Prodám nová nepoužitá alu kola z BRZ

Odpovědět
BRZJiří
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: pon lis 14, 2016 6:37 pm
Jméno a příjmení: Jiří Hrabina

Prodám nová nepoužitá alu kola z BRZ

Příspěvek od BRZJiří »

6,5"x16" rozteč 5x100mm, ET 48, střed 56,15mm. Doporučuji na zimu nebo jiný model Subaru. Prodávám je, protože v zimě ho nepoužívám. Cena 8 tis Kč. Jiří.
Přílohy
008.JPG
009.JPG
003.JPG
004.JPG
005.JPG
006.JPG
007.JPG
Naposledy upravil(a) BRZJiří dne úte lis 22, 2016 4:32 pm, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Prodám nová nepoužitá alu kola z BRZ

Příspěvek od Mira »

Krutopřísně utajený kola. ;-D
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
kiti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3387
Registrován: pát kvě 18, 2012 7:12 pm
Jméno a příjmení: Květoš
Bydliště: Brno-venkov

Re: Prodám nová nepoužitá alu kola z BRZ

Příspěvek od kiti »

Tak to je ale vychytaná fotka. To by chtělo do vtipů :-DDD :-DDD :-DDD :-DDD :-DDD :-DDD :-DDD
Forester 2,5 XT 2010 manuál
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám nová nepoužitá alu kola z BRZ

Příspěvek od saburafu »

Slavnostní odhalení proběhne 17.11.2016 ve 12:00 středoevropského času a bude to také vysíláno živě online na kupdisk.cz

Nechci se Tě Jirko dotknout, ale chtělo by to více odhalit. Přeji hodně štěstí při prodeji (*_^) |,,,,
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4313
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Prodám nová nepoužitá alu kola z BRZ

Příspěvek od OZP »

Me už za mlada doma učili: Nekupuj kola v pytli!
Takže já je nechci :)
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
kiti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3387
Registrován: pát kvě 18, 2012 7:12 pm
Jméno a příjmení: Květoš
Bydliště: Brno-venkov

Re: Prodám nová nepoužitá alu kola z BRZ

Příspěvek od kiti »

třeba je to tajný ;o)(o;

a nikdo to nesmí vidět >:( >:( >:( >:( >:(

chtěl bys mít stejný design jako soused >:( >:( >:(

a nebo se to musí používat s tím přebalem >:-@ >:-@ >:-@ >:-@ >:-@ , aby se to nešpinilo :-DDD :-DDD :-DDD :-DDD
Forester 2,5 XT 2010 manuál
Uživatelský avatar
kiti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3387
Registrován: pát kvě 18, 2012 7:12 pm
Jméno a příjmení: Květoš
Bydliště: Brno-venkov

Re: Prodám nová nepoužitá alu kola z BRZ

Příspěvek od kiti »

Wau

Naskotačila tam nová fotka a jsou KRÁSNÁ
Forester 2,5 XT 2010 manuál
jcz
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 308
Registrován: ned zář 13, 2015 3:40 pm

Re: Prodám nová nepoužitá alu kola z BRZ

Příspěvek od jcz »

BRZJiri kdes je dostal? Z BRZ nejsou.
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2389
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Prodám nová nepoužitá alu kola z BRZ

Příspěvek od newli »

Nevim, zda je to tento pripad, ale me s legacy na originalnich klech prodali jeste zimni kola. Mela znacek subaru(?) a bylo mi receno, ze je subaru na auto doporucuje (i kdyz mela mozna lehce jine ET a vlastne jsem tehdy, ani potom, nezkoumal, zda to mam v technicaku). No, byl to porod. Kazdou zimu (a ze nejezdim moc - viz muj najezd na aute za 7 let) jsem jedno kolo ohnul tak, ze muselo pryc. Treti nebo ctvrtou zimu me to prestalo bavit, tak jsem zbyla 3 kola za pakatel prodal a sehnal z druhe roky originalni. To uz jsem sice taky jednou ohnul, ale evidentne min, protoze slo narovnat (no a skore 3:1 je taky lepsi). Takze neoriginalni kola prodana mi autorizovanym prodejcem byla z pekneho blata! Snad to neni tento pripad :-)
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
BRZJiří
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: pon lis 14, 2016 6:37 pm
Jméno a příjmení: Jiří Hrabina

Re: Prodám nová nepoužitá alu kola z BRZ

Příspěvek od BRZJiří »

Dobrý den pánové. Díky za vtipné komentáře. Fakt jsem se dobře pobavil na vlastní účet. Vysvětlení je jednoduché. Přihlásil jsem se poprvé na Vaše stránky a při vkládání inzerátu jsem vložil asi pět fotografií, ale z neznámého důvodu tam zůstala pouze ta poslední, s textilním obalem, kterou jsem chtěl pouze dokladovat, že kola opravdu nejsou používaná a jsou dokonale chráněna před poškozením i při manipulaci v garáži. Protože příspěvky jsou schvalovány až s časovým odstupem, neviděl jsem okamžitě konečnou podobu příspěvku. Jistě jsem někde udělal chybu, za což se omlouvám.
Kola i se zimními pneu jsem dostal jako bonus při nákupu BRZ u Emila Freye v prodejně v Praze.
Letos jsem na něj koupil kované Enkeie RPF1 , takže mi zůstaly ještě 17" originály, které mi také leží v regále protože nechci BRZ používat v zimě na nasolených cestách. (Nejezdím, nehuntuju.... :-) ).
Tyto 16" jsou italské ráfky (pokusím se vložit ještě další foto), které mají pouze středy s nápisem Subaru.
Nepředpokládám, že budou nekvalitní. To by si snad výhradní dovozce Subaru do ČR nedovolil. Na faktuře stálo 40tis Kč za komplet jako bonus k autu. Samozřejmě papír snese všechno. :-) Taky to není žádná Čína s nekvalitním eloxem na frézovaných nebo soustružených hranách, jak jsem zažil u kolegy. Zimní pneu jsem nechal obezřetně sundat a dal dceři. Představoval jsem si, že bych za ně mohl dostat 2tis. za kus, tzn. 8tis Kč za sadu + dobírka nebo osobní odběr v Ostravě.
To snad není mnoho. S pozdravem Jiří.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“