rozbitý zámek u dveří - nejdou otevřít

Plechy, plasty, nárazníky, zástěrky, lak, okna atd.
Odpovědět
Kumbucha
Nováček
Nováček
Příspěvky: 21
Registrován: úte bře 20, 2018 12:52 pm
Jméno a příjmení: Jana Křížková
Bydliště: Jablonec n.N.

rozbitý zámek u dveří - nejdou otevřít

Příspěvek od Kumbucha »

Přestaly nám fungovat zadní pravé dveře, nejdou otevřít, centrál na tom nemá vliv, ani z venku ani zvenčí, neznáte někdo nějaký trik, jak překonat zámek dveří, aniž by se muselo násilím? U felicie takový byl s provázkem, ale tady nevím.... Máme Outback 2005, díky moc za rady.
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14705
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: rozbitý zámek u dveří - nejdou otevřít

Příspěvek od Tapan »

Řešil jsem také, na Legu 2005, což je v tomto ohledu stejné auto. A dveře byly levé zadní. Byl to boj. Sundal jsem tapec, což šlo při zavřených dveřích dost blbě, prozkoumal jsem mechanismus, zkoušel jsem různě tahat za táhla prostřednictvím kličky i pak ručně za lanovod, nakonec pomohlo se staženým okýnkem jednou rukou uvnitř za lanovod a druhou rukou současně zvenku za kliku, trochu zabrat a dveře se otevřely. Pak rozebrat zámek, řádně prolít mazadlem a trochu rozhýbat. Od té doby to rok a půl chodí. Ale je to závada na vyliž prdel.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Kumbucha
Nováček
Nováček
Příspěvky: 21
Registrován: úte bře 20, 2018 12:52 pm
Jméno a příjmení: Jana Křížková
Bydliště: Jablonec n.N.

Re: rozbitý zámek u dveří - nejdou otevřít

Příspěvek od Kumbucha »

Díky moc :-)
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5143
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: rozbitý zámek u dveří - nejdou otevřít

Příspěvek od petr »

já to mam u kufru na forestru, hlavně za mrazu , taky mažu a rozhýbávám tak že chytnu táhlo a x krát tam a zpátky na chvíli to pomůže, ale časem to zas přestane fungovat , asi by to chtělo časem vyměnit nějký motorek nebo co to tam je, naštěstí je přístup aspoň k tomu táhlu dobrý u těch pátých dveří na rozdíl od dveří
Odpovědět

Zpět na „Karoserie, zasklení a exteriér vozu“