Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Mira »

No mě dnes hódne nadzvedla moje obvodní lékařka.... Raději nebudu rozebírat.

A taky forejs. Za 3 roky co ho mám jsem investoval pouze do komplet nových zadních brzd a výměny umřelýho klaksonu. Nu a potom do naprosto nutných úprav typu výfuk STI, 2-DIN rádio, BOV ventil, dospělej nasávač a on teď bude chtít investici tak 10. A to výměna spojky a lambda. Proč mi to dělá? Jsem socka a potřebuju nutně spravit i pravý oko a zubař taky není zadarmo. Jsem holt invalida a musim jezdit autem. 8()
A taky jsem před těmi lety uvažoval, že vyměním imprezu za nějaký malý městský autíčko se spotřebou kolem 6 litrů se kterým všude zaparkuju. A jeden čas jsme si s kamošem opravdu kvůli tomu i koupili malucha a fakt jsem se všude vešel a náhodou to bylo super povození. Měl jsem si ho já vůl nechat. Nicméně v danou chvíli a za těchto podmínek mi z toho logicky <:-< vyšel jako vítěz povoz Forester XT. :-D
A von je na mě teď takovej. :-/
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

Hlavu vzhůru,on tě má ten forejs jen rád,chce ať ho po nutných investicích máš ještě radši,pak se s ním už teprve nebudeš loučit a jen ti teple poví: [THNX] to jsem přeci já tvoje [SUBARU]
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

cerv píše: Souhlas,to,ze někdo není někomu sympaticky neznamená,ze je to rovnou zkurvenec a kdo má na hlavě poradu,neznamená,ze ma v hlavě marmeladu!Předsudky o někom,koho někdo "zná" z TV případně z letáků LIDL,o ano,těch je mezi lidmi v této tolerantní společnosti dost!
No ten černoch z Lídlu to tj taky fest dobrá fraška,vyvolaná soc.sítěmi a posléze samozřejmě ihned velice ochotně převzato do médií,když se kdosi v té chvíli zeptal pár set lidí co si o tom myslí,tak téměř nikdo nevěděl o co gou,posléze ano už věděli a všichni to řešili,všichni se chytli,přitom je to většině úplně,ale úplně u prdele,když ten leták shlíží,nj jenže teď se to přeci řeší ve velkém stylu,tak se nad tím zamyslím ne a patřičně reaguji >B-)
...Já se to dozvěděl po pár dnech jen náhodou a opět jsem se smál a zároveň se celkem zděsil kam až ta lidská blbost sahá...asi chodím a sleduju málo ty správné IN-informace =) tak to dneska chodí,z ičoviny najednou zděšení,jací jsme to my češi rasisté či ještě hůř.Prý to řešili už i němci,jací jsme to rasisti <:-< hm doporučuju shlédnout na trubce hitlerovu reakci na tohle-záměrně sem nedávám přímý odkaz,aby to někoho nepohoršilo-a i náhodou zrovna na alzu(ten předsedův zelený zmrd tam figuruje :-D )pro někoho možná drsné,pro mě odpověď ryze česká a skvělá,humor nám vlastní,jiná zbraň na tyhle výtky není.
Kua dyť ty letáky jsou stejné už léta,černoch,míšenec je tam furt,nikdo to dřív léta neřešil a zas nebude,bože bože...
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

Tomáši z toho, jak RŠ zarputile obhajuješ, vypisuješ nám tu, jak vzdělaný a dokonalý nadčlověk to je, začínám mít pocit, že je to tvůj kámoš, nebo že tě platí. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2972
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od yeti »

sima: černoch letáku je taky chuťovka. Já si myslím, že před dvěma lety by nikoho ani nenapadlo si toho všimnout, nebo to nějak komentovat.
Ono se nám sem ale to multikulti tlačí všemi možnými kanály a způsoby, a tak, jak už jsou lidi nasraní a alegričtí, tak i jinak neškodný obrázek nadzvedne spoustu lidí ze židle.
Já proti černochům nic nemám, ale Lidl do odvolání bojkotuju, abych alespoň interně podpořil ten vzdor. Samozřejmě celá ta věc je zase uměle nafouknutá nějakými debilními novináři - normálně by si toho nikdo nevšiml, ale zas to musel někdo rozmáznout. Jak už psal sima.
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Uživatelský avatar
Tomáš1002
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2649
Registrován: čtv říj 01, 2009 5:14 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Raška
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Tomáš1002 »

RŠ jsem v životě nepotkal a dokonce mi nikdy nebyl ani nijak mimořádně sympatický. Celou tu debatu mi jde pouze o princip vytváření povrchnich, mylných, z nepravdivych premis vycházejících, ale o to radikálnějších názorů bez snahy se aspoň pokusit poznat skutečný stav věcí. Nakonec ona i ta Tvoje otázka do toho mentálního schématu zapadá. Proste není možný, aby někdo něco dělal jen proto, že to považuje za správné , ale určitě je za tím něco skrytého.
Ne, RŠ je malá ryba, mě platí přímo Mosad, FBI, KGB ,Agrofert a Odborové sdružení železničářů, místní buňka Veselí nad Lužnicí -)
Subaru Forester 2,5XT 2011
goha
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1862
Registrován: pon srp 10, 2015 3:37 pm
Bydliště: Hradec Králové

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od goha »

Tak přiznám se, že toto mě se*e už delší dobu. Dnes už pomalu není žádná reklama bez "černejch" ... jogurty, plíny, různá kosmetika a pod..
Pomalu ale jistě nám to podsouvají. >>:-@@ >>:-@@ >>:-@@ >>:-@@ >>:-@@
Forejs SG, 11/03, 2.0 92kW + nové LPG.
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2972
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od yeti »

goha píše:....Pomalu ale jistě nám to podsouvají.
Přesně. Plíživě, pomalu, jakoby nic. Ale vytrvale.
Dnes už děti nesmí v televizi vidět Ladovy pohádky, nesmí se říct "černoch", "arab", "cikán"... všichni kdo na tyto věci mají jiný než "liberální" názor, tak jsou rasisti, komunisti a xenofobové. Je to vidět všude, ale otevřeně se o tom mluvit nesmí, natož, aby se proti tomu někdo veřejně postavil. Obyčejní lidi to vidí, vnímají a když pohár přeteče, tak jsou reakce zbytečně prudké, i když třeba zrovna o nic nejde. Jenže se ihned najde záminka, jak řešit zásadní celospolečenský problém rasizmu v Čechách. A zase potečou penízky do neziskovek, zase potečou penízky na "osvětové", "edukační" a "protirasistické" kampaně a zase si na tom někdo kurevsky namastí kapsu.
A to nás nemá srát? >>:-@@
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Uživatelský avatar
SCOOTER
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2999
Registrován: ned úno 14, 2010 9:45 pm
Jméno a příjmení: Miloš Tůma
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od SCOOTER »

Yeti a tohle mne přesně sere vystihl si to přesně ...lidi mlčí a přihlížeji jak tupci,přitom se jim to příčí a vnímají to,akorát se to bojí říct a stát si za svým názorem. Proto mne někteří berou jako rasistu či xenofoba!!!...a ne jenom kvůli plešatý hlavě nýbrž kvůli názoru na dění kolem nás a hlavně i u nás.
Legacy 2.0R 121kw MT. MY2007 ...mazel
Forester S Turbo 2.0i 130kw. MY 2002-Radost
Legacy com.III 2.0i 92kw. MY2002
Outback 2.5i 121kw MT,MY2005
Outback H6 3.0i 154kw. MY2003-Luxus
Legacy 2.5i 115kw. MY1999
Subaru Impreza GT 155kw. MY1996-Legenda
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od draconis »

goha píše:Dnes už pomalu není žádná reklama bez "černejch"
To je ještě dobrý, až tam budou zašátkovaný muslimové, bude to horší... U černocha se nemusím bát si k němu přisednout do autobusu se psem (kdybych nakrásně MHD používal) a nemusím se bát, že by mi kvůli tomu vrazil nůž do žeber... :-)
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Slavek_xxx »

A novou miss Helsinki 2017 uz jste videli?
http://www.misshelsinki.fi/
Obrázek
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

Tj vtip,nebo realita???
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
goha
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1862
Registrován: pon srp 10, 2015 3:37 pm
Bydliště: Hradec Králové

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od goha »

Slavek_xxx píše:A novou miss Helsinki 2017 uz jste videli?
http://www.misshelsinki.fi/
http://1gr.cz/fotky/bulvar/17/011/cl6/B ... missh2.jpg

:-€-oO :-€-oO :-€-oO
Forejs SG, 11/03, 2.0 92kW + nové LPG.
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

8() Vždyť vypadá jak transka :-D a ten fifák 8(),tohle není opět náhoda tahle výhra,ať si každý říká co chce.Houpat nás zkoušet můžou,ale tj tak vše,kua navíc taková nádhera...opravdu tohle je zas věc k :-€-oO
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Slavek_xxx »

sima píše:Tj vtip,nebo realita???
Neni to vtip, to je opravdu vysledek realne souteze. Porota ji zvolila mezi ostatnimi mene hezkymi soutezicimi (jak ostatne sami vidite podle vpravo a vlevo stojicimi vicemiss).
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“