Prohození pneumatik ze zadní nápravy na přední

Jaké nejvhodnější pneumatiky na léto, na zimu, do terénu ? Jaké nejvhodnější ET disků ? Jaké jsou nejlepší řetězy ? To vyřešíme v této sekci
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5143
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Prohození pneumatik ze zadní nápravy na přední

Příspěvek od petr »

no naštěstí mám pneu pojištěné v rámci povinného ručení a zatím mi to nezrušili :-D
akorát je s tím trochu komunikace s pojišťovnou , focení ,ale mi se to vyplatí....
plukovník

Re: Prohození pneumatik ze zadní nápravy na přední

Příspěvek od plukovník »

petr píše:no naštěstí mám pneu pojištěné v rámci povinného ručení a zatím mi to nezrušili
akorát je s tím trochu komunikace s pojišťovnou , focení ,ale mi se to vyplatí....
Co je to za pojišťovnu ?
Snad ne Beruška ?
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5143
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Prohození pneumatik ze zadní nápravy na přední

Příspěvek od petr »

Axa , ani není drahá mám dopojištěny skla na 20tis.kč a platím nějak do 3000kč za rok nevím už přesně kolik , bez skel to bylo kolem 2000kč/rok s plnýma bonusama
Uživatelský avatar
RadekN
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2412
Registrován: stř úno 22, 2017 9:05 am
Jméno a příjmení: Radek Novák
Bydliště: Krupka u Teplic

Re: Prohození pneumatik ze zadní nápravy na přední

Příspěvek od RadekN »

Pořád si říkám, jestli by se ti Petře nevyplatila pořádná MTčka. Moje kolo s Trepadory váží 23.3kg, obyč letní guma s ráfkem 15,6kg. To je 7,7kg na kole a je znát, že tam toho materiálu je docela dost. I na bokách.
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5143
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Prohození pneumatik ze zadní nápravy na přední

Příspěvek od petr »

jo jo já čekal že mi prodáš ty tvé maxisy ty vypadají skvěle ;-D ještě ti nelezou na nervy? Ale co bych dělal s ojetýma zimakama, na zimu gumy co mají pod 8mm nepoužívám tak na nich jezdím v létě dokud je většinou neprorazím, pak koupím zase nové zimní s přispěním pojištovny a tak pořád dokola ...
Odpovědět

Zpět na „Pneumatiky, Disky, Řetězy“