Pájovo Lvíček - Levorg Trend MY2017

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Paja
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 184
Registrován: čtv úno 25, 2016 9:07 pm
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Pájovo Lvíček - Levorg Trend MY2017

Příspěvek od Paja »

Tak konečně nastal čas, kdy se mohu hrdě přihlásit ke zdejší skvělé komunitě coby majitel a ne jen jak dosud jako fanda ;-D
Po půl roce čekání dorazil z Japonska objednaný Levorg "v základu", tedy výbava Trend, kde mi však (možná kromě sportovnějších sedaček) vůbec nic neschází :)
Nové auto v rodině řešíme průběžně asi 3 roky, vyzkoušel jsem za tu dobu poměrně dost vozidel na testovacích jízdách. Pak přišel na trh Levorg a bylo vymalováno ;-D
Máme ho doma 5.den, synátor mu říká Lvíček a chodí se s ním každý den mazlit na parkoviště ;-D

K finálnímu rozhodnutí přispělo obrovskou měrou tohle fórum a tímto všem zúčastněným děkuji ,,,,| (*_^) |,,,,

Teď se spolu pomalu seznamujeme a je to prostě paráda. Jasně, pár mínusů se najde. Srovnávám s naším dosavadním vozem, dlouholetým (možná pro někoho překvapivě) bezproblémovým dříčem Citroen C5 Break (MY2001). Snad nevadí, když je tu (hlavně asi pro sebe do budoucna) zmíním:
- poskakování na nerovné silnici (tady jsem strašně zmlsanej Hydroaktivem, ale zvykam si, chápu proč to tak je a je to mínus, který by dostalo každé auto bez Hydry)
- malé odkládací prostory. Do kaslíku před spolujezdcem se nevejde ani pořádný atlas. Smetáček vozíte kde? V kufru? Do kapes ve dveřích jsem dal vesty a jsou plny :-D
- krátká doba na zatažení oken po vypnutí zapalování (C5 umí okna i přes DO a to kdykoli, šikovné na větrání)
- po vypnutí zapalování nesklopí zrcátka (zatím na to pořád zapomínám a "otáčím klíčkem" zbytečně znovu)
- Starlink je na nic
- Mirorrlink neaktivní (zašedlá ikona), můj telefon ho podle výrobce podporuje

No ale všechno jsou to prkotiny proti tomu, jak se to auto řídí [DRIVE] . To je fakt neskutečná paráda. A to že je Levorg lenoch, jak občas někde čtu, není žádná pravda >:(

Fotky mám zatím jen pár z mobilu, až bude chvíle nafotím pořádně. Budu se snažit zde třídit své dojmy a taktéž budu rád za případné rady a tipy.
Jasně, témata v sekci Levorg sleduju =)
Přílohy
20170522_182937.jpg
Subaru Levorg GT Trend MY2017
ex Citroen C5 Break MY2001
ex Škoda Forman Solitaire
ex Tatra 613-3
ex Tatra 613-1
Uživatelský avatar
filippek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2310
Registrován: úte úno 15, 2011 10:52 am
Jméno a příjmení: Filip Pecka
Bydliště: Jablonecko

Re: Pájovo Lvíček - Levorg Trend MY2017

Příspěvek od filippek »

Levorg je nádherný auto. Ať dělá jen radost. Já bych teda trnul, muset ho nechávat takhle na parkovišti.

Odesláno z mého Lenovo A7010a48 pomocí Tapatalk
Nyní: Forester SG 2,0 r.v.05 poface
Bylo: Outback 3.0R H6, r.v.06
Bylo: Forester 2,0 XT r.v.04
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pájovo Lvíček - Levorg Trend MY2017

Příspěvek od VDC »

Ahoj Pajo, vidím, že jsi z Plzně, tak doufám, že se někde potkáme, buď na kafe a káry, nebo na pivku. ;-D

Levorg je krásný auto, tak ať ti dělá radost, jezdí tak, jak si přeješ a neobjevujou se vůbec žádné závady !!!

Jsem rád, že ti tohle fórum pomohlo v rozhodování. (*_^) |,,,,

Kupoval jsi u Lišků nebo v Autwecu ?
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Re: Pájovo Lvíček - Levorg Trend MY2017

Příspěvek od Bodyšek »

Za mne plec hore ,Levorg je raketa a krasavec .Ale na mne strasne nizke,a rekl bych auto pro rodinu na cestovani nebo na sluzebni cesty a pro mensi osoby .Ale preju ti hodne stasnych a spokojenych kilometru bez poruchovosti a bez nehod.At slouzi a dela radost.Taky bych mnel strach aby nejaky duchodce nejel na ctvrtecni akci do Kauflandu spechal a jeste mi do naburil nebo odrel.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
martas
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2713
Registrován: sob lis 06, 2010 9:22 am
Jméno a příjmení: Martin Staněk
Bydliště: Most,Jílové u Děčína,

Re: Pájovo Lvíček - Levorg Trend MY2017

Příspěvek od martas »

je to krasavec,velka gratulace ,,,,| (*_^) |,,,, At dela jen radost =)
Martas
Subaru Outback 2.5 - MY 2002 - ex
Subaru Forestr 2.0D - MY 2010 - ex
Subaru Impreza Sport 2.0 - MY 2008 - ex
Subaru Impreza WRX STI 2.5 - MY 2011 - 12,8l
Subaru Forestr 2.0 XT - MY 2016 - 11,4l
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Pájovo Lvíček - Levorg Trend MY2017

Příspěvek od Traveller »

Vítej a ať to jezdí. *_*=*_* ,,,,| (*_^) |,,,,
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
cleo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 6320
Registrován: čtv lis 20, 2014 11:38 am
Jméno a příjmení: Pavel Klofáč
Bydliště: Poddžbánsko

Re: Pájovo Lvíček - Levorg Trend MY2017

Příspěvek od cleo »

Je to mooooc krásný auto , budeš spokojený a vlastně už jsi, taky jsem o něm chvíli uvažoval než zvítězila praktičnost Forouše. Tak ať ti ho na parkovišti nikdo neoznačkuje.

Odesláno z mého SM-G920F pomocí Tapatalk
MY2020 Subaru Outback 2.5i Active - otouš Obrázek
ex 2016 Subaru Forester 2.0i-L Comfort CVT - modrásek
Uživatelský avatar
Paja
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 184
Registrován: čtv úno 25, 2016 9:07 pm
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pájovo Lvíček - Levorg Trend MY2017

Příspěvek od Paja »

Ahojte všichni,
děkuji moc za gratulace :-) Je to mazel =)
O víkendu jsme Lvíčkovi ukázali krásy Rakovnicka, byl ve svém živlu. Ale to auto má jednu špatnou vlastnost - pereme se o řízení s manželkou :-DDD To u Citróna nebylo, tam jsem byl kapitánem karablja já :-D

Zkusil jsem si i jízdu na prostřední sesli v zadu, když jsme vezli na projížďku sestru s přítelem. Měl jsem z toho obavu, ale dá se to. Výhoda je, že jsme všichni relativně malí =)

Omílané téma Lvíčí spotřeby se u nás zatím vyvíjí průměrem 10,2l. První půlka nádrže byla ale 80% město. Rakovnicko spolklo průměrem 8,5l/100km. Dnešní parní cesta z práce - klima + zacpané město 13,5l.

Skamarádil jsem se hodně s adaptivním tempomatem u Eyesightu, moc příjemná věc.

Co se týče parkování - ano, stojíme na sídlišti, ale naštěstí ne na parkingu u obchoďáku. S Citronkem za ty léta nebyl problém, tak snad Lev taky přežije. Obavu samosebou mám, jenže z druhé strany - to bych nesměl nikam jezdit. Na nákupech nebo na výletě či práci mi to můžou odřít stejně tak... Garáž nemáme, nedá se nic dělat :-)

Jsem z Plzně, akce pivko a kafe sleduju, už jsem málem i na jednu přišel ještě Subo nemaje, ale vlezla do toho práce. Doufám, že to jednou vyjde a zatím alespoň plzeňskou kliku poznám i osobně ,,,,| (*_^) |,,,,

Kupoval jsem nakonec v Doudlevcích, i když u Lišků mě také znají a Levorga mi vlastně ukázali jako první. Nakonec to z několika důvodů dopadlo pro Autwec, ale přístup se mi líbil tam i tam. Ve hře byly i Sedlčany, které také velmi chválím.
Přílohy
IMG_5554hd.jpg
Subaru Levorg GT Trend MY2017
ex Citroen C5 Break MY2001
ex Škoda Forman Solitaire
ex Tatra 613-3
ex Tatra 613-1
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pájovo Lvíček - Levorg Trend MY2017

Příspěvek od VDC »

Díky za odpovědi, tak fajn, určitě se brzo potkáme. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
alman
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 336
Registrován: stř bře 09, 2011 8:51 pm
Jméno a příjmení: Ales Novák
Bydliště: u Kladna

Re: Pájovo Lvíček - Levorg Trend MY2017

Příspěvek od alman »

Vítej v klubu. Levorg je opravdu povedené auto. Teď jsem ho měl příežitost zase okukovat a je to fakt povedené designově a i funkčně. Eyesight a CVT jsou velmi užiteční pomocníci, zvláště pak v kolonách. Tak ať ti dlouho a věrně slouží.
Subaru Outback 2.5i MY16
spotreby.cz
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Pájovo Lvíček - Levorg Trend MY2017

Příspěvek od Mira »

Paja píše: Jsem z Plzně, akce pivko a kafe sleduju, už jsem málem i na jednu přišel ještě Subo nemaje, ale vlezla do toho práce. Doufám, že to jednou vyjde a zatím alespoň plzeňskou kliku poznám i osobně
No bacha na ně. Jak tak čtu, tak ty plzeňáci hrozně chlastaj. Já se teď o víkendu dozvěděl, že jsem v Plzni byl na exkurzi na škole a vůbec jsem si to nepamatoval. Proč asi? Asi se mi zapnula automatická obrana organismu před chlastem, tzn. raději výkladní skříň než špatné vzpomínky na celý život. =)

A ten lvíček mi trochu evokuje jiný povozy. :-D

Jinak to je nádherný auto, v sobotu jsem jedno potkal mezi Bzencem a Brnem, v nějaký dědině v uzavírce. Bohužel mi do očí pralo slunko nad obzorem, tak jsem moc neviděl.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Aischylos
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 186
Registrován: čtv úno 25, 2016 1:00 pm
Jméno a příjmení: Pavel Štach

Re: Pájovo Lvíček - Levorg Trend MY2017

Příspěvek od Aischylos »

Zdravím, velmi gratuluji k autu a ať dělá jen radost :-) a tak trochu závidím Eyesight :-) hned bych ho taky bral

Mira - v sobotu? neměl náhodou kola na střeše? :-)
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Pájovo Lvíček - Levorg Trend MY2017

Příspěvek od Mira »

Aischylos píše:Zdravím, velmi gratuluji k autu a ať dělá jen radost a tak trochu závidím Eyesight hned bych ho taky bral

Mira - v sobotu? neměl náhodou kola na střeše?
Jo, v sobotu, jo kola, víc jsem si nevšiml, proti tomu protivnýmu slunku jsem víc neviděl. A jinýho Levorga jsem nepotkal.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Aischylos
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 186
Registrován: čtv úno 25, 2016 1:00 pm
Jméno a příjmení: Pavel Štach

Re: Pájovo Lvíček - Levorg Trend MY2017

Příspěvek od Aischylos »

Jo tak to jsem byl já :-))))) byli jsme v sobotu na kolech kolem Kyjova a Pavlovic :-)
Uživatelský avatar
Paja
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 184
Registrován: čtv úno 25, 2016 9:07 pm
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pájovo Lvíček - Levorg Trend MY2017

Příspěvek od Paja »

Mira píše:
No bacha na ně. Jak tak čtu, tak ty plzeňáci hrozně chlastaj. Já se teď o víkendu dozvěděl, že jsem v Plzni byl na exkurzi na škole a vůbec jsem si to nepamatoval. Proč asi? Asi se mi zapnula automatická obrana organismu před chlastem, tzn. raději výkladní skříň než špatné vzpomínky na celý život.

A ten lvíček mi trochu evokuje jiný povozy.

Jinak to je nádherný auto, v sobotu jsem jedno potkal mezi Bzencem a Brnem, v nějaký dědině v uzavírce. Bohužel mi do očí pralo slunko nad obzorem, tak jsem moc neviděl.
No dám si pozor :)
Lvíček je, uznávám, symbolem jiných strojů, ale našemu LEVorgu už tato přezdívka asi díky malýmu zůstane :)
Subaru Levorg GT Trend MY2017
ex Citroen C5 Break MY2001
ex Škoda Forman Solitaire
ex Tatra 613-3
ex Tatra 613-1
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“