Palubni pocitac zobrazuje ACC

Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21884
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Palubni pocitac zobrazuje ACC

Příspěvek od HonzaCZ »

Hando píše:to akoze na skodovkach funguje tak, ze ked podrzim zamykacie tlacitko na dialkovom, tak dovrie vsetky okna?
O tom som nikdy nepocul, ale tiez som si to vymyslel do TODO listu :D
Jistě a nejenom u koncernu. Třeba Fordy to už taky nějakou dobu umí. Samozřejmě to není standardní výbava...
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Palubni pocitac zobrazuje ACC

Příspěvek od draconis »

HonzaCZ píše:No ale to je zrovna funkce, na kterou by se zvyklo poměrně jednoduše a nepovažuji to za zbytečnost. Otevřít všechna okna na jedno zmáčknutí, ideálně před vlezením do auta a zavřít až po vystoupení je dost praktické.
To mi povídej, je to super. Zvykne se na to rychle, odvyká hůř. Ale Forynovi jsem odpustil spoustu věcí. Bohužel i po přesednutí z blbé Oktávky I Forejs nemá prakticky nic. Ačkoli o to hůř, že jsem měl Laurin&Klement, takže tam bylo fakt všechno. Taky dle přiložené kupní smlouvy z roku 2002 původní majitel zaplatil za Oktávku 780 000 Kč (!!!). Docela mě překvapilo, že o dva roky novější Forejs nemá ani blbej palubní počítač... ::-DDD:

Já okna používám nejvíc, po většinu roku. Klimatizaci se snažím minimálně, prakticky jen po dálnicích ve vyšších rychlostech a když je opravdu nedýchytelno. Obzvlášť střešní okno, tím se dá totiž v pohodě větrat i za jízdy a přitom to neruší. A opět - Ochcávka měla možnost střešní okno vyklopit (zadní část nahoru, několik pozic), což se dalo použít i ve vyšších rychlostech, šlo ale i otevřít (posun). Foryn umí jen posun. No jako neříkám, že mi to nechybí... Ale odpouštím mu to... :-)
Hando píše:to akoze na skodovkach funguje tak, ze ked podrzim zamykacie tlacitko na dialkovom, tak dovrie vsetky okna?
U všech ne, třeba u 120-ky to nefunguje... ::-DD: U starších jako např. Octavia I to nejde z DO, ale funguje, když při zamykání auta podržíš klíč v zámku v zamčené poloze delší dobu. Od Octavie II už to jde z DO. Umí to samozřejmě i ostatní adekvátní modely VW Group (VW, Seat).
HonzaCZ píše:Samozřejmě to není standardní výbava...
U Fordu nevím, u koncernu to umí tuším vše. Nebo alespoň jsem se nesetkal s "novější" Škodovkou, která by to neuměla. Tedy pokud to nemá okna na "švihadla" samozřejmě. Proto třeba u bráchovo Ochcávky II to ovládá jen přední okna, zadní jsou na kličku... :-)
Odpovědět

Zpět na „Elektronika a elektroinstalace vozu“