diely na imprezu GF 92 kw EJ20

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Zamčeno
dexoun
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: pát čer 24, 2016 5:14 pm
Jméno a příjmení: Martin Zachensky

diely na imprezu GF 92 kw EJ20

Příspěvek od dexoun »

Caute, nedavno som kupil imprezu o ktoru nebolo zrovna dobre postarane, mne je luto auto len tak rozpredat na diely. Bohuzial vari a je to evidentne dlhodoby problem. Neviem co liali do chladenia, ale zelezne trubky ktore idu cez motor su prerezle z vnutra a pri zohriati sa dierkami v nich tlaci voda von. Jedna mala cca 3mm dieru. Tu som opravil, ale podobna zavada sa prejavila inde. Potreboval by som teda primarne zeleznu trubku ktora vedie od vodnej pumpy poza rozvod do topeni. Je tam aj odbocka na chladenie klapky. Niesom schopny taku trubku vyrobit a ani zohnat. Je mozne, ze je zhodna aj s nejakou inou z turbo verzie.
Dalej by som potreboval olejovu vanu, ktora presakuje a obe predne smerovky, ktore su prasknute.

Budem vdacny aj za rady kde by som mohol diely zohnat. Origo servisu moc neverim, mal som tu cest s nissanom kde sa cena vysplhala na astronomicku sumu a doba dodania na tri mesiace.
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“