Poradíte jaký model by mi padl?

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Odpovědět
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od fiatisimo »

ja si tedka pohravam s myslenkou ze bych nejake radio s dotykem vyrobil ale moc se mi nechce zasahovat do vozidla ochrany proti prepeti zkratu atd to je samorejmny:-) ja mel ve fiatu mc adapter na aux:-)
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od fiatisimo »

lukeb píše:Ty jo ja sem vubec necekal ze fiatisimo fakt neco koupi :D
gratulace, za me dobra volba, taky mam 4EAT a radit uz nikdy nechci... max v BRZ o vikendech nekdy v budoucnosti
snad se mi podari nekdy dorazit na sraz:-)
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
pufko
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1118
Registrován: pát úno 11, 2011 10:42 pm

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od pufko »

fiatisimo píše:ja si tedka pohravam s myslenkou ze bych nejake radio s dotykem vyrobil ale moc se mi nechce zasahovat do vozidla ochrany proti prepeti zkratu atd to je samorejmny:-) ja mel ve fiatu mc adapter na aux:-)
Nechaj to tak, ked ti poviem že predný panel radia je jeden plošný spoj spolu s ovládaním kúrenia tak sa na to asi vyprdneš. Sú ludia čo to prerábali a funguje im to, ale za tie starosti by mi to nestálo
Subaru Impreza 2.0GX, 5MT, rv2001...
Subaru Legacy 2.5i, AT, rv2005...
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od fiatisimo »

jj nechám to tak díky za přesvědčení:)
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
Uživatelský avatar
kosobecny
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 993
Registrován: pát zář 16, 2011 6:53 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Klatovy a okolí

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od kosobecny »

Ahoj, na jaře budu nejspíš řešit nákup druhého "nového" vozu. Bohužel vůbec nevím co pořídit. Ani nevím jestli zůstat u Subaru (Impreza mi zůstane) chtěl bych větší auto (kufr), chci "levný" provoz, takže LPG nebo nějaká nafta, určitě je nutné aby auto bylo svižnější než moje atmo Impreza. Isofix by byl fajn + dobré světlomety a ideálně 4x4. To z Subaru v cenové hladině do 150k splňuje asi jen Legacy / Outback 2,5 4. Gen.
Zaujala mě třeba 159 Alfa, ale neznám nikoho s tou jejich 4x4. Nemáte někdo zkušenosti? Za každý nápad a zkušenost budu rád :)
Subaru Outback H6 3.0 MY2000
Subaru Forester 2.0 XT MY2003 - ex
Subaru Impreza 2.0 GL MY2000 - ex
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od cerv »

Alfu 159 neeeeee.Znamej mel pouze predohrab a stejne se mu rozbil předni diferenciál...špatný!
Hezký a levný, ale špatný!
Uživatelský avatar
u-geen
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2103
Registrován: úte led 19, 2010 9:49 pm
Jméno a příjmení: Evžen Eiba
Bydliště: Kyje, okres Jičín

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od u-geen »

pufko píše:Nechaj to tak, ked ti poviem že predný panel radia je jeden plošný spoj spolu s ovládaním kúrenia tak sa na to asi vyprdneš. Sú ludia čo to prerábali a funguje im to, ale za tie starosti by mi to nestálo
neni, minimalne u verze s CD changerem. Je to rozdelene, budu, nejspis letos, davat aftermarket 2 din radio.
Uživatelský avatar
u-geen
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2103
Registrován: úte led 19, 2010 9:49 pm
Jméno a příjmení: Evžen Eiba
Bydliště: Kyje, okres Jičín

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od u-geen »

hamoun píše: Lego IV (2006) AUX standardne melo ...
BT ne ...
u 2008 treba standartne ne, byla to doplnkova vybava, minimalne je v katalogu prislusenstvi, H6210AG000, v ceniku co mam k dispozici 78EUR
Uživatelský avatar
kosobecny
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 993
Registrován: pát zář 16, 2011 6:53 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Klatovy a okolí

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od kosobecny »

Tak díky za radu :) uvidíme co bude, ještě mě napadla BMW 3 s xdrive, ale upřímně nevím co si o to myslet..
Subaru Outback H6 3.0 MY2000
Subaru Forester 2.0 XT MY2003 - ex
Subaru Impreza 2.0 GL MY2000 - ex
plukovník

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od plukovník »

Zdravím Vás, přátelé "souhvězdí Plejády", nějak se tady nemohu zorientovat. ;-D
Kupuji nový Forester 2.0i benzín, r.v. 2017 a první co by mě zajímalo je to, zda tento motor má rozvodové řemeny, nebo řetězy. Najde se nějaký odborník, který to směroplatně ví ? [THNX]
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od Traveller »

Má řetěz. Směroplatně. ;-D
Vítej na fóru a pracuj na orientaci. Je tady toho hodně ke čtení a jenom zajímavé a užitečné věci. :-DDD :-DDD :-DDD
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od HonzaCZ »

u-geen píše: neni, minimalne u verze s CD changerem. Je to rozdelene, budu, nejspis letos, davat aftermarket 2 din radio.
Tak hlavně pořádně dokumentovat, fotit, kreslit... :) Já to ještě nerozebral, abych zjistil, co všechno bude potřeba přebastlit.
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od HonzaCZ »

plukovník píše:Zdravím Vás, přátelé "souhvězdí Plejády", nějak se tady nemohu zorientovat.
Kupuji nový Forester 2.0i benzín, r.v. 2017 a první co by mě zajímalo je to, zda tento motor má rozvodové řemeny, nebo řetězy. Najde se nějaký odborník, který to směroplatně ví ?
Řetězy. Jestli to je tedy stále motor FB20.
Přílohy
chain.jpg
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
plukovník

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od plukovník »

Díky za první informaci a přivítání.
Jestli tam jsou řetězy, tak jsem rád, protože jsem ortodoxního zaměření, nemám rád řemeny, naftu a turba.
A když by mi chtěl někdo tvrdit, že nedokážu u boxera vyměnit svíčky, tak mu dokážu, že to dokážu.
Forester má z Japonska dorazit v červnu a potom se v tom hned začnu vrtat, garance-negarance. Nemohu dopustit, aby mi u toho ve značkovém servisu něco zkurvili... >>:-@@
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7815
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od mnov »

plukovník píše: A když by mi chtěl někdo tvrdit, že nedokážu u boxera vyměnit svíčky, tak mu dokážu, že to dokážu.
Forester má z Japonska dorazit v červnu a potom se v tom hned začnu vrtat, garance-negarance. Nemohu dopustit, aby mi u toho ve značkovém servisu něco zkurvili...
Vyměnit svíčky u boxera je úplně stejné jako u jiných motorů a nevím, v čem se chceš vrtat? Nové auto a budeš to rozebírat? <:-<
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“