Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od HonzaCZ »

Jo tak, jenom tovární nastavení, tak to jo. :) Ale stejně to určitě umí odblokovat i s datama. :)
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1671
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od CoZmo »

sem taky uplně konsternovanej tím, kolik lidí má telefon apod. odemčenej...sakra, dyk už to má všechno čtečku otisků, dám prst na tlačítko a běží to...a k funkcím ala baterka se dostanu i bez toho...

Jinak jsou k dispozici statistiky toho, jak apple, mrkvosoft, google apod. ochotně odemikaj/oteviraj soukromy data, např. policii apod....a apple je proti zbytku extremně neochotnej...

a obyč. zlodějovi je prostě fakt k ničemu, na žádný zlatý čislo si ode mně rozhodně nezavolá...

a btw argumentovat, že na mejlu nemám žádný tajemství...no vono tam nic bejt nemusí, ale abys nebyl překvapenej, co by tam najednou bejt mohlo...tohle spoustě lidem nedochází vůbec...horší jak ztracená nenahlášená občanka skoro...
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

Z mejlu fakt strach nemám,překvapen bych určitě nebyl a čtečku prstů nemá opravdu každý telefon,ne každý má teda takový telefon,sakra kde vy to všichni žijete :-) Já ho zatím ani netřebuju,nechtěl jsem lepší chytřejší pádlo.Opravdu bych to odlišoval a nemluvil v množném čísle za ostatní,ty máš nějaký svůj stroj,tak bych mluvil za sebe,ne za jiné,nic ve zlém,tak to ale je.Já jsem teda konsternovaný v dnešní době z úplně jiných věcí :-) =) ;)A tím končím,zamykejte si,já to beru,sám to ale zatím nepoužívám a neplánuju změnu.
Jooo kdybych měl možnost čtečku prstů,tak to snad začnu používat,ale to je zas nový foun a něco za něco...
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Tomáš1002
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2649
Registrován: čtv říj 01, 2009 5:14 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Raška
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Tomáš1002 »

Tak jsem si zase užil dokonalých služeb některých firem.

První drobnost: objednávka na Mall s osobním vyzvednutím. Na rozdíl od Alzy uvádějí jen datum, nikoli přesný čas, kdy bude zásilka k vyzvednutí. Pro plánování trochu nepraktické.

Dále: hledání ubytování v jednom malém městě v ČR. Už léta používám booking.com a to bez jediného problému. Rychlé, spolehlivé, rezervované ubytování vždy v pořádku. Na mnou zvolený termín bohužel booking nenašel nic volného.
Zkusil jsem slavné Airbnb. Udivilo mě, že to nefunguje jako online rezervace, ale jen jako že člověk pošle požadavek a ubytovatel se mu do 24 hodin vyjádří. Poslal jsem dva požadavky. Systém na mě křičel, že když vyjdou oba, budu muset oba i zaplatit. Nevyšel ani jeden. Pak jsem na stránkách našel, že nabídky označené hvězdičkou jsou garantované. Taková tam i byla, hurá, rezervuji, z karty jsou mi okamžitě odečteny peníze. Druhý den sms od ubytovatele, že má volno jen na jednu ze dvou rezervovaných nocí. Nejenže tedy nemám zase nic, ještě pryč peníze a další opruz s tím, že musím tu rezervaci zrušit, aby mi je vrátili. Suma sumárum: tak dvě hodiny čistého času na netu, neustále smskování s kde kým, výsledek nula a ještě pár dní zablokované peníze.
Zkouším ještě hotel.cz, což je neskrývaná kopie bookingu. Tam ubytování mají. Jásám, rezervuji. Druhý den strohý mail od ubytovatele, že chyba a ubytování není. A teď mi ještě přišel mail, že tam mám já tu rezervaci zrušit, aby nevisela v systému. Takže nejen že mi neposkytli žádnou službu, ale ještě mě teď obtěžují s tím, že mám něco řešit v jejich systému <:-< .

Když dva dělají totéž, tak je to fakt něco úplně jiného ,,|,, (>_<) ,,|,, .
Subaru Forester 2,5XT 2011
Uživatelský avatar
JRJ
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2441
Registrován: pát úno 25, 2011 3:04 pm
Jméno a příjmení: ヤン ヤクビーク
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od JRJ »

Tomáš1002 píše:Už léta používám booking.com a to bez jediného problému. Rychlé, spolehlivé, rezervované ubytování vždy v pořádku. Na mnou zvolený termín bohužel booking nenašel nic volného.
No on ten booking.com zas tak moc dobře nefunguje. Zrovna včera jsem zajišťoval ubytování v Tokyju. Věděl jsem přesně, kde chci bydlet, tak jsem šel na jejich stránky a ejhle anglická verze nefunguje. NIcméně z kaledáře bylo patrné, že v našem termínu mají volno. Tak jsem si řekl zkusím booking.com. Nejenom že při zadání názvu ubytovny mi vylistoval všechny hotely v Tokyju a mnou zadaná ubytovna nebyla ani na první stránce natož na prvním místě, ale, když jsem se k ní profiltroval a prosortoval, booking.com na mě vybalil typ pokoje, který v ubytovně není a že mají volné jen 3 místa. Nakonec jsem provedl rezervaci bez problémů napřímo.
You cannot imagine the immensity of shit I do not give
Subaru Legacy wagon MY2004
Uživatelský avatar
Tomáš1002
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2649
Registrován: čtv říj 01, 2009 5:14 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Raška
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Tomáš1002 »

Když víš přesně, kde chceš bydlet, proč chodíš na vyhledávač ubytování?
Subaru Forester 2,5XT 2011
Uživatelský avatar
JRJ
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2441
Registrován: pát úno 25, 2011 3:04 pm
Jméno a příjmení: ヤン ヤクビーク
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od JRJ »

Chtěl jsem se vyhnout vyplňování formuláře v japonštině.
You cannot imagine the immensity of shit I do not give
Subaru Legacy wagon MY2004
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Slavek_xxx »

Německá europoslankyně za stranu Zelených Ska Kellerová navrhuje přesídlit do východních zemí Evropské unie celé syrské vesnice. Uvedla to v rozhovoru pro list Neue Osnabrücker Zeitung. Spolupředsedkyně frakce zelených stran v Evropském parlamentu zároveň kritizovala Česko, Polsko a Maďarsko za jejich odmítání kvót na uprchlíky.
Zdroj:
http://zpravy.idnes.cz/europoslankyne-s ... anicni_bur

Melouni jsou vsude stejny. Navrch zeleny, uvnitr rudy ,,|,, (>_<) ,,|,,
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3400
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od mari75 »

Nečetl jsem to :-/ ,ale spíš mi to připomíná dle nadpisu,třicátá a čtyřicátá léta min.století v Německu 8() >:-f
Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
Uživatelský avatar
Subaru70
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4010
Registrován: pát led 31, 2014 10:58 am
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Subaru70 »

..rozklad východního bloku a to co Hitler nedokázal válkou dokážou Němci s EU obstrukcemi a nařízeními....Tyhle nápady nemůžou bejt z normální hlavy...co tam všichni hulej?? >:-&
SUBARU Forester 2,0i Comfort MY16 (SJ) Spotřeba - 8,4l
Subaru Forester 2.0D Comfort MY13 Prodáno
Subaru Forester 2,0D MY11 Prodáno
Citroen C4 Grand Picasso 1,8i
Uživatelský avatar
Špejlík
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 852
Registrován: sob lis 28, 2015 3:00 pm
Jméno a příjmení: Honza Nesládek
Bydliště: Kolín

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Špejlík »

Buďte v klidu... myslím, že nám čechům se čmoudi vyhnou.. Co tady. Hovno jim dáme.
Odepsáno Macem...
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Mareka »

JRJ píše: No on ten booking.com zas tak moc dobře nefunguje. Zrovna včera jsem zajišťoval ubytování v Tokyju. Věděl jsem přesně, kde chci bydlet, tak jsem šel na jejich stránky a ejhle anglická verze nefunguje. NIcméně z kaledáře bylo patrné, že v našem termínu mají volno. Tak jsem si řekl zkusím booking.com. Nejenom že při zadání názvu ubytovny mi vylistoval všechny hotely v Tokyju a mnou zadaná ubytovna nebyla ani na první stránce natož na prvním místě, ale, když jsem se k ní profiltroval a prosortoval, booking.com na mě vybalil typ pokoje, který v ubytovně není a že …

No on Booking funguje. Ale hotel přes něj nabízí jen část své kapacity (= vyprodaná kapacita na Bookingu neznamená že hotel je plný)
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
Uživatelský avatar
Kolben
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5404
Registrován: pon bře 26, 2012 2:06 pm
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Holýšov

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Kolben »

Výhoda bookingu je v tom že když ty pokoje nabízí tak je opravdu má k dispozici. Já to používám velice často a nikdy jsem s tou službou neměl žádný problém.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Outback 2.5i Sport Lineartronic 2017
Outback H6
Slepice ´18
---
Subaru Justy 1.2 4WD (MY95)
Forester XT Sport 2017 (MY18)
WRX STI Sport 2016
Forester XT 2014 - Executive
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html
alman
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 336
Registrován: stř bře 09, 2011 8:51 pm
Jméno a příjmení: Ales Novák
Bydliště: u Kladna

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od alman »

Mandle mi nadzvedlo extempore s řidičem asi Golfu. Jel jsem na kole, bohužel na silnici, neb cyklostezky taky nevedou všude, a najednou ze zadu hrozné troubení. Předjelo mě auto, zastavilo a vylezl nadávající řidič, tak 25 let. Začal něco křičet. Vůbec jsem nevěděl, co se stalo. Prý, že jsem jel uprotřed silnice, což ale popírám. Jezdím tak metr od krajnice, kvůli ďourám a taky, aby mě řidiči nemíjeli 20 cm vedle mě. Já se snažím předjíždět cyklisty jako auto - druhou stranou vozovky. Semlelo se to rychle, tak si nevzpomínám jestli jelo v protisměru auto a on mě nemohl předjet. Ach jo. Příště mě prý srazí. Touhle dobou si nejspíš taky stěžuje rodině a kamarádům.
Subaru Outback 2.5i MY16
spotreby.cz
Uživatelský avatar
Špejlík
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 852
Registrován: sob lis 28, 2015 3:00 pm
Jméno a příjmení: Honza Nesládek
Bydliště: Kolín

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Špejlík »

Almane, hoď to za hlavu!!
Lidi jsou různý.
Ikdyž já se musím přiznat, že mě kolikrát taky kolisti pěkně dokážou nasrat. Kór takovej ten peloton těch buziků, co zaberou celej pruh. To jim pak zrcátkem škrtám o berany:-)
To ale nebyl tvůj případ..
Odepsáno Macem...
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“