Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3615 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 237, 238, 239, 240, 241  Další
Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle? 
Autor Zpráva
Závislý uživatel
Závislý uživatel

spm píše:
Když to je těžký... kdyby nakopnul vrtuli a vyletěl za nim, tak se zase bude všude psát, jak kvůli banálnímu přestupku jako jízda v pruhu pro autobusy policajti dělali honičku přes město a ohrožovali všechny ostatní... nedejbože, kdyby při tom napáchali doopravdy napáchali škodu někomu jinýmu a budou je ještě všude popotahovat... takže z tohohle ohledu se ani nedivím, že se na to radši vykašlou a chytnou si někoho, kdo má alespoň tu slušnost zastavit. Ale je to smutné...

..stačilo si pro něj dojít k semaforu pár metrů kde stál dostatečně dlouho...asi na ně bylo vedro.

pát kvě 19, 2017 9:21 am
Závislý uživatel
Závislý uživatel

Ještěže ty rychlostní limity máme! Vždyť bez nich by nebylo .možné pravidelné omílání stokrát omletých argumentů, tříbení již dokonale vytříbených názorů a opevňování tvrdým betonem dávno opevněných pravd. Dnes bude hic, pozor na mozkové cévky a jezděte inteligentně-)

pát kvě 19, 2017 9:30 am
Profil Zobrazit autorovy stránky
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

HonzaCZ píše:
Tam, kde to dává smysl jezdím klidně pomaleji, než je povolené, s tím nemám problém. Nepotřebuju jet za každou cenu víc než je limit. Je potřeba lidi učit při řízení myslet. Tím, že budu vynucovat nějakou rychlost, tak v nich akorát vzbudím dojem, že to je ta správná a vždycky bezpečná... až stejným úsekem pojedou za deště a pojedou stejně, tak si rozbijou hubu. To už jaksi značky neřeší. Je potřeba vést lidi k tomu, že mají jezdit přiměřenou rychlostí - přiměřenou pro jejich schopnosti, auto, povětrnostní podmínky atd. To je pro každýho jiný. Jenže touhle buzerací s vynucováním max. …

Tohle přesně vystihuje moje pocity.
Radary nemontují kvůli ukáznění řidičů, ale jenom pro peníze, které vyberou a jak jsem se v tomto vlákně taky jednou rozčiloval, tak radar umístěný na úrovni cedule konec obce, na silnici do Židlochovic (Míro), kde je po směru jízdy pole a na druhé straně domky dva metry pod úrovní silnice za travnatou mezí není nic jiného než čistá buzerace. A taky mi naměřili jen o něco víc než 50.
Tam, kde jim jde o bezpečnost, mají radar spojený se semaforem a když jedeš rychle naskočí červená. Neštve mě to, že dostanu pokutu za něco, co opravdu udělám, ale způsob jakým nás manipulují do situace, kdy ten "přestupek" udělá skoro každý. A nemyslím, že bude bezpečnější, když všichni budou pozorně sledovat tachometr na cestu občas kouknou.

Subaru Impreza 2.0 GL MY97
Subaru Leone Super Station 110 KW MY88
Subaru Leone Super Station MY87

pát kvě 19, 2017 9:48 am
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

Tomáš1002 píše:
Ještěže ty rychlostní limity máme! Vždyť bez nich by nebylo .možné pravidelné omílání stokrát omletých argumentů, tříbení již dokonale vytříbených názorů a opevňování tvrdým betonem dávno opevněných pravd. Dnes bude hic, pozor na mozkové cévky a jezděte inteligentně-)
Jo, argumenty je třeba opakovat, názory tříbit a pravdy opevňovat. Jen v jediném ses spletl, pokud to bylo (i) na mě. Já si z toho žádné vrásky ani stres nedělám. To, že to napíšu je právě jenom vytříbení těch názorů, mohl bych zmáčknout po napsaní "cancel". Pro mě je přínos to napsat, stejně, jako když někomu vysvětluju něco technickýho - člověk si rovná myšlenky. Může se stát, že při tom narazí na nové otázky a "díry" v těch svých názorech, či znalostech. A náležitě je podle toho může pak upravit nebo zacelit. ;)

davidherda píše:
Honzo nepovažuji to za zaplacení morálního dluhu, ale třikrát jsem napsal že beru následky a je to tak. Poruším pravidla vyatavuji se riziku pokuty.

Pravidla beru jako nástroj k usměrnění davu. Jestli chceš aby to tu vypadalo jako v Kocourkově MajlJePán tak já tedy ne!
Já taky beru následky. Ale jenom následky, když něco opravdu spáchám. Když mě změřej, jak jedu v poledne kolem základky obklopený dětmi 80, tak klidně pokutu zaplatím, to je opravdu nebezpečný a budu za to tlouct hlavou do zdi ještě mnohem dřív, než nějaká blbá pokuta přijde. Ono se to ale nestane. Ale když pojedu v noci po 3proudový spojce v Praze 130 (stejnej rozdíl +50 km/h), nikde ani živáčka, tak to už smysl nedává. A pokuta může přijít tak jako tak, se stejným trestem, přitom zcela vůbec proporcionálně neodpovídá spáchanému přestupku. Ale jo, jak jsem psal, když myslíš, že systém je takhle nastaven správně, tak prosím. :)

Neříkám, že nemají být žádná pravidla, to zase prrr. A s MajkJePan na mě nechoď. To je normální kokot.

davidherda píše:
Jinak v tom co jsi napsal se můj názor shoduje, jenom si nemyslím že je na to dnešní společnost připravená.
Ať už kažením výchovy dětí které nemusí dodržovat žádná pravidla slušného chování, nebo právě neúměrným postihům za různý trestní čin či přestupek. Muselo by se začít z bodu 0, což asi není tak úplně jednoduché pokud je du 11 000 000 oveček nebo kolik.
Jo, děti, to je na dlouhý diskuze. Co děti, hlavně jejich rodiče. Tam to všechno začíná. Jen malý příklad - dítě má špatný známky. Co bys řekl? Asi se blbě učí, rodiče se mu málo věnují, neučí se s ním, sami to neumí, protože se blbě učili. A kdo za to může? Samozřejmě, že učitelka. Přeci moje dokonalé dítě není blbý, ta učitelka ho to špatně učí. A co si z toho to dítě vezme za ponaučení? Je to jeho chyba? Ne. Vždycky všechno je chyba ostatních. Tak tenhle materiál je dneska úplně běžný a mám to z první ruky. To je ten přístup rodičů, moje děti jsou nejdokonalejší a dám jim to pořádně najevo. Pak rostou rozmazlený, namyšlený, arogantní fracci, co si ničeho nevážej, protože maj od malička všechno. Pak to dopadá, jak to dopadá.

pát kvě 19, 2017 10:07 am
Profil ICQ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

Tak máme v práci novou car policy, tedy ti, co so nevzali příspěvek na auto. Nově jsou tam CO2 limity. Vtipné je, že třeba já bych mohl mít dle policy Superba, jako jsem už měl, ale podmínka je asi 105 g CO2 / km. Takový Superb tady ještě nikdo nenašel. Tak je tu veselo.

pát kvě 19, 2017 11:13 am
Závislý uživatel
Závislý uživatel

To řikám furt, že služební auto je akorát pro zlost :-DDD Jestli místo toho dávaj příspěvek, tak bych ho vesele shrábnul a jezdil něčím normálním :-DDD

pát kvě 19, 2017 11:15 am
Závislý uživatel
Závislý uživatel

Tomáš1002 píše:

Tak i ten můj důvod reakce na Honzu byl jiný,já se tu nevypisoval,protože bych se rád četl,či se nudil,ale některé situace,či náhledy na věc jaksi nejdou popsat dvěmy slovy.A je pravda,že když člověk apriori neprudí proti druhému názoru,ale přijme či snaží se pochopit jeho slova,úhel pohledu,tím se vždy rozšíří i jeho povědomí,mysl,širé toť obzory :-) Tohle platí vždy a ve všem,ale ne všichni to dokážou a kolemjdoucí divák to pak ještě bere jako přenici,hádku.
No rozhodně mě to nervy netrhá,to si snad ani nikdo zde nemyslí,to bych tu už dávno nebyl,vždyť tu jen plkáme,nic víc.

pát kvě 19, 2017 12:07 pm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

sima: Souhlas :)

pát kvě 19, 2017 12:59 pm
Profil ICQ
Závislý uživatel
Závislý uživatel

HonzaCZ píše:
sima : Souhlas

Tak tak *_*=*_*

Forester 2,5XT MY09 -Černestr-ex
Rád všem vřele doporučím, tento servis Subaru, když půjdete na Křivoklát zajdem spolu do baru.
http://www.boxerauto.cz/

pát kvě 19, 2017 1:20 pm
Závislý uživatel
Závislý uživatel

To je dobře,že to tak taky berete,takže kdeže jsme to skončili? ;-D

pát kvě 19, 2017 7:48 pm
Závislý uživatel
Závislý uživatel

sima píše:
To je dobře,že to tak taky berete,takže kdeže jsme to skončili?

Že sem o 5-ti kilo chudší. ;-D Holt si tento měsíc 2x nedám pečený žebra. Budu zdravější.

pát kvě 19, 2017 8:16 pm
Závislý uživatel
Závislý uživatel

:-D No vidíš to,na všem zlém je něco dobré [IRONIE] Ale ty žebra bych ti teda přál víc =)

pát kvě 19, 2017 8:21 pm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Tak vám pjekně děkuju, džentlmeni. Tyma plkama o pečených žebrech ste mňe fakt luksusně nadzvedli mandle, víte? A KOMU TÍM PROSPĚJETE? DRUHÉ STRANĚ? :-DDD

sob kvě 20, 2017 12:06 pm
Uživatel fóra
Uživatel fóra

taxikář co se neumí podívat do zpětnýho zrcátka >>:-@@ ::-(((

Příloha:
otik.jpg
otik.jpg [ 1007 bajtů | Zobrazeno 98 krát ]

Příloha:
ota.jpg
ota.jpg [ 1007 bajtů | Zobrazeno 98 krát ]

Přílohy:
otík.jpg
otík.jpg [ 92.46 KiB | Zobrazeno 93 krát ]

Naposledy upravil RomanaMala dne sob kvě 20, 2017 5:26 pm, celkově upraveno 1

sob kvě 20, 2017 5:19 pm
Uživatel fóra
Uživatel fóra

sakra, co se mi to tam nahrálo, nebo vlastně nenahrálo za fotky

Přílohy:
ota.jpg
ota.jpg [ 106.3 KiB | Zobrazeno 93 krát ]
sob kvě 20, 2017 5:23 pm
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3615 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 237, 238, 239, 240, 241  Další