Predam subaru Legacy turbo

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
spiderbb
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: pon zář 14, 2009 10:46 am

Re: Predam subaru Legacy turbo :(

Příspěvek od spiderbb »

Ahoj, tazne to nema... A ak by mu bolo u Teba dobre ozvi sa mi do spravy :)
Subaru Legacy turbo 1992
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2972
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Predam subaru Legacy turbo :(

Příspěvek od yeti »

spiderbb píše:Ahoj, tazne to nema... A ak by mu bolo u Teba dobre ozvi sa mi do spravy
To byl vtip. U mně by mu sice bylo moc dobře, ale mám už v garáži lego 06 a do města a na prácu má manželka Forestera 98. Dalšího mazla bych už neuživil. Musel by si to odedřít :o))
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
spiderbb
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: pon zář 14, 2009 10:46 am

Re: Predam subaru Legacy turbo :(

Příspěvek od spiderbb »

Mam pocit ze si to auto asi necham ak to pojde takto dalej...
Subaru Legacy turbo 1992
spiderbb
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: pon zář 14, 2009 10:46 am

Re: Predam subaru Legacy turbo

Příspěvek od spiderbb »

Stale nik so stodolou? :)
Subaru Legacy turbo 1992
Uživatelský avatar
Lukas_McPraask
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 637
Registrován: ned zář 19, 2010 4:31 pm
Jméno a příjmení: Lukáš Jeništa
Bydliště: Žamberk

Re: Predam subaru Legacy turbo

Příspěvek od Lukas_McPraask »

Čoveče, já si myslím, že jsi nasadil cenu moc vysoko. Kde jsou ty časy kdy jsem Legacy turbo koupil za 40t, Ondra za 60t, Jakub (sic nepojízdé, ale s banální zavadou) za 10t, Laďa něco nad 100. A to byly všechno originální auta, to co nabízíš je "pouze" bastl. Ačkoli hezky udělanej, to zas jo :-)
Ale stejně tohle auto nějákymu mladasovi nepodstrčíš, ten si radši koupí Imprezu. A řekněme člověk, který ví co kupuje zase bude požadovat právě ten originální stav. Zvlášť když to porovnán třeba s tímto...
SUBARU FORESTER 2,5 XT dailycar
SUBARU LEGACY 2.0 sedan MY 93 LPG enjoy the trip
spiderbb
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: pon zář 14, 2009 10:46 am

Re: Predam subaru Legacy turbo

Příspěvek od spiderbb »

Ahoj, tak cenu som prisposobil :) v zahranici sa originali predavaju od cca. 6000€ po 11000€ kedze som bral do uvahy ze toto je sice prerobene ale original diely z druheho legacy turbo tak sm dal cenu 4000€ a este ku tomu davam druhe auto a kopec dielov... Sice to nie je original netajim to ale je to pekna replika :)
Subaru Legacy turbo 1992
Uživatelský avatar
Lukas_McPraask
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 637
Registrován: ned zář 19, 2010 4:31 pm
Jméno a příjmení: Lukáš Jeništa
Bydliště: Žamberk

Re: Predam subaru Legacy turbo

Příspěvek od Lukas_McPraask »

spiderbb píše:...v zahranici sa originali predavaju od cca. 6000€ po 11000€...
Za tu cenu se v inzerci taky drží pěkně dlouho...Dají se sehnat pěkné kousky mnohem levněji. Minulý rok jsem doslova prošvihl krasavce za 12 000 zlotých, před půl rokem mi mezi prsty proplul kombík z Itálie za 1500 E (OK, tam stav nebyl úplně dokonalý, ale podle fotek a popisu to byl "stodolový" nález, který x let nejezdil). Asi tři měsíce zpět jsem pár dní nekontroval inzerci a zas mě pláchl kombík ze Švajcu za krásnách 1112 CHF (byla to aukce, proto ta cena). A všechno to byla alespoň z fotek celkem hezká auta.
Trh s oturbenými Legači sleduju dlouho, velmi dlouho, od té doby co jsem rozšvihal svýho kombíka. To bude zhruba 5 let a zatím jsem až na jednu vyjímku, což byl opravdu střep a neměl jsem ho kupovat, nic nevybral. Cenu toho Tvýho vidím někde kolem 2000, max. 2500E.
P.S.: Ne o koupi fakt zatím neuvažuji ani za ty 2000E, teď peníze rvu do rekonstrukce baráku.
SUBARU FORESTER 2,5 XT dailycar
SUBARU LEGACY 2.0 sedan MY 93 LPG enjoy the trip
spiderbb
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: pon zář 14, 2009 10:46 am

Re: Predam subaru Legacy turbo

Příspěvek od spiderbb »

No tak aj tak si myslim ze za to vsetko aj za tie upravy v motore atd to bude mat hodnotu tych 4000€ a ak to pojde takto dalej casom aj viac... Ved len samotny motor ma cenu :) mozno sa naserem a necham si ho... Aj tak mi to uz 90% zaujemcov povedali ze si to mam nechat...
Subaru Legacy turbo 1992
Uživatelský avatar
JakubHQV
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: úte říj 12, 2010 9:01 pm
Jméno a příjmení: Jakub
Bydliště: Kousek od Berouna

Re: Predam subaru Legacy turbo

Příspěvek od JakubHQV »

Lukas_McPraask: Drobná oprava - já za něj dával 16 (na první pohled v kopřivách dost pelech :-D ) a Láďa pokud se nepletu 120 (ale pěkný auto, nejhezčí co jsem viděl zatím (*_^) |,,,, )

spiderbb: Proč na to auto nedáš turbový nárazníky a nástavce prahů [?] :-/
spiderbb
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: pon zář 14, 2009 10:46 am

Re: Predam subaru Legacy turbo

Příspěvek od spiderbb »

Pridam ku autu... Na zadny naraznik nemame listy predny mam aj prahy sa najdu... No nejak som to nechcel riesit.. Naraznik hej ale nemam.na to € aby som to dalej riesil... Teraz riesime barak
Subaru Legacy turbo 1992
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Predam subaru Legacy turbo

Příspěvek od vrgada »

Takze doplnim, vlastnim 7 let original turbo legacy v kombiku, jedina (odstranitelna) uprava je sekvencni LPG. Koupeno pred 7 lety za 18 000 od fandy relativne v slusnem stavu (samozrejm hnily japonec). Plyn stal pres 20. Pred 2 lety mi mladik nedal prednost a ohobloval bok ridice. Pojistovna to vyhodnotila jako totalku a zustatkova hodnota vozu byla odhacem stanovena na 15 000. Marne jsem argumentoval tim, ze LPG stala vic a ze je to unikatni auto, ktere v te dobe nabizene v inzerci neslo pod 100 litru (mobile.de). Po vyhrozovani certy dably medializaci a pod. milostive prihodili dalsich 5 tisic. Tak to je asi tak cena udrozovaneho turbo legacy v nasich krajinach podle odhadcu pojistoven, teda ted bude nizsi, uz je to 2 roky zpet
...
Zkus to da na inzertni servry mimo republiku, tam by to mohli spis ocenit, i kdyz predelavka nikdy nebude original, to je proste bastl. Relane to vidim tak na 50 000, ale treba budes mit stesti
...
Mladosi chteji imprezu, ale pan co mi to prodaval tvrdil, ze tohle jede lip nez impreza, co si koupil mito tohoto, hodne stesti
Ja ho taky potrebuji, tento mesic mne ceka STK :-)
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Predam subaru Legacy turbo

Příspěvek od cerv »

Urcite inzerovat na mobile a autoscout,to auto odveze nekdo mimo CR SR,tady se to kazdymu libi,ale nikdo to nezaplati!
spiderbb
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: pon zář 14, 2009 10:46 am

Re: Predam subaru Legacy turbo

Příspěvek od spiderbb »

Tak som si chalani vedomi toho ze je to prerabane ale dovod bol jasny zohnat nieco v dobrom stave bolo o hubu a podarilo sa co sa podarilo... Ked to povodne turbo bolo strasne zhnite... A toto bolo az moc pekne... Tak sa to prestavilo... Pre mna ani tak nejde o penaznu hodnotu ale skor tu citovu je v tom veeeela casu preinvestovaneho a naozaj som sa o to staral ako o original... Na TK a EK som nikdy problem nemal...

Mate pravdu ze u nas to nikto nevie ocenit... Davju take smiesne ponuky ze to sa oplati rozpredat a nie predat...

Z ceny som vychadzal zo stranok mobile.de kde som videl ze originali sa predavaju od 6000€-11000€ Zalezi od stavu... Vzal som do uvahy ze to nie je original a samozrejme stav... Stav je zachovaly ale papierovo menej cenny tak som zredukoval a za vsetko pytam 4000€ dostane sa ku tomu aj druhe auto na diely a kopec dielov na motor ktore je vazne problem zohnat... A za 4000€ nekupis 300konove auto aj keby robis neviem co... Mne to je hrozne luto predat ale v auguste sa zenim a pride rodina :) treba aj do domu dake € vrazit a preto verim ze sa najde niekto kto aj napriwk vsetkemu ho bude mat rad a bude sa o to lego starat...

Dakujem chalani za uprimnost :)
Subaru Legacy turbo 1992
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Predam subaru Legacy turbo

Příspěvek od emve »

Mně přijde cena OK, když je auto funkční a podle popisu mělo dobrou péči. Levnějších fungujících 310 koní/AWD s hromadou náhradních dílů asi nikdo nesežene.

Jen je třeba počítat s tím, že to není auto pro každého a asi se neprodá za týden. Taky bych asi doporučil inzerci na mobile.de.
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
spiderbb
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: pon zář 14, 2009 10:46 am

Re: Predam subaru Legacy turbo

Příspěvek od spiderbb »

A bol by niekto taky dobry a napisal by mi inzerat v Nemcine??? :)
Subaru Legacy turbo 1992
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“