tažné na forestra SF

Odpovědět
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5157
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

tažné na forestra SF

Příspěvek od petr »

Válí se mi doma odnímatelné tažné zařízení na forestra SF asi do rv 2002 možná i na SG ale to nevím, už mě nebavilo ho sundávat, pokaždé když mě policie stavěla měli pindy že má být sundané a stav mého auta a tím že je pořád od bahna je strašné láká a často mě stavěli. Takže jsem si dal na auto tažné napevno a tím pádem mám toto navíc, má malou vůli, ale běžně jsem ho několik let používal. Je to starý nějaký švédský Brink. nevím co za něj chtít , asi nějakou dobrou gořalku nebo něco takového ;-D
Přílohy
20190316_171001.jpg
20190316_171014.jpg
20190316_171047.jpg
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24304
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: tažné na forestra SF

Příspěvek od sima »

Petře čus,zrovna zvažuju koupi druhé gule do mého sundávacího tažného,z jistých důvodů,tak kdyby to bylo takhle nějak levně,tak bych třá nekoupil samotnou gulu novou,ale stačila by ta tvoje,ať se to ještě využije,když to nikdo nebude chtít celé tak se domluvíme.
Ještě nevím,zda je úplně šumafuk jakou náhradní gulu člověk pořídí,jestli tam nejsou nějaké rozdíly,tipuju,že by to mělo být jedno?Musím mrknout co vlastně mám,asi taky zrovna brink.
Edit:když koumám včil fotky,to máš nějaký starší typ,to je nejspíš jinak řešeno,takže se ještě mrknu,ale nejspíš nic...
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5157
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: tažné na forestra SF

Příspěvek od petr »

no těch spojovacích mechanizmů je hodně typů , ale kdyby nepasovala jenom ta koule tak můžeš vyměnit celý ten mezikus i s tím mechanismem, to celé co jsem fotil. Je to z každé strany uchycené třema šroubama pokud to ovšem nemáš jinak.... klidně to můžu nějak poměřit nebo rovnou vyzkoušet pokud by to vypadalo nadějně, navíc pro tebe ze staré známosti ti to dám grátis
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24304
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: tažné na forestra SF

Příspěvek od sima »

Petře moc děkuju,ale to nelze,pak bych musel měnit pokaždé spojku-to uchycení na šrouby :-D Tak spíš nic.
Jo a za video s křemíky se moc omlouvám,ale napravím to!
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5157
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: tažné na forestra SF

Příspěvek od petr »

to moc nechápu , co že to tam chceš měnit , celý ten bazmek se tam přišroubuje a pak se jen sundává ta koule ta je na principu takového bajonetu nebo jak to nazvat a nebo se nechá pořád nasazená akorát to vadí policajtům jinak nikomu :-D no to je jedno dokud si to někdo neveme tak to bude u mě , pod dozorem mého hlídače aby to nevzali tmaví bratři ;-D
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24304
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: tažné na forestra SF

Příspěvek od sima »

Máš to dle mě jinak,dle fota teda jo.
Já chci mít dvě naprosto stejné gule,dva bajonety,vše ostatní nechat tak jak je,nic nešrubovat,nic neřešit,jen vyměnit gulu za gulu a zas v případě potřeby naopak,stávající gulu za gulu a tak furt dokola :-)
Jde mě o to,že nebudu furt odmašťovat gulu v případě nosiče kol na tažné.Nehledě na mou zdechlost a připravenost mít na dvou místech-garáž-chalupa- hadry a odmašťováky,ať je to teda košer,bych na to taky mohl zapomenout a pak jet obvyklých cirka 400 km...
Tak jen doufám,že ten můj typ spojovacího mechanismu se dá ještě pořídit :-/ A jestli jo tak je to bude další výhoda sundávatelného tažného.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5157
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: tažné na forestra SF

Příspěvek od petr »

jo ták už rozumím , na vrakáčích to budou mít , nebo ti co jezdí ven pro auta to určitě seženou
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24304
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: tažné na forestra SF

Příspěvek od sima »

V to doufám,ale opravdu děkuju za nabídku =)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Odpovědět

Zpět na „Forester“