zimní pneu - jaký profil ?

Jaké nejvhodnější pneumatiky na léto, na zimu, do terénu ? Jaké nejvhodnější ET disků ? Jaké jsou nejlepší řetězy ? To vyřešíme v této sekci
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3005
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: zimní pneu - jaký profil ?

Příspěvek od yeti »

Já jsem si nechal zapisovat všechny alternativní rozměry letos v létě kvůli STK protože jezdím na R16 a v TP bylo jen R17. Postup byl, jak tu už zaznělo - napsat do Subaru žádost, poslat VIN auta, zacvaknout litr. Pak přišel doporučeně dopis se seznamem všech schválených rozměrů. To ste měli vidět toho ouřadu, jak se kroutil, když viděl co všechno musí zapsat. Ale nedal se a prudil - někam volal a údajně ověřoval pravost dopisu a pak mě vyhodil, že se nemůže dovolat, že mají pauzu na oběd a že mám přijít cca za 3 hodiny. Tak jsem ho na oplátku vyprudil já, když jsem se zeptal do kdy dělá, on řekl že do půl čtvrté, tak jsem mu řekl, že teda na mě má počkat, že určitě přijdu před půl čtvrtou. Přišel jsem 15:25 :811: Ouřada už mi připadl nervní, ale předal mi TP i kopii dopisu (originál si nechal) a bylo to zapsaný. Jo, stálo to 50,-Kč na úřadě.

Jo, k tématu, já jezdím v zimě "oktávkovej" rozměr 195/65R15. Legacy 2.0R 2006. Tenhle rozměr je nejlevnější.
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Odpovědět

Zpět na „Pneumatiky, Disky, Řetězy“