyhlidka.Bud pry pesky nebo autem ale to by pry musel byt jeeep aby tam pry vyjel Obrázek.To bylo neco na mne Obrázek.Moje pani rikala:My mame subaru ktere sviti jako vanocni stromek ale ze tam vyjedem Obrázek.Nepochyboval jsem a tak se stalo.Kopec jako prase,kameni a rygoly a nikde zadna zakazova znacka Obrázek.Prilozim video a nejake fotecky.Pak jsme frceli do Zadaru a musim rict ze total ale total katastrofe.Provoz jako prase,lidi jako sracek Obrázek,krasne lode obrovske i male,nadherne zeny a luxusni stavby nektere Obrázek.Ja bych to nedal bydlet v takovem meste Obrázek.Hromada polaku,slovincu,nemcu,cechu,slovaku,rakusaku.Podivali jsme se do mesta na par hodin a pak zpet na penzion pobalit,nachystat se na zetra na navrat domu do realu Obrázek.Bylo pod mrakem chladno ale voda teploucka.

Miro mas pravdu ty cikady,to je horor to ja bych musel byt porad ozraly Obrázek.Chladak uz jsem dobral a naplnil zpet Karlovacko a nejake suvenyry pro rodinu.Jinak to bylo taky narvane pivem a jidlem.Altik na auticku jenom knoural jak musi tlacit energiji Obrázek,mala tablet na pohadky,navigace,mobili na nabijeckach a jeste klima k tomu no mazec.Ale vse zatim dopadlo dobre.Miro mnel jsi jed snama Obrázek.Priste.


Obrázek

Obrázek

Obrázek




Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
u-geen
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2103
Registrován: úte led 19, 2010 9:49 pm
Jméno a příjmení: Evžen Eiba
Bydliště: Kyje, okres Jičín

Re: Dovolena Chorvatsko.

Příspěvek od u-geen »

bahamut77 píše:My byli loni až na Korčule a zatím NEJlepší dovolená v životě...
jj, my si jih HR oblibili... Peljesac je super a uz je trochu mimo ty hlavni turisticky navaly, hodne lidi si vybali majky severnejc a na jih nastesti nedojedou :) Naposled jsme teda byli na Hvaru a taky gut... jen ted uz jsme omezeny zakladkou, tak to mimo sezonu asi nebude vychazet... uvidime.
Uživatelský avatar
bahamut77
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 438
Registrován: ned úno 12, 2017 11:57 am
Jméno a příjmení: Petr Trnka
Bydliště: Hluboká nad Vltavou

Re: Dovolena Chorvatsko.

Příspěvek od bahamut77 »

No to my právě taky jezdíme pouze začátkem července, protože malá už půjde do 4.třídy, občas něco promarodí a tak jí brát ještě víc školu mi přijde nerozumné.
Ta Korčula a jih obecně je volnější. Už v úrovni pod Makarskou je to znát i dle provozu na dálnicích.

Mně ty cikády nevadí spíš naopak to patří k tomu kouzlu, ale nesmí řvát pořád... >:-&
Uživatelský avatar
bahamut77
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 438
Registrován: ned úno 12, 2017 11:57 am
Jméno a příjmení: Petr Trnka
Bydliště: Hluboká nad Vltavou

Re: Dovolena Chorvatsko.

Příspěvek od bahamut77 »

Bodyšek píše:Dnes posledni den a samozrejmne nam to nedalo a frceli jsme do Drage na vyhlidku a pokracovali smer Zadar.V Drage jsme potkali nejake cechy a nedalo mi to se nezeptat na nejake zajimave misto .Vranske Jezero a jedna vyhlidka.Bud pry pesky nebo autem ale to by pry musel byt jeeep aby tam pry vyjel .To bylo neco na mne .Moje pani rikala:My mame subaru ktere sviti jako vanocni stromek ale ze tam vyjedem .Nepochyboval jsem a tak se stalo.Kopec jako prase,kameni a rygoly a nikde zadna zakazova znacka .Prilozim video a nejake fotecky.Pak jsme frceli do …

Krásné fotky...už se těšíme na čtvrtek až i my vyrazíme [3GEARS]
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Dovolena Chorvatsko.

Příspěvek od sima »

Kolega,kamarád jezdí už mnoho let do Chorvatska,pokaždé na jiné místo,pokaždé na pas blink.Vždy sežene bez problémů ubytko,vždy hledá ubytko na klidném místě,bez mas turistů,pěšo k moři kousek...Někdy hned a někdy tomu obětuju nějaký ten krátký čas navíc,taky se umí s nima domluvit na ceně,za ty roky tam nějaká ta praxe už je :-) Dovča ho vychází i díky tomu,že je rád někde zašitý,mimo oblíbené tur.centra podstatně levněji.Levnější ubytko-služby.
Teď se vrátil z ostrova Rab,opět moc spokojen.Občas dá dovču i jinam letecky-Řecko a jiné,ale stejně se zas rád vrací svým autem na Balkán.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Odpovědět

Zpět na „Cestování“