Totální výprodej - příslušenství k autorádiím

Odpovědět
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Totální výprodej - příslušenství k autorádiím

Příspěvek od draconis »

Ahoj všem,

v souvislosti s inventurou a taky s přihlédnutím k faktu, že tu máme spoustu pohrobků, které evidentně naprosto zbytečně každý rok schováváme, rozhodl jsem se to vyprášit za jakoukoli cenu. Bude mi chvilku trvat než dám dohromady seznam a většina bohužel nebude na Subaru, ale spousta z vás tu má i jiná auta. Myšlenka je především nabídnout vám přednostně možnost tyto věci koupit za rozumný peníz než to dávat někam na Aukro apod., rozhodně to neberte tak, že se tu pokouším vydělávat těžký prachy nebo tak něco. Naopak.

První kousek na Subaru je - takže máme tady sadu demontovanou z Forestera r. 2009, která obsahuje univerzální plechový rámeček 2DIN, kovové bočnice (pro instalaci jakéhokoli autorádia), krycí plastový rámeček a adaptér ovládání z volantu pro autorádia Pioneer. Sada slouží k instalaci aftermarket autorádia rozměru 2DIN.

Jedná se o starší sadu demontovanou z vozu. Původní cena je cca 2 500 Kč, jedná se již o starší komponenty, nicméně měly by být fukční (adaptér DO nemám jak vyzkoušet, rámeček samozřejmě sedí). Aktuálně stojí nová sada rámeček + bočnice od 650 Kč nahoru (hezčí 1 990 Kč), adaptér DO pro tento model je cca 1 300 Kč.

Říkám si, že by to někomu mohlo ještě udělat službu a je mi líto to vyhodit, takže pokud by to někdo využil... Představa je cca 300 Kč.
20170110_164820_resized.jpg
V případě dotazů se ptejte.

Další věci budou následovat, obecně je tam směs adaptérů DO z volantu (převážně francouzská auta a koncern), nějaké monitory, navigační moduly, couvací kamery (převážně Honda/Hyundai), AUX/USB adaptéry (převážně pro francouzské vozy), sady pro instalaci aftermarket autorádií a pár dalších nesmyslů. Asi nejzajímavější budou právě ty adaptéry DO z volantu, na to se spousta lidí při výměně autorádia vzhledem k ceně (1 300-5 000 Kč) vykašle. Tak budete mít možnost zvážit možnost pořídit to za pár korun.
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4313
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Totální výprodej - příslušenství k autorádiím

Příspěvek od OZP »

Co takhle GPS modul do starsich 2din rádií Alpine?
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22543
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Totální výprodej - příslušenství k autorádiím

Příspěvek od spm »

cirou nahodou cely radio - cokoliv co ma aux in a vyluzuje zvuk - asi ne, ze? :)

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Totální výprodej - příslušenství k autorádiím

Příspěvek od draconis »

OZP píše:Co takhle GPS modul do starsich 2din rádií Alpine?
Bohužel, GPS modul jsem tam viděl k Zenecu, Alpine tam nebude. Navíc bacha na to, protože jestli je to něco opravdu staršího (cca >7 let) a je to na platformě IGO tuším 8, tak na to už nejde koupit aktuální mapu Evropy. Ale určitě je tam Bluetooth modul Alpine KCE-250BT :-)
spm píše:cirou nahodou cely radio - cokoliv co ma aux in a vyluzuje zvuk
Hele, nové ne, ale jinak mám na dílně asi 20 demontovaných rádií. U některých nejde CD mechanika, ale tuner/AUX ano, u některých naopak, některé nejdou vůbec... To bych musel všechny vyzkoušet a na to se dostanu možná někdy v únoru :-). Ale upřímně bych zvážil, jestli to má smysl, když máš za 1300 nové značkové rádio s FM/AUX/USB a dvouletou zárukou... :-)

Případně jestli máš OEM rádio nebo nějaké starší bez AUX, kup si FM transmitter za 300 Kč a ten to bude umět... ;)

Ale jestli na to nechvátáš, mohu to prozkoušet až bude čas.
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Totální výprodej - příslušenství k autorádiím

Příspěvek od draconis »

Jinak mimochodem tohle je asi jediná bazarová věc, zbytek budou sice vykopávky, ale fungl nové.
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22543
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Totální výprodej - příslušenství k autorádiím

Příspěvek od spm »

Hele, nechvátám. Chtěl jsem to právě dát do Swifta, kde jsem měl předtím Alpine, který jsem pak přendal do Outbacka a teď tam na mě zírá díra :-) Řikal jsem si právě že bych tam někdy hodil nějakou takovou jebku, aby tam aspoň něco hrálo, když v tom občas jedu (stejně to má chrchlací repráčky namířený na kolena), ale když jsem viděl, za kolik jsou jetý rádia na aukru a podobně, tak jsem přesně skončil u toho, že ten nový nestojí o moc navíc a nebude kradený :-) Takže když se budeš někdy nudit a budete to třídit / likvidovat, tak se nějakého takového kusu klidně ujmu (nepotřebuju ani tunner, ani CD, aux úplně stačí). Díru v tom autě vozím od doby, co jsem pořídil Outbacka, takže rozhodně žádný spěch :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4313
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Totální výprodej - příslušenství k autorádiím

Příspěvek od OZP »

Ok diky! To radio bude nejaky starsi model, pocitam s tim ze tam to gps fungovat nebude, ale zkusit jsem to musel.
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
u-geen
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2103
Registrován: úte led 19, 2010 9:49 pm
Jméno a příjmení: Evžen Eiba
Bydliště: Kyje, okres Jičín

Re: Totální výprodej - příslušenství k autorádiím

Příspěvek od u-geen »

mam tu kdyz tak adapter Alpine na ovladani z SG poFL volantu... z vojtova auta, kdyby mel nekdo zajem (sorry za vtirku do inzeratu)
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Totální výprodej - příslušenství k autorádiím

Příspěvek od draconis »

Klidně sem dávejte, kdo co máte, to není vtírka :-)

Jinak jsem se rozhodl vyprášit relativně za pusu nyní již moc nepoužívaný rozměr reproduktorů. Takže kdo by měl zájem o kvalitní repro a v některém autě je využil (pro Subaru to nemá použití nebo alespoň pokud vím nikde tento rozměr není - snad kromě Justy):
  • Focal IC570 (oválné koaxiální repro, 5x7")
    - nové, PC 3490 Kč, výprodejová cena: 1990 Kč
  • Emphaser ECP-25 G5 (kulaté komponentní repro, rozměr 5.25"/130 mm)
    - nové, PC 5 400 Kč, výprodejová cena: 3400 Kč
  • Axton AC25ES (kulaté komponentní repro, rozměr 5.25"/130 mm)
    - SLIM provedení (neodymový magnet => malá montážní hloubka)
    - nové, PC 3100 Kč, výprodejová cena: 2400 Kč
Odpovědět

Zpět na „Elektronika a elektroinstalace vozu“