Inzeráty na podezřelá Subaru

Odpovědět
Uživatelský avatar
martinant
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2214
Registrován: úte čer 28, 2011 8:12 am
Jméno a příjmení: Martin Antoš
Bydliště: Rokytnice n. Jiz.

Re: Inzeráty na podezřelá Subaru

Příspěvek od martinant »

Odesláno z rozežranýho jabka.

Subaru Impreza 2.0 GH MT MY 08. 11,2l/100km
ex. Subaru Impreza 2.0 gl MT MY96.
Uživatelský avatar
Ynhoj
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1028
Registrován: čtv říj 15, 2009 9:28 am
Jméno a příjmení: Sebastian Sehnal
Bydliště: Tourov (Bavorov)

Re: Inzeráty na podezřelá Subaru

Příspěvek od Ynhoj »

Za mne tipuji min. 210.000 km, uvedené km mne připadají nerálný jako v drtivé většině inzerátů...
Subaru Impreza Outback Sport 2.0 r.v. 2005, ex Subaru Justy 1.3 1998, ex Daihatsu Feroza, ex Škoda Forman 1.3 LX, ex Škoda 105 L
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzeráty na podezřelá Subaru

Příspěvek od saburafu »

Ta je v tom bazaru už hodně dlouho. Asi je v tom nějaký pešek a ten nájezd je dost možná nepravdivý.
V tom bazaru jsem měl taky jeden čas vyhlídnuté auto, ale nakonec jsem tam nejel kvůli vzdálenosti.
Mají dost auta za lidový ceny, ale těžko říct, jak je to s kvalitou těch aut a pravdivostí uváděných údajů.
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Inzeráty na podezřelá Subaru

Příspěvek od Mareka »

O bazaru nic nevím, ale kousek od něj má servis Ladis i Embert = prověření profíkem by neměl být problém.
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Inzeráty na podezřelá Subaru

Příspěvek od Mareka »

Neříkám že auto je špatné nebo podezřelé, jen připojím osobní zkušenost k tomuto vozu:
http://www.subaruclub.cz/inzerat/prodam ... 9-kw-35488

Už dlouho jsme chtěli automat, a proto jsme vyrazili za autem do Brna:
- prodávající paní velmi ochotná, komunikativní
- auto jsme prohlédli, jako nedostatky bych viděl především odřený/korodující LP blatník, chybějící roletu v kufru a podle mne počínající problém se samonivelačními zadními tlumiči (a tedy i s vyrovnáváním předních xenonů, jejichž ovládání na zadní nápravě se při degradaci tlumičů poškodí)

Vše jsme v klidu (na místě a poté telefonicky) probrali a dohodli se (dne 8.5.) s prodávající (která auto prodává) na ceně 175 000,- Kč (okamžitá záloha 25 000,- Kč), přepis 17.5.

Před 30 minutami mi volal člověk, který se představil jako partner, manžel, investor a během krátkého rozhovoru (spíše tedy jeho monologu) mi oznámil, že on jako INVESTOR s touto cenou nesouhlasí a jeho minimální prodejní cena je 185 000,- Kč. Na mou námitku že paní vystupovala jako oprávněná osoba a majitelka a že se mi toto jednání nelíbí, konstatoval, že je spousta věcí, které se lidem nelíbí. Poté co jsem dodal, že se mi to nelíbí i proto, že už jsem poslal dohodnutou zálohu bankovním převodem doplnil, že o záloze on nic neví, ale že mi bude samozřejmě vrácena a ukončil hovor.

Resumé: auto tu cenu asi má, já však nemám (bez právníka) důvěru v oboustranně spokojený/uzavřený budoucí obchod = platbu jsem stornoval a majitelce jsem své důvody ukončení dalšího jednání vysvětlil (potvrdila, že auto skutečně platil přítel a je psané na ni).
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
pafka
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: pát pro 06, 2013 6:57 pm

Re: Inzeráty na podezřelá Subaru

Příspěvek od pafka »

To je Ozzyho bejvalej rejsek.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Inzeráty na podezřelá Subaru

Příspěvek od Mareka »

To samozřejmě vím (a Ozawasan taky).
A taky neříkám, že je to špatné auto nebo cena.
Nestandardní (nebo spíše nekorektní) byl pro mne postup prodávající strany.
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
Uživatelský avatar
SCOOTER
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2999
Registrován: ned úno 14, 2010 9:45 pm
Jméno a příjmení: Miloš Tůma
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzeráty na podezřelá Subaru

Příspěvek od SCOOTER »

Mareka to je k nasrání...bohužel jednání některých lidí je nepochopitelné a silně arogantní.Co dodat hledej dál přeji šťastný výběr.
Legacy 2.0R 121kw MT. MY2007 ...mazel
Forester S Turbo 2.0i 130kw. MY 2002-Radost
Legacy com.III 2.0i 92kw. MY2002
Outback 2.5i 121kw MT,MY2005
Outback H6 3.0i 154kw. MY2003-Luxus
Legacy 2.5i 115kw. MY1999
Subaru Impreza GT 155kw. MY1996-Legenda
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Inzeráty na podezřelá Subaru

Příspěvek od emve »

Investor bude asi v exekuci. ::-DD:

Halt se asi evidentně nedomluvili a paní neměla vůbec představu o hodnotě, protože sleva 25 000 z celkem smysluplné ceny po týdnu v inzerci je pro mě taky nepochopitelná a nedivím se, že pan investor nebyl spokojen.
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Inzeráty na podezřelá Subaru

Příspěvek od Mareka »

Paní prodává již více než čtvrt roku - inzerát je opakováním předchozí verze (na kterou se pár lidí ozvalo, ale nejvážnější zájemce i přes prvotní nadšení nakonec vycouval).

Cena:
- že se nedomluvili doma předem o ceně je evidentní (ale to mne fakt nezajímá)
- slevu na 180 tisíc mi nabídla prodávající sama, bez jakékoliv mé žádosti (jak sama řekla, aby se auto konečně a rychle prodalo)


Pan investor asi nebude v exekuci, jeho reakce však přišla 12 hodin poté, co jsem s prodávající (majitelkou a oprávněnou osobou) uzavřel ústní dohodu (a navíc mi svou "nabídku" předložil formou ultimáta).

Zopakuji to ještě jednou: nehodnotím stav vozu a jeho cenu, hodnotím jednostrannou změnu dohody a způsob jakým byla tato změna provedena (navíc osobou, která není majitelem prodávaného předmětu).
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Inzeráty na podezřelá Subaru

Příspěvek od emve »

S tou exekucí jsem narážel stav, kdy auto platil pán, ale napsal ho na přítelkyni.

Asi jsem příliš tolerantní, ale z lidského hlediska chápu, že se to může stát. To je tak, když se věci okolo auta nechají vyřizovat ženským. :845:

Zkrátka mě by to asi neodradilo od koupě, pokud by se mi auto líbilo a nebyl by pro mě ten desetitisícový rozdíl klíčový. Protože najít pěkné ojeté turbo Subaru není jednoduché. Na příští schůzce bych ale trval na účasti obou aktérů a po podpisu smlouvy, předání peněz a přepisu v registru (ten den) není co řešit.
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Inzeráty na podezřelá Subaru

Příspěvek od Mareka »

Doufám že si tyto rady přečte Marcel.
(Když jsme jeli o autě jednat my, pan investor byl přizván také, ale nedostavil se).
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
ozawasan
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2356
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Lipová u Chebu

Re: Inzeráty na podezřelá Subaru

Příspěvek od ozawasan »

No nedá mi to - páč to je moje bývalé auto a ten chlap byl v pohodě. Mareka ví, kolik za něj pán dal a v jakém bylo stavu. Paní mi přišla v pohodě a párkrát jsem s ní korespondoval. To, že jí to on platil - to vím a přijde mi zcela normální, že když se s kotětem domluví, že půjde za tolik a tolik, tak by mne nakmitlo - koho z Vás ne - že šla asi výrazně níž, než jí dovolil. Asi jí Mareka okouzlil.
Jasně, že je to auto staré, ale v tragickém stavu vůbec není a má jasnou a poctivou historii. Story, jak je to drahý a že by se dalo sehnat určitě levněji jsem komentoval tím, že tomu, kdo auto s tak jasnou historií, stavem a servisem a informacemi od majitelů sežene tedy za 150k - v dohledné době - řekněme horizont tří čtyř měsíců -tak ten má u mne láhev tullamorky. Jinak jen kecá a tahá si hospodsky triko a stejnou láhev očekávám od něj - na to mu klidně dám do Vánoc tohoto roku.....
4hrnky hnané na 4 - takže 4x4
Subaru XV AT
ex Subaru Forester 2.0XT AT
ex Subaru Outback 2,5 AT 2002
ex Subaru Outback H6 AT 2007
ex Subaru Forester 2,5XT AT 2006
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Inzeráty na podezřelá Subaru

Příspěvek od cerv »

Tam asi nešlo tak o kvalitu auta,jako o jednani.Když pan ví,ze žije s picou,měl by se zařídit a prodávat tedy auto sám,ma-li zájem na co nejvyšší ceně!A neznamená,ze když při koupi byl v pohode,nemusí se zbláznit během prodeje!
Uživatelský avatar
SCOOTER
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2999
Registrován: ned úno 14, 2010 9:45 pm
Jméno a příjmení: Miloš Tůma
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzeráty na podezřelá Subaru

Příspěvek od SCOOTER »

Osobně jednání jistého pána který financoval vozidlo které je zde předmětem prodeje a NENI jeho majitelem!!...beru jako nezdvořilé z jeho strany že se ozve kupujicímu který na vozidlo složil zálohu a dohodnul se s MAJITELKOU dobrovolně na ceně(slevě),pokud to chtěl s někým řešit tak hlavně se svou milou...a ta mu měla rozdíl doplatit z "kapesného" a né diskutovat s kupujicím a klád si podmínky prodeje!!!.
Mne by to naštvalo též :657: ...měl prodej a nabídku řešit osobně ON.
Legacy 2.0R 121kw MT. MY2007 ...mazel
Forester S Turbo 2.0i 130kw. MY 2002-Radost
Legacy com.III 2.0i 92kw. MY2002
Outback 2.5i 121kw MT,MY2005
Outback H6 3.0i 154kw. MY2003-Luxus
Legacy 2.5i 115kw. MY1999
Subaru Impreza GT 155kw. MY1996-Legenda
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“