Jaký Outback

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Zamčeno
Frank
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 110
Registrován: pát kvě 28, 2010 12:31 pm

Jaký Outback

Příspěvek od Frank »

Přemýšlím, že vzhledem k tomu, že podle mě cena Forestrů s AT neodpovídá jejich užitné hodnotě pro mě, uvažuju, že nechám svého Forestra doma a k němu přikoupím Outbacka.

Jak už bylo psáno v jiném vlákně, když jsem kupoval svého Forestra, tak bylo AT v subaru sprosté slovo, MT nikde nebyly a sám jsem si pro něj jel do D. Jenže doba se změnila, aut je víc, zestárnul jsem a teď by se mi AT velice zamlouvala.

Takže otázka je, po jakém ročníku Outbacka se dívat? Motor je jasný, H6, vzhledem k tomu že to bude druhé auto, tak nájezd nebude velký a nad LPG pokud se něco nezmění nebudu uvažovat. Outbacka proto, že jsem si s Forestrem zvyknul neřešit obrubníky při parkování a podobné nepodstatné věci co leží na silnici :-) , jinak terénní ambice nemám. Nebo koupit Lego a případně ho trošku zvednout?

Rozpočet bych si představoval okolo 150 tis, za zachovalý kousek i víc. Nijak na to nespěchám, takže kdyby někdo věděl, že bude v budoucnu prodávat svůj kousek, mohli by jsme se klidně předběžně domluvit.
Díky
Subaru Outback 3.0 R, AT, MY07 SE - social edition - bez kůže, bez navi, bez šíbru...
Subaru Forester SG 2.0 XT,MT, MY04, LPG
Frank
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 110
Registrován: pát kvě 28, 2010 12:31 pm

Re: Jaký Outback

Příspěvek od Frank »

Možná bych měl upřesnit, že vím že na ročníky 06+ můžu zapomenout, tam je cena jinde, i když by u těch motorů měl být vyřešen olej a měla by tam být 5AT. Byla by to asi nejlepší volba, ale když vidím ceny Forestrů 06+ s AT, tak to asi neprojde, mám prostě morální blok dát takový balík za 10 let staré auto.

Takže otázka je, jestli hledat ročník 99-04 před FL, tam mě láká že nemá xenony a bude mít nejspíš menší kola (to nevím přesně), nebo jestli jít 03-06 po FL, který se mi zdá "hezči".
Subaru Outback 3.0 R, AT, MY07 SE - social edition - bez kůže, bez navi, bez šíbru...
Subaru Forester SG 2.0 XT,MT, MY04, LPG
Uživatelský avatar
u-geen
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2103
Registrován: úte led 19, 2010 9:49 pm
Jméno a příjmení: Evžen Eiba
Bydliště: Kyje, okres Jičín

Re: Jaký Outback

Příspěvek od u-geen »

Frank píše:Možná bych měl upřesnit, že vím že na ročníky 06+ můžu zapomenout, tam je cena jinde, i když by u těch motorů měl být vyřešen olej a měla by tam být 5AT. Byla by to asi nejlepší volba, ale když vidím ceny Forestrů 06+ s AT, tak to asi neprojde, mám prostě morální blok dát takový balík za 10 let staré auto.

Takže otázka je, jestli hledat ročník 99-04 před FL, tam mě láká že nemá xenony a bude mít nejspíš menší kola (to nevím přesně), nebo jestli jít 03-06 po FL, který se mi zdá "hezči".
99-04 neni pred FL, ale jina, 2. generace Outbacka. Absence xenonu bohuzel znamena, ze to dost na pytel sviti (byt jsou svetla pomerne velka). Pokud je mensima kolama myslen mensi celkovej prumer, tak v tom vyhodu nevidim, ale nejsem si jistej, tusim ze rozmery odpovidaly (opravte me).

Rozhodovani je to tezky, ta starsi generace (pokud srovnavam to, co jsem mel) mi prisla jeste takova poctiva, novejsi uz zacina bejt trochu siditko.
Frank
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 110
Registrován: pát kvě 28, 2010 12:31 pm

Re: Jaký Outback

Příspěvek od Frank »

Tak světlomety mi vzhledem připadají stejné jako u mého aktuálního Forestra, takže na to jak to svítí bych měl být zvyklý. Menší kola jsem myslel průměr disků, třeba můj Forester má ještě 16" a od roku 06 už jsou 17". Machry nehoním, vyšší profil mi vyhovuje, takže preferuju spíš menší disk s vyšším profilem.

Teď se na bazoši objevil jeden 07 s odpočtem a tím bych se vlezl do mého rozpočtu. Pokud na něm nebude nějaká past, tak by bylo asi vyřešeno.

https://auto.bazos.cz/inzerat/71522662/ ... ACK-30.php
Subaru Outback 3.0 R, AT, MY07 SE - social edition - bez kůže, bez navi, bez šíbru...
Subaru Forester SG 2.0 XT,MT, MY04, LPG
Uživatelský avatar
u-geen
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2103
Registrován: úte led 19, 2010 9:49 pm
Jméno a příjmení: Evžen Eiba
Bydliště: Kyje, okres Jičín

Re: Jaký Outback

Příspěvek od u-geen »

My mame SG a prijde mi ze sviti vyrazne lip, byt to ma H4, oproti oddelene optice na OTB/LEgo.
Outback taky, zda se, muze mit 16ky furt, takze pripadne neni problem. Nizsi profil neni o machrech, imho :)

OTB z inzeratu vypada ok.
Frank
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 110
Registrován: pát kvě 28, 2010 12:31 pm

Re: Jaký Outback

Příspěvek od Frank »

Díky za odkaz na ty disky, nevěděl jsem o tom. Takže bych na toho Outbacka případně na zimáky mohl použít kola z Forestra a Forestra obout na nějaké celoroční AT a bylo by vyřešeno. Inzerát zatím vypadá dobře, tak pokud se neozve někdo že auto zná a je to špatně, tak bych si asi udělal výlet se na to podívat. Uvidím až přijdou lepší fotky.
Subaru Outback 3.0 R, AT, MY07 SE - social edition - bez kůže, bez navi, bez šíbru...
Subaru Forester SG 2.0 XT,MT, MY04, LPG
Uživatelský avatar
MichalSK
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 284
Registrován: čtv pro 22, 2016 9:37 am
Jméno a příjmení: Michal Skalicky
Bydliště: Praha

Re: Jaký Outback

Příspěvek od MichalSK »

Ahoj Franku, nechal jsem ti soukr zpravu. Zatim.
Subaru Tribeca B9, MY2007 - porad H6
Subaru Outback 3.0 H6 MY2004 - dalsi ex H6
Subaru Outback 3.0 H6 MY2004 - ex, chudak trefeny na krizovatce

SK neni Slovensko :-)
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22545
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Jaký Outback

Příspěvek od spm »

Já jsem do OTB 01 narval nightbreakery a přijde mi, že to svítí celkem dobře, i v porovnání s ostatníma autama. Jenom teď vypadají dálkovky zase nicmoc, když ty hlavní světla svítí víc :-)
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Frank
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 110
Registrován: pát kvě 28, 2010 12:31 pm

Re: Jaký Outback

Příspěvek od Frank »

Vyřešeno. prosím o smazání, snad za čas založím vlákno o mých Subaru ;)
Subaru Outback 3.0 R, AT, MY07 SE - social edition - bez kůže, bez navi, bez šíbru...
Subaru Forester SG 2.0 XT,MT, MY04, LPG
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“