Tribeca - spínač víka kufru

Odpovědět
jarda
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 65
Registrován: sob úno 28, 2015 6:35 pm
Jméno a příjmení: Jarda Košulič
Kontaktovat uživatele:

Tribeca - spínač víka kufru

Příspěvek od jarda »

Ahoj, hledám hledám odpověď na svůj problém, a nenacházím :-( Začal mi docela intenzivně na Tribece zlobit spínač pátých dveří, a to tak, že pokud auto stojí na sluníčku, tak se kufr ne a ne otevřít. Zareaguje třeba na 20. stisknutí, zatím jsem se dovnitř vždy dostal, ale je to protivné a jen čekám, kdy se tam už nedostanu a budu lovit věci ven přes sedačky. Když auto není prohřáté, tak to funguje ještě celkem obstojně.

Cena spínače není zrovna lidová, 1700 Kč plus hrubý odhad do 2h práce (měl by to být tento díl: https://www.subaruparts.com/oem-parts/s ... dhcw%3D%3D)

Tak mě napadlo, než budu objednávat nový díl, zeptat se nejpovolanějších :-), jestli jste to někdo neřešil (třeba i na jiném modelu, asi to u novějších Foresterů a Outbacků bude podobné) a nevyřešil nějakým vyčistěním/rozebráním/výměnou spínače.

Docela mě to štve, protože na autě jsem teď nechal dělat rozvody, kontrolu ventilových vůlí, nerez výfuk a nějaké drobnosti kolem, aby nám ještě pár let vydrželo, a jestli se teď začnou kazit každou chvíli takové prkotiny jako ten spínač, tak mě to s Tribecou stejně brzy přestane bavit :-)
Outback 3.0R AT MY2009 švýcar
Tribeca 3.6R MY2008 američan či kanaďan
Ex Outback 2.5 AT MY2008
Odpovědět

Zpět na „Elektronika a elektroinstalace vozu“