Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od Mira »

To jo, ale je od Mariana, tzn. anglán. Ale pokud někdo nedávno koupil ten šrot za pár Kč, dohromady to bude super vůz. ;-D
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
suubaru
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1985
Registrován: čtv zář 08, 2011 2:19 pm

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od suubaru »

Mira píše: Když vidim takhle inzerovaný auto, dělá se mi nevolno. Viděl jsem pár aut od důchodců a všechny byly bez jakýhokoliv servisu, navíc dost špatně ježděný. Jediný skvělý auto po důchodci je to moje. Navíc právě v tomto bazaru byl nedávno Pavlos dívat se na jedno vychválený auto v perfektním stavu. Perfektní stav znamenal bouranej, vybydlenej, smradlavej kus.
jo potvrzuji, tento bazarník mě tak nas*al, že mě už tam neuvidí ani náhodou. Táhnu se 2 hodiny mrknout na "libového" GS300 a najdu smradlavý šrot zralý na pád ze skály. Ty frajery ani nenapadne auto za 300t umýt a opravit to nejnutnější k provozu. Co umí, tak fotit do neviditelna.
IMPREZA 2,0i cvt sport MY18 naše dvanácté subaru :-)
LEGACY kombi BPE H6 5AT MY2008 letní auto
Outback 2019 BS exec cvt 2,5i
93, RXL, LR series
suubaru
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1985
Registrován: čtv zář 08, 2011 2:19 pm

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od suubaru »

Mira píše:To jo, ale je od Mariana, tzn. anglán. Ale pokud někdo nedávno koupil ten šrot za pár Kč, dohromady to bude super vůz.
dyť tam píše, rozpredám...
IMPREZA 2,0i cvt sport MY18 naše dvanácté subaru :-)
LEGACY kombi BPE H6 5AT MY2008 letní auto
Outback 2019 BS exec cvt 2,5i
93, RXL, LR series
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od VDC »

No ale píše to cudzou rečou...:-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
yohn
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11958
Registrován: stř črc 13, 2011 5:58 am
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Šumava
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od yohn »

Mira píše: Když vidim takhle inzerovaný auto, dělá se mi nevolno. Viděl jsem pár aut od důchodců a všechny byly bez jakýhokoliv servisu, navíc dost špatně ježděný. Jediný skvělý auto po důchodci je to moje. Navíc právě v tomto bazaru byl nedávno Pavlos dívat se na jedno vychválený auto v perfektním stavu. Perfektní stav znamenal bouranej, vybydlenej, smradlavej kus.
a co je na tom inzeratu tak zavadejiciho Miro ?? me to neprijde nijak spatny, naopak
ex. Subaru Crosstrek 2.0i r.2018
ex. Subaru Forester 2.0X r.2006
ex. Subaru Outback 3.0R r.2006
ex. Subaru Outback 3.0 H6 r.2000
ex. Subaru Forester 2.0X r. 2003
ex. Subaru Forester 2.0X r.1999
Fiji
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 76
Registrován: úte bře 01, 2011 7:50 pm
Bydliště: poblíž Havlíčkova Brodu

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od Fiji »

Spíš bych potřeboval znát názor na auto a ne na to jak je bazarník vyčuraný ohledně jako většina.
Na fotkách to vypadá dobře ani obouchaný to není. Záleží jaká může být realita.
Uživatelský avatar
yohn
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11958
Registrován: stř črc 13, 2011 5:58 am
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Šumava
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od yohn »

i k vychcanymu bazarnikovi muze prijit prodat auto uplne obycejny clovek, ktery ho po 12ti letech chce vymenit za novejsi a tenhle bazar ma treba nekde po ruce. lidskych pribehu, uvah a rozhodnuti je na svete tolik jako lidi. to cos Miro napsal jako reakci na par fotek od auta ktery jsi ani nevidel, ani osobne neznas je s prominutim kazdymu uplne k ho*vnu
ex. Subaru Crosstrek 2.0i r.2018
ex. Subaru Forester 2.0X r.2006
ex. Subaru Outback 3.0R r.2006
ex. Subaru Outback 3.0 H6 r.2000
ex. Subaru Forester 2.0X r. 2003
ex. Subaru Forester 2.0X r.1999
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od sima »

yohn píše:i k vychcanymu bazarnikovi muze prijit prodat auto uplne obycejny clovek, ktery ho po 12ti letech chce vymenit za novejsi a tenhle bazar ma treba nekde po ruce. lidskych pribehu, uvah a rozhodnuti je na svete tolik jako lidi.
Přesně vystihnuto,hlavně ta poslední věta!Nikdy nevíš kdo si tam zrovan zmyslel šoupnout auto.Proto jsem nikdy předem nezatracoval žádný bazar,áááčka neáááčka,všude se může vyskytnout i dobré auto.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od Mira »

yohn píše:i k vychcanymu bazarnikovi muze prijit prodat auto uplne obycejny clovek, ktery ho po 12ti letech chce vymenit za novejsi a tenhle bazar ma treba nekde po ruce. lidskych pribehu, uvah a rozhodnuti je na svete tolik jako lidi. to cos Miro napsal jako reakci na par fotek od auta ktery jsi ani nevidel, ani osobne neznas je s prominutim kazdymu uplne k ho*vnu
To auto tam nepřišel prodat nějaký kouzelný dědeček. To je dotažený z talianska s plynem. To znamená absolutní nejistotu v tom, zda to mělo odpovídající LPG servis a servis odpovídající provozu na plyn, což pochybuju. Navíc bazar s touto pověstí .... Ale jasně, můžu se mýlit a je to leštěnka v super stavu. A jasně, jsou to informace o ničem, já jen aby byl kupující max. opatrnej, protože všechny dotažený ojetiny jsou většinou po dědečcích a babičkách.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
yohn
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11958
Registrován: stř črc 13, 2011 5:58 am
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Šumava
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od yohn »

To jsem z toho poznal taky. A taky jsem v zivote koupil 2 Forestery s plynem z bazaru. Svyho prvniho SF a nedavno Pavlovo SH. Oba z Italie. Oba pres bazar. Oba hezky, nevybydleny, nezniceny, servis nezanedbanej. Mozna mam stesti, nevim. Ale neprijde mi na miste kydat sracky na neco o cem lautr nic nevim, byt to oduvodnujes zvysenim pozornosti vuci dovozu z Italie.
ex. Subaru Crosstrek 2.0i r.2018
ex. Subaru Forester 2.0X r.2006
ex. Subaru Outback 3.0R r.2006
ex. Subaru Outback 3.0 H6 r.2000
ex. Subaru Forester 2.0X r. 2003
ex. Subaru Forester 2.0X r.1999
Uživatelský avatar
Stefan
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: čtv srp 04, 2016 8:34 am
Jméno a příjmení: Štefan Cimbalík
Bydliště: SK, BB, LC

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od Stefan »

Myslím, že zbytočne to hrotíte, keď ste ho ani jeden nevideli, ale minimálne zadnú kapotu už bude mať streknutú.
Nikdy sa nevzdávaj!
Mitsubishi Pajero II 3,5 6V
Jeep Grand Cherokee WG
Ex. Subaru Forester MY 2007 IM
Ex. TLC 90 +2" Ultimate suspension
Ex. THilux +2" OME
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3400
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od mari75 »

Nechci se zastávat ani jedné znesvářené strany B-) ,ale že je tam už plyn bych bral jako plus.Buď bude ok a když ne,tak ho tady předělají za desítku.Nový stojí cca.20,že jo!A mám takový dojem,že když je to BRC z Itálie,tak jsou tam už od počátku tvrzená sedla.Aspoň já to tak pochopil ;-D
Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
Michal82
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 158
Registrován: čtv pro 31, 2015 8:33 am
Bydliště: Šilheřovice

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od Michal82 »

https://www.sbazar.cz/ma14/detail/23246 ... kw-rv-2005

Viděl někdo tohle? Vypadá solidně. Dík za info
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od Bodyšek »

yohn:Jestli si mohu dovolit s tebou souhlasit?Tak Souhlasim Obrázek!Auto moje je taky z Italie a jak rika jeden znamy:pokud to neni od more,tak vecinou byvaji hezke :-).U me je to taky tak:Servisovane do poslednich km,vsecky klice i nahradni,ja prvni majitel v cr,v Italii byl taky jeden,vevnitr vsecko jak nove a neznicene,podvozek nikde rezavy neni,vsecko funguje.Akorad je to sem tam vice odrene jak z parkoviste,otukane.Podle mne jsem koupil dobre a moc pekny kousek.Ale je tu to ALE!!Dal jsem na doporuceni na jeden servis a ti to dobre dodrbali ale poctive.A pak v Opave Dancars to davali do kupy a kontrolovali.Nakonec jak to byva v pohadce na koncy,vsechno dobre dopade-dopadlo ObrázekObrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od sima »

Taky mám z auto z talošky,servisované poctivě,každá ičovinka zapsána,včetně žárovek,dokonce měněny rozvody jen dle roků,ne dle km.Jsou tam šunky i dobré kupy,jako všude jinde,nic víc =) Jen z talošky ty auta opravdu bývají bez rzi,samozřejmě čím blíže u moře tím je to už trochu horší,ale furt je proti české přímo soli jen odvárek =) Tu vozí auta jeden dovozce,kámoš,vlastně ještě jeden taky spolužák myslím taky až z Bologně,víc z vnitrozemí a ty ohledně rzi jsou fakt mimořádné,holt to čeké podnebí a hlavně ta sůl je zlo.
Mega důležité je ty auta po koupi hned poctivě ošetřit,páč pak se to rychle mění v korozi,nejsou ty plechy na česko zvyklé :-)
Mimochodem kdesi tu byla nedávno debata co je horší,zda nechat u nás auto u nás v zimě venku,či ne.Jednoznačně je nej nechat jej venku,když mrzne,či je chladno sůl funguje pomaleji,či vůbec,nejhorší je dle mě mít auto ve vytopené garáži,kde nemrzne nikdy,jen se drží vlhkost,tam to sůl jen krásně žere.A ani dobře větraná garáž,nevytápěná to nespasí,sice je tam průvan,ale furt malý,to by musel být mrazivý vichr jak z hor,jinak se tam vše stejně rosí,taje a rez tohle miluje,venkovní mrazivý vzduch luftuje auto líp.Mluvím ze zkušeností,co to dělalo s autama z dřívějška,když ještě táta poctivě parkoval v garáži,ničemu to nepomohlo,naopak...To by auto muselo být čisté,bez soli,věčně umyté,tj pak ale jiná věc.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“