Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
prestavba auta 
Autor Zpráva
Uživatel fóra
Uživatel fóra

Mam jedno stare auto a podarilo se mi v republice najit jine s nemeckymi doklady ale s vyrazne lepsi karoserii, ktera ma dokonce stejnou barvu a pravdepodobne i rok vyroby, motor je stejny, prevodovka taky, lze to nejak legalne prestavet na moje papiry, pac provozovane auto uz na tom neni nejlip. Motor problem asi nebude-vymaz cisla motoru, ale ja potrebui karoserii? Jde to legalne? cestou prestitkovani jit nechci

pát čer 16, 2017 6:36 pm
Závislý uživatel
Závislý uživatel

Legalne to nejde,prehodit auto na papiry jinyho?jsi se zbaznil!Jediny co jde je VIN nahradni metodou,to v pripade,ze puvodni je poskozen apod...a nebo prestavba karoserie,ale jestli to neni unikat za milion,nevyplati se to a budou s tim jen starosti...driv slo spoustu veci...dnes uz ne!

pát čer 16, 2017 7:59 pm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

ahooj... pochopil jsem že se jedná o subaru a chceš vyměnit karoserii stejného modelu??

tak to jde bez jediného problému zažádat v subaře o výměnu karoserie.. stojí to potvrzení 1500 kč a novou STK udělat. dokonce ani nevadí karoserii která je automat vyměnit do manuální.musí sedět model BG..BH atd

SUBARU OUTBACK 2001 H 6 LPG

sob čer 17, 2017 8:47 am
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

to se podobá tej hajcusovo odpovědi =) (*_^) |,,,,

sob čer 17, 2017 8:52 am
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatel fóra
Uživatel fóra

Diky moc, nejednalo se o subaru, ale o 25 let starou 3litrovou omegu, coz je taky moje srdcovka. Moje turbo legacy z roku 1992 opet ziskalo STK odklad od vrakoviste na dalsi 2 roky asi uz naposledy. Nasypal jsem do nej teto rok skoro 40 a uz to vypada na marny boj, presahujici me financni moznosti. Takze kdyby nekdo chtel si poridit za nesmylsne penize klenot, slo by se asi domluvit. Ja na to nemam, udelat z toho veterana.
...
Ad prestavba, dekuji za reakce, zil jsem v minule dobe, kdy za 50 korun poplatku, pry dovolili vymenit na favorita karoserii jako nahradni dil, jen se nesmel soucasne menit motor a karoserie. Doba se zmenila. Takze vygooglil jsem, ze teoreticky to jde. Musi byt souhlas (placeny) zastoupeni automobilky, coz asi nebude, protoze u Opla na mne koukali jak na mimozemstana, pak se to musi resit na magistrate a kdyby to vyslo, tak dokurvi puvodni vin a vyrazi na STK novy a protoze tohleto v zahranici neznaji, tak se s takovym autem nedoporucuje opustit republiku. Navic z hlediska potencialnih veterana je to znehodnocene auto
...
Zbyva asi posledni varianta, aby to puvodni majitel, ktery to privezl a odstavil po poruse dotahl do konce a aut prihlasil, vzhledem k tomu, ze momentalne nevrci a stalo nekolik let pod stromem, to taky neni moc realne. Skoda, prislo mi to jako dobry napad, jak ziskat veci, ktere uz mam po smrti nezniceny interier, samosvorny diferencial, ABS, fungujici topeni atd, atd, pry ma jen najeto po bazarnicku 100 000 :-)
...
dekuji

sob čer 17, 2017 9:28 am
Závislý uživatel
Závislý uživatel

vrgada píše:
Diky moc, nejednalo se o subaru, ale o 25 let starou 3litrovou omegu, coz je taky moje srdcovka.

To je řadový šestiválec?

sob čer 17, 2017 9:54 am
Uživatel fóra
Uživatel fóra

Jestli se bavime o omeze tak jo. Kodove oznaceni motoru C30SE, 24ventilu 147kW, existovaly i upravy na 4litr s 200kW a pak samozrejme raritka predelana a doplnena dvema turby lotus-omega. Je to velkoobjemova atmosfera a strasne prijemne se s tim jezdi. To moje subaru ma taky 147kW je sviznejsi, ale je takova koza uskakana a musi se tocit, tj. jede to az od cca 2000ot/min, kdezto ten sestivalec tahne od volnobehu.
Obrázek
a
Obrázek

sob čer 17, 2017 1:41 pm
Závislý uživatel
Závislý uživatel

Ano tento motor jsem myslel. Párkrát jsem se s ním svezl a chodil opravdu pěkně.

sob čer 17, 2017 3:29 pm
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 8 ]