Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
nesvítící dálkové světlo impreza gf 
Autor Zpráva
Nováček
Nováček

zdravím,tak mám trošku problém s imprezou gf 98.
přivezl jsem ji nějakýma těma mouchama cca před třemi měsíci za peníz který vcelku odpovídal stavu vozidla jako je impreza a řešit to budu postupně se zlepšujícím se počasím.
nyní mě ale už vyloženě se.. dálkové světlo u spolujezdce,
pozičky ok,potkávačky ok ale ve chvíly kdy se přepne na dálkové světlo u řidiče se rozsvítí normálně ale u spolujezdce světlo pohasne a svítí jako slabší potkávačka.takže svítí jen jedna dálkovka a to je takové nic moc....jinak mi stále svítí na palubce částečně kontrolka dálkového světla i když jsou dálky vypnuté.
původně jsem myslel že je jen prasklá žárovka...to nebyla.
při zkoušení jiné 100% zdravé žárovky jsem to ze žárovky začal svádět na patici H4 u které bych se ani nedivil kdyby to jí bylo ale také ne ani po výměně za nové keramické patice dálkové světlo u spolujezdce prostě nefunguje.
dále jsem zkoušel obě pojistky bezvýsledně stejně tak relátka (v motorovém prostoru) obě dvě procvaknou při zapnutí potkávaček, při záměně relátek ze strany spolujezdce k řidiči světlo na straně ridiče dálkové svítí ale u spolujezdce nikoliv
žárovka ne,patice ne,pojistky ne,relátka ne... :-|
dále mě napadala špatná kostra ale ta jde jedna a přijde mi čudný,že by potkávačka svítila a dálkové pak kvuli kostře ne...
pokud máte někdo nějaký nápad kde se ještě u subaru dá hledat nějaká další pojistka,relátka či kde by mohl být problém budu vděčný za radu
různá auta ,různé problémy tak nevím zda to není nějaký znak japonců :-)

pon úno 06, 2017 10:49 pm
Závislý uživatel
Závislý uživatel

Tak asi měřák a hledat. Ale to musí poradit elektrikáři, já jen vim, že to kope.

pon úno 06, 2017 11:32 pm
Závislý uživatel
Závislý uživatel

Patici si měnil celou i s kabelem (nevím, jak to vypadá u imprezy)? U mně třeba patice byl kus plastu, ve kterém byly zandané dva fastony, od kterého pokračoval kabel dál. A ten kabel v tom fastonu povolil a byl tam přechoďák (u mně to teda svítilo, ale spálilo to tu plastovou patici na uhel). Jinak asi zkusit měřit odpor po tom vedení...

úte úno 07, 2017 12:19 pm
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel

Nebo vadnej prepinac pod volantem...

Subaru Impreza WRC 2006 1:43 :-) :-/

úte úno 07, 2017 3:31 pm
Nováček
Nováček

tak vyřešeno,japonec nemá klasické(mně známé) zapojení h4 koncovky a byli už od přdchozího majitele který měnil patici přehozené kabely a já to napájel tak jak to bylo,měření moc nepomohlo,šli jsme obyč zkoušečkou z baterky plus hledali jsme mínus a pak naopak podle normálně svítícího světla a chyba se ukázala :-)

stř úno 15, 2017 5:49 pm
Předseda klubu
Předseda klubu

Nejhorší, co se může člověku stát, je hledat dojebanej bastl někoho jiného... >:-& Tak hlavně, žes to našel a funguje !

čtv úno 16, 2017 8:29 am
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ]