czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

V téhle kategorii bychom měli rozebírat věci, které se nevejdou do technických sekcí
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18904
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od hamoun »

ono je problem najit skupinu lidi (kolem tech aut, kdyz uz jsme u toho), kteri by byli tak stmeleni a tak normlani ...
ono tady je perfektni to, ze spolu drzi placky a ti nazvedani ... stare a nove auta .. nikdo se nepovysuje ...

je to tady MOC fajn :)
chlapi (a zenske) drzte se :)
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od cerv »

Spousta lidi mela subaru jen přechodne a tim to bylo na dobu určitou.Je jen málo lidi co mají ta auta delší dobu,takovej Bobhash má to wrx porad a i když už nikam nejezdí(srazy)tak je pořád srdcar!
A ti co jsou ted nejvíc aktivní,kde byli před 10 lety a kde budou za pár let?
Uživatelský avatar
bonboniera
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 797
Registrován: sob srp 15, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Vit Pochman

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od bonboniera »

Stejne za to rozhadani se a problémy s prawebem muze prave bobhash [IRONIE] Pamatuju si ten den, jak mu správce vlepil na jeho profil VIP hvezdicku, bez svoleni, jakoze prdel, a svet se hned zmenil :-D
Timto bobhashe zdravim ^_~|^_^ Jemu a vsem zde a vsem za volanty subaru preji hezke vanocni svatky =)
Subaru Outback 3.0R, 5AT, 2009
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od VDC »

cerv píše:Spousta lidi mela subaru jen přechodne a tim to bylo na dobu určitou.
A ti co jsou ted nejvíc aktivní,kde byli před 10 lety a kde budou za pár let?
To máš pravdu, že mnoho lidí to mělo úzce spojeno s vlastnictvím téhle značky, byť se snažím zdůrazňovat, že je to o lidech a ty auta jsou jen příjemnej bonus.

Proto jsem rád, že Hamoun je tu pořád s námi, i když momentálně sedlá slepenec. ,,,,| (*_^) |,,,, ;-D

A kde budou někteří z těch aktivnějších za pár let, to uvidíme... Já tu budu furt... :-D
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22544
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od spm »

Já jsem pořád zvědavej na to sesumírování, co se teda vlastně stalo :-DDD

Z pohledu nováčka musím nezaujatě potvrdit, že ty lidi tady jsou v pohodě a normální. Ono stačí jenom omylem otevřít nějakej škoda club nebo audi club a tam je na první pohled vidět, že je to úplně jinej level toho materiálu, co tam přispívá :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
Dan
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 134
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od Dan »

ozawasan píše:Dane - jaká rivalita? Jako mezi údolím sviní a SFC? no přece nebyla ne
je to ale doba tý jo.........
ježiš no vidíš, údolí sviňí, já zapoměl, ty jo, to už ja fakt pravěk, ta hlava moje
Uživatelský avatar
Dan
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 134
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od Dan »

Mira píše:No, to byl vývoj. Je fakt, že pak už jezdila jen Squarda 555 a pak ... Poslední akce pořádal Aleš Greenbull jako svý narozky. První rok jsi se tam pěkně "zlomil", ale o nic jsi nepřišel, ostatní tě následovali. A poslední dobrou akcí pro pamatující byla Kikinova Bludná wovce. To byl krásnej večírek. To byla stará parta a věčná škoda, že Kokin ten druhej ročník na poslední chvilku odpískal, ale už to nezvládal. Jinak Aleš ty svoje narozky slaví furt ve velkým stylu. Já tam taky jezdil leta, skončil jsem když už jsem fakt nemohl, ale oceňuji Aleše, že zve furt. …
Míro, ale rouru tam mám taky:-), postupně chodím a dopisuju všecky:-)
A roura není člověk, roura to je bůh a guru jára v jedné osobě:-)
Uživatelský avatar
Dan
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 134
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od Dan »

VDC píše:Jo vzpomínám si, že na začátku byly občas nějaký drobný slovní přestřelky a to především proto, že jsme se na začátku nechtěli vůči nikomu vymezovat a zakazovat mu přístup a pustili jsme si sem toho pitomce Harryho. A kvůli tomu ty přestřelky vznikaly, až pohár trpělivosti přetekl a dostal banána.
Vlastně ani nevím, jestli ten vocas ještě otravuje na tomhle světě, ale jsem rád, že poté, co odtud zmizel, už je tu pouze klid a mír.
Tak to jsou myslím ty začátky, které má Dan na mysli. Jinak se vůči "pomlčce" nikdo jinej nevymezoval.
Ta fluktuace lidí je škoda, ale …
No jasně harry, ty woe, to bylo strašné a pomlčkáři, to už jsem taky zapoměl, syncy, je to fajn si takhle woživit vzpomínky
Uživatelský avatar
Dan
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 134
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od Dan »

bonboniera píše:Stejne za to rozhadani se a problémy s prawebem muze prave bobhash Pamatuju si ten den, jak mu správce vlepil na jeho profil VIP hvezdicku, bez svoleni, jakoze prdel, a svet se hned zmenil
Timto bobhashe zdravim Jemu a vsem zde a vsem za volanty subaru preji hezke vanocni svatky
ježiši dinosaurus bonbo, ty we, tys byl vždycky někde na severu né, tebe jsem jen četl, ale nikdy neviděl.
Jo bobhas stal u mnoha roztržek, von neumí být v klidu, ale ja ho tak bral, narozdíl od druhých se umím povznést nad to co bylo a kdo měl jinej názor a sednu s ním ke stolu, to už ale oni neumí a zůstalo v nich to hořké.
ty woe ja se picnu, bonboniera žije, tak to je fakt prdel, jakej kostlivec se ozve teď?
Hele bonbo, nic ve zlým, ale ty seš wážně veterán, jen nevím, jak vypadáš, ale byl jsi v podstatě u všeho:-)
Uživatelský avatar
Dan
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 134
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od Dan »

spm píše:Já jsem pořád zvědavej na to sesumírování, co se teda vlastně stalo

Z pohledu nováčka musím nezaujatě potvrdit, že ty lidi tady jsou v pohodě a normální. Ono stačí jenom omylem otevřít nějakej škoda club nebo audi club a tam je na první pohled vidět, že je to úplně jinej level toho materiálu, co tam přispívá
Já bych rád sepsal paměti, jen s mou děravou hlavou něco zapomenu a vznikne tady tohle:-)
Uživatelský avatar
bonboniera
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 797
Registrován: sob srp 15, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Vit Pochman

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od bonboniera »

Jak jako kostlivec?! Jaka vykopavka?! Takovy navazeni se... asi zalozim novej web :-)
V podstate jsem fakt u vseho byl. Nastesti to neznamena, ze jsem starej, ale ze umim bejt ve spravnej cas na spravnym miste, tak bych to videl :-)
Porad na severu, ale velmi, velmi pravdepodobne to tady brzy zabalim a vratim se. V podstate uz ted resim kam se vratim a co tam budu delat. Zatim teda v obou pripadech netusim odpoved, ale ja na ni prijdu :-)
Deset let tady nahore uz je docela dost. Staci.
Subaru Outback 3.0R, 5AT, 2009
Uživatelský avatar
Dan
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 134
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od Dan »

bonboniera píše:Jak jako kostlivec?! Jaka vykopavka?! Takovy navazeni se... asi zalozim novej web
V podstate jsem fakt u vseho byl. Nastesti to neznamena, ze jsem starej, ale ze umim bejt ve spravnej cas na spravnym miste, tak bych to videl
Porad na severu, ale velmi, velmi pravdepodobne to tady brzy zabalim a vratim se. V podstate uz ted resim kam se vratim a co tam budu delat. Zatim teda v obou pripadech netusim odpoved, ale ja na ni prijdu
Deset let tady nahore uz je docela dost. Staci.
Nemyslel jsem to zle a jsem rád, že jsi to vzal po našem:-)
tak to smekám, po tolika letech je to změna zásadní, co že už máš zaječí úmysly. Já bych tam vydržel tak 14 dní max.
nejsem si jistej, ale jsi byl hodně mladej, když jsi tam šel, mohl bych ti dělat dědu:-)
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od VDC »

spm píše:Já jsem pořád zvědavej na to sesumírování, co se teda vlastně stalo
OK, vánoční závazek... :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22544
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od spm »

VDC píše: OK, vánoční závazek...
Já taky pořád prudim a přitom jsem sám ještě pořád nesestříhal ani video z Milovic :-DDD :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od VDC »

Jen pruď, to je pozitivní prudění. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Odpovědět

Zpět na „Jen tak pokec“