Zabudovaná navigace

Odpovědět
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2389
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Zabudovaná navigace

Příspěvek od newli »

Jednak okoli melnika vubec neznam a za druhe me cestou potkaly 2 uzavirky. Takze dalsi den jsem jel po stare, kde me zase prekvapilo nekolik radaru a u jednoho se bojim, ze mi neco prijde postou :-/ Jj, byl jsem na K1 + K9.
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
Uživatelský avatar
Jechy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 692
Registrován: pon dub 06, 2015 4:46 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Jechort
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabudovaná navigace

Příspěvek od Jechy »

quickly píše:Do aktuální Core1 do šestihrnka bych šel taky.
Zatím bychom byly 3 zkusím ještě jestli by se nepřidal aspoň jeden.
Subaru Outback 3.0R 180kW MY2006 H6
Subaru Legacy 2.0R 121 kW MY2006 H4 - Prodáno
Uživatelský avatar
Jechy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 692
Registrován: pon dub 06, 2015 4:46 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Jechort
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabudovaná navigace

Příspěvek od Jechy »

roura74 píše:Budou fungovat i v Tribece? Co si pamatuju, tak systém byl trochu odlišnej. Jestli jo tak bych se složil taky.
To nevím. Zkus vyfotit jakou tam máš verzi. A hod to sem, třeba zkušenější poradí. Ale koukám, že máš 2008. To bude asi už CORE 2.
Subaru Outback 3.0R 180kW MY2006 H6
Subaru Legacy 2.0R 121 kW MY2006 H4 - Prodáno
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Zabudovaná navigace

Příspěvek od HonzaCZ »

Tak hlásím, že jsem udělal pokus a vzal Toyota/Lexus E1D North Europe 2016/2017 Ver. 1 (86271-V312L9), odstranil LOADING.KWI, který měl v sobě moduly jen pro Toyotu a nahradil ho údajným LOADING.KWI z Core 1 DVD s verzí SW 3800, co si tady objednávali lidi a ne-e. >:-f ::-((( >:-&

Nežere ho to ani nabootovaný z LR 2011/2012, ani to z něj nenabootuje. Takže buďto tenhle SW můj HW vůbec neumí nebo ke štěstí nestačí jen správný LOADING.KWI. Nebo je ještě možnost, že jsem to blbě vypálil, ale to si nemyslím - nedělal jsem to poprvé a jiné fungovaly a mám stále stejnou mechaniku a stále stejný postup. Jen mě napadá, že médium je jiný. Dřív jsem to pálil, co nejpomaleji, 1x nebo 2,4x, ale teď mám DL, které umí minimálně 4x. Ale je to stále Verbatim DVD+R DL. Tak nevím.

Jinak verze mám:
NAVI: 3300, LOADER: 1804, DVD: 2.85

EDIT: Jo a ještě jsem si na jedný servisní obrazovce všiml, že to u položky PKB, tedy parking brake, nereaguje na její zatažení. Takže ani nemůžu udělat hack pro ovládání za jízdy. :( Asi to celý přestavím na úplně jinou navigaci... akorát nevím, co s tou ovládací obrazovkou, kde jsou různá nastavení a info z palubního počítače.
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Zabudovaná navigace

Příspěvek od spm »

jako ze ty zabudovany navigace nejdou ovladat za jizdy a musi se zatahnout napred rucka? to by me jeblo, zlatej mobil :-)

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2389
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Zabudovaná navigace

Příspěvek od newli »

HonzaCZ: To je zajimavy, ze CORE2 ridici umozni do navigace smatat vzdycky. Cekal bych spis obraceny vyvojovy trend :-)
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Zabudovaná navigace

Příspěvek od HonzaCZ »

Jj, to je zajímavý. Bere to podle rychlosti a nad určitou, třeba 10 km/h, to zablokuje některé ovládací prvky. Např. zadávání adresy. Ale třeba výběr z historie jde, ale jenom první stránka. :D Pohybovat se v menu a mapě převážně taky jde.

A na US fórech píšou, že se to dá ochcat přepojením vstupu ručky, ale mně to na ručku vůbec nereaguje.
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
u-geen
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2103
Registrován: úte led 19, 2010 9:49 pm
Jméno a příjmení: Evžen Eiba
Bydliště: Kyje, okres Jičín

Re: Zabudovaná navigace

Příspěvek od u-geen »

spm: no, treba ve wazu musis potvrdit ze jsi pasazer, jinak hledani adresy za jizdy taky nefunguje :)
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Zabudovaná navigace

Příspěvek od spm »

u-geen: Jo, to vim, taky mě to dost nebaví a nechápu to (jak bezpečnosti provozu přidá, když řidič do toho ještě odpovídá na stupidní otázky, po kterých netouží a musí je číst?), ale aspoň se to dá řešit, jinak než že musíš zastavit :-D Celkově kam ten svět spěje... očekávám u příštích modelů aut pouta na volant, aby řidič tu ruku nemohl dát někam jinam.
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Zabudovaná navigace

Příspěvek od HonzaCZ »

spm: Ale prdy, budeš mít úředníka, kterého si na 60 dní dopředu objednáš a ten bude mít certifikát bezpečného řízení a ten tě tam za mírný poplatek (kolem poloviny průměrného platu) odveze. :-DDD Kua já bych byl dobrej levicovej politik. >B-)
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Zabudovaná navigace

Příspěvek od HonzaCZ »

Už jsem asi přišel na to, co je myšlený tím CORE1 :-D
Přílohy
diagram.JPG
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Zabudovaná navigace

Příspěvek od draconis »

HonzaCZ píše:Ale je to stále Verbatim DVD+R DL. Tak nevím.
9 let stará OEM navigace umí číst dvouvrstvé DVD? To se divím, ale tak třeba u Subaru byli tenkrát dál. Jinde je to utopie, třeba Ford dokonce u některých modelů dělal ještě v roce 2010 kazetová autorádia :-)

Ale je fakt, že jestli je tam Kenwood, tak je to možné. I když 9 let mi přijde docela hraničních na OEM techniku... B-) Originál mapa byla taky na DL?
Uživatelský avatar
Jechy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 692
Registrován: pon dub 06, 2015 4:46 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Jechort
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabudovaná navigace

Příspěvek od Jechy »

draconis píše:9 let stará OEM navigace umí číst dvouvrstvé DVD? To se divím, ale tak třeba u Subaru byli tenkrát dál. Jinde je to utopie, třeba Ford dokonce u některých modelů dělal ještě v roce 2010 kazetová autorádia

Ale je fakt, že jestli je tam Kenwood, tak je to možné. I když 9 let mi přijde docela hraničních na OEM techniku... Originál mapa byla taky na DL?
Já tam mám taky ještě na kazety Obrázek A ano myslím, že i origo bylo DVD DL. Pravda je, že je to celkem zajímavá směsice technologii. Mi nikdy nedošlo. Škoda že neumí číst ještě mp3 na CD.

Odesláno z mého X Compact pomocí Tapatalk
Subaru Outback 3.0R 180kW MY2006 H6
Subaru Legacy 2.0R 121 kW MY2006 H4 - Prodáno
Uživatelský avatar
JRJ
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2441
Registrován: pát úno 25, 2011 3:04 pm
Jméno a příjmení: ヤン ヤクビーク
Bydliště: Praha

Re: Zabudovaná navigace

Příspěvek od JRJ »

draconis píše:9 let stará OEM navigace umí číst dvouvrstvé DVD?
Proč by neměla? Lisovaná DVD-Videa byla odzačátku (r. 1996) dvouvrstvá. Jaké pak přišlo rozčarování, že upirátěné DVD se nevleze na DVD-R, které bylo jednovrstvé a rozdělení na dvě DVD-R samozřejmě nefungovalo. Takže následoval další krok rekomprese (která běžela na prvních pentiích s frekvencí kolem 133 MHz celou noc) do nově vznikajících formátů, rozdělení a vypálení na několik CD, což vyšlo mnohem levněji než DVD-R za několik stovek. Jó to byly doby :-DDD
You cannot imagine the immensity of shit I do not give
Subaru Legacy wagon MY2004
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Zabudovaná navigace

Příspěvek od HonzaCZ »

draconis píše:9 let stará OEM navigace umí číst dvouvrstvé DVD? To se divím, ale tak třeba u Subaru byli tenkrát dál. Jinde je to utopie, třeba Ford dokonce u některých modelů dělal ještě v roce 2010 kazetová autorádia

Ale je fakt, že jestli je tam Kenwood, tak je to možné. I když 9 let mi přijde docela hraničních na OEM techniku... Originál mapa byla taky na DL?
Samozřejmě, že originál byla na DL. Proto se taky jejich kopie 1:1 musí vypalovat na DL. Nevypaluji to na 10x dražší médium jenom tak z romzaru. :-D Kromě některých verzi pro východní Evropu, ty se vejdou na jednovrstvý. Jinak DVD+R DL, tedy vypalovatelný, bylo uvedeno někdy koncem 2003. A jak píše JRJ, klasický lisovaný dvouvrstvý, tedy DVD9, bylo ještě mnohem dřív. Byly dokonce i oboustranný. Špičkou bylo DVD18, který mělo 2 vrstvy na obou stranách.

Jinak dle specifikací to čte dokonce i RW a všechno možný další.
dvd.JPG
Na druhou stranu rádio umí jenom CD. Umí tedy i CD-R/RW. Ale o rok dva novější pak umělo i DVD a dokonce snad i přehrávat video.
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Odpovědět

Zpět na „Navigace a mapy“