Kam zmizelo mé vlákno o SVX po restrukturalizaci fóra?

Odpovědět
Uživatelský avatar
berkut
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 500
Registrován: stř led 27, 2010 4:28 pm
Jméno a příjmení: scoobe svx

Kam zmizelo mé vlákno o SVX po restrukturalizaci fóra?

Příspěvek od berkut »

damy a panove, diky aktivitam aktivistu debordelizacniho charakteru a cisticim zasahum se stalo, a mozna si toho nikdo nevsim, ale ja ano, ze nektera temata uplne z tohoto fora zmizela. Tak napriklad mnou zalozene tema Subaru SVX diky "citlivym" zasahum zmizelo z tohoto fora a s nim i historie me kary. Cert to vem, komu je co po tom, ale ja jsem tim prisel o par fotek a o pribeh reakci lidi z tohoto klubu. A fakt me to sere...
zkuste se jit podivat do sekce Ostatni modely Subaru a zkuste si najit neco o SVX, najdete kulovy.... http://subarufanclub.cz/forum/viewforum.php?f=14
Subaru Alcyone SVX LSi 3,3l (1997), ex Subaru Legacy kombi GX 2,5l AT AirSus (1999)
Uživatelský avatar
Jackylle
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2070
Registrován: stř pro 11, 2013 10:52 pm
Jméno a příjmení: Lucka
Bydliště: Ostrava

Re: Běžte do prdele s debordelizací

Příspěvek od Jackylle »

Klíííd, o nic jsi nepřišel, já to našla aniž bych se o to snažila na 2 kliknutí :845:
Přesunuto do složky "Vozidla členů SFC".
Lucka

"Postarej se o svého koně a tvůj kůň se postará o tebe."

Subaru Forester "Sněžný Lišák" SG BiFuel
Ex Subaru Legacy GX 2.5 4AT zůstává na dohled
American Quarter Horse, all hoof ride off road
Uživatelský avatar
berkut
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 500
Registrován: stř led 27, 2010 4:28 pm
Jméno a příjmení: scoobe svx

Re: Běžte do prdele s debordelizací

Příspěvek od berkut »

Jackylle píše:Klíííd, o nic jsi nepřišel, já to našla aniž bych se o to snažila na 2 kliknutí
Přesunuto do složky "Vozidla členů SFC".
to je sice pekne, ale ja jsem jen clen tohoto webu, nikoliv SFC, coz je uz neucta vuci clenum klubu, protoze nejsem clenem klubu a neplatim prispevky, cimz se k tomu hlasim, a chtel bych timto povysit a povazoval bych to za cest. Ja jen nechapu, proc zmizelo tema logicky razene pod sekci, které se dalo najít pres google. Ted o tom ani jeden vyhledac nic nevi, priklad yahoo, google atd,..... a ani pod sekci ostani modely tema SVX neni... nejak mi to hlava nebere, omlouvam se za prdel v titulku :-) ale nejak me to mamichlo
Subaru Alcyone SVX LSi 3,3l (1997), ex Subaru Legacy kombi GX 2,5l AT AirSus (1999)
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21978
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Běžte do prdele s debordelizací nebo jsem blbej?

Příspěvek od HonzaCZ »

Tvé osočení je bohužel oprávněné... Některá fóra/subfóra mají špatně nastavená práva pro přístup vyhledávacích/indexačních robotů a tím pádem se informace v nich uvedené nedají najít na oněch vyhledávačích. :839: (Alibisticky uvedu, že já to nespáchal :811: )

Jdu to opravit...

EDIT: opraveno, v průběhu následujících dnů by se to mělo projevit na vyhledávačích
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5219
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Kam zmizelo mé vlákno o SVX po restrukturalizaci fóra?

Příspěvek od draconis »

Úpravy a debordelizace fóra jsou bohužel opravdu potřeba a do budoucna vše zpřehlední a usnadní. I když to některým v tuto chvíli možná tak nepřipadá... Ano, je to změna a ne malá, ale zvyknout se na to dá celkem rychle. Jen nesmíte být hned proti tomu a nebránit se změnám. Až teď po úpravách se ukázalo, kolik tu toho bordelu vlastně je a s třídením, přejmenováváním atd. starších vláken není málo práce.

Účelem opravdu není vám pobyt zde znepříjemnit, ale naopak. Nicméně když se kácí les, létají třísky. Mazat budeme pouze stará a naprosto bezúčelná témata. Všechna ostatní se snažíme postupně přesouvat do nových kategorií a subfór, ty původní vlákna zůstávají v seznamu pod nimi.

Kdyby kdokoli z vás nemohl některé své téma najít ani přes vyhledávač, použijte funkci vypsání vlastních příspěvků dostupnou v profilu a tam ji určitě najdete. Jak je vidět, lze to snadno aplikovat i v tomto případě: http://subarufanclub.cz/forum/search.ph ... 9&sr=posts (hned první odkaz to téma "vysype").

A protože název není vypovídající, vlákno jsem přejmenoval. A také proto, že nepatří do technické diskuze, tak jsem ho přesunul do správné kategorie (v původním fóru jsem ponechal stínové téma, aby se to dalo najít). Tak jen do mě! :-)
Uživatelský avatar
berkut
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 500
Registrován: stř led 27, 2010 4:28 pm
Jméno a příjmení: scoobe svx

Re: Kam zmizelo mé vlákno o SVX po restrukturalizaci fóra?

Příspěvek od berkut »

Chápu, rozumím a už mlčím :-)
Subaru Alcyone SVX LSi 3,3l (1997), ex Subaru Legacy kombi GX 2,5l AT AirSus (1999)
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21978
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Kam zmizelo mé vlákno o SVX po restrukturalizaci fóra?

Příspěvek od HonzaCZ »

berkut píše:Chápu, rozumím a už mlčím
S tím vyhledáváním (Google, Yahoo) jsi měl ale pravdu - díky tomu jsem odhalil chybu v nastavení :826:
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5219
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Kam zmizelo mé vlákno o SVX po restrukturalizaci fóra?

Příspěvek od draconis »

berkut píše:Chápu, rozumím a už mlčím
Tak jsem to nemyslel, jsme rádi za přínosné poznámky, připomínky atd., jsme otevřeni diskuzi. Není to tak, že bychom si jednoho dne sedli a řekli si "to je nuda, uděláme vítr!" :-)

Takže jsme rádi za každé upozornění, když něco nefunguje jak má nebo se někdo uklikl a téma přesunul jinam atd. Kritika je přínosem, je-li konstruktivní, ale postrádá smyslu, když někdo jenom píše "je to jiné, je to na prd, strčte si to do..." :-)

Děláme to přece hlavně pro vás, uživatele fóra :wink:

Hlavně, že se SVX našlo, byla by to škoda.
Uživatelský avatar
Subaru4ever
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2496
Registrován: pát lis 12, 2010 9:44 pm
Jméno a příjmení: Adam
Bydliště: Praha 5

Re: Kam zmizelo mé vlákno o SVX po restrukturalizaci fóra?

Příspěvek od Subaru4ever »

Hlavní důvod, proč jsem to celé peklo rozpoutal, je následující:
Klubu neustále narůstá množství členů a fóru neustále narůstá počet uživatelů. Oboje ústí v jediné: neustále narůstá příděl příspěvků a nových fór. V původním uspořádání fóra by ten letitý nepořádek a historická struktura ještě tak rok dva vydržely fungovat, ale všechno by to postupně a rychle mířilo k úplnému kolabsu. Skončilo by to naprosto zapleveleným fórem bez ladu a skladu a hlavně stovkami naštvaných nebo nespokojených uživatelů. Proto se teď musí pokácet ten les s velkou produkcí třísek, aby fórum mohlo vesele fungovat další spoustu let a všichni byli spokojení :850: :unami: .

Doufám, že to není jen můj názor a nehraju si na vizionáře neoprávněně :655: . Prostě se jen snažím myslet na budoucnost. Vím, že teď v mezidobí (a bohužel nebude úplně krátké) tu bude trochu nepořádek, ale je to jen kvůli probíhajícímu úklidu a ladění všeho kolem toho :850:

Berkute, pokud bys chtěl (a to platí pro všechny s unikátními vozidly), může být tvé vlákno o SVX dostupné jak z "Vozidel členů (i nečlenů)" tak ze složky "Ostatní modely Subaru". :4690:

Zdraví Adam :pr:
EX Subaru Leone Super Station 1,8 AT, (r.v.83)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2005, LPG (r.v.04)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2010 (r.v.09)
>>> Subaru, čím starší, tím lepší! <<<
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21978
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Kam zmizelo mé vlákno o SVX po restrukturalizaci fóra?

Příspěvek od HonzaCZ »

Hele, tak už to premává... při vyhledání Subaru SVX Alcyone je tvoje téma o autě na 5. místě v Googlu :-) Když dáš jen Subaru SVX, tak je odkaz na 6. stránce, takže taky dobrý výsledek. Navíc se to podle mě bude lehce posouvat nahoru :-)
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Odpovědět

Zpět na „Web, připomínky, dotazy, komentáře“