Alu kola z Legacy 07

Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Alu kola z Legacy 07

Příspěvek od HonzaCZ »

A jak je to tedy s těmihle z katalogu?

26 je předfacelift Lego
24/25 je pofacelift Lego
20 je předfacelift Spec B (?)
19 je pofacelift Spec B (?)

A to ostatní je tedy co? Ty, co mají originál číslo (28111AGxxx; výše uvedené), jsou teda předpokládám originál a ten zbytek jsou ty "akční" od distributora pro ČR (případně Evropu)?
kola1.JPG
kola2.JPG
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Alu kola z Legacy 07

Příspěvek od vrgada »

a male rejpnuti, vzdycky mne bavi, kdyz si nekdo vyridi registraci na fanclubech aut, aby se pokusil prodat nejaky predrazeny sunt, ktery v normalni inzerci prodat nejde s nadeji, ze na tech forech jsou sami pitomci a nekdo se chyti
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18905
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Alu kola z Legacy 07

Příspěvek od hamoun »

ja myslim, ze tohle bylo zbytecne ...

prodavajici se nasledne slusne ptal ... nevyskakuje, jak by to delal kazdy v tomhle popisovanem pripade ...

Odesláno pomocí Tapatalk
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Alu kola z Legacy 07

Příspěvek od VDC »

Taky si myslím, že takovýhle rýpnutí není vůbec na místě. Diskuse probíhá korektně a je zbytečný ho podezřívat z čehokoliv nekalého. Chápu, že když ty kola byly od dealera, že leckoho nenapadne, že to není originál.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Alu kola z Legacy 07

Příspěvek od vrgada »

no ja uz toho zazil dost a i na takove origoneorigo kola jsem uz taky skocil, vsechno sedelo rozmery, roztece, etecka a kupodivu i rozumna cena, jenom to melo drobnou vadu a tou kupodivu nebyla blatovitost materialu, ale ba prave naopak, kola byla vyzrana tlusta uvnitr a skrtala o brzdice
...
a kdyz vam to prijde normalni, ze nekdo se na forech registruje jen kvuli tomu, aby neco prodal ale samozrejme muzu panovi krivdit, ja jsem spis nazoru, ze fora jsou na tlachani pripadne rady s resenim problemu, pochlubeni se autem a inzerce je spis jen doplnek s uvahou (nemusi platit), ze kdyz to prodava dlouholety clen klubu, tak je tam vetsi sance solidnosti a na tu stranu prave hraje nejaky priselec, ktery dlouhodobe zkousi prodat neprodejne, ale treba se pletu, nebo to mate jinak postavene, v tom pripade se klidne omluvim a preji uspesny prodej origo italskych disku
...
http://www.subaruclub.cz/inzerat/prodam ... taly-37967
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18905
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Alu kola z Legacy 07

Příspěvek od hamoun »

a proto jsme tady .. abychom podobnym událostem zabranili … :)
ja treba na suzuki klubu taky nejsem … a registroval jsem se jen kvůli koupe nejakeho dilu .. kdybych prodaval, udelam to mozna stejne …

fakt bych to rypnuti chapal, nebyt toho slusneho dotazu, jakou si myslime, ze ty kola mají asi cenu ...

ale chapu, ze spatne zkusenosti mohou tvůj názor ovlivnit …

trea se nekomu ty kola budou hodit. treba podle me je cena 4-5tkc ok …
škoda superb
ex WRX 2008
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Alu kola z Legacy 07

Příspěvek od vrgada »

tak jo, at mu ten inzerat nezapadne UP :-D
...
Prodam Originální alu kola R17 na Subaru legacy 07(made in Italy) a další s roztečí 5x100 ,se středovou dírou 56,1 mm.Prodám i s pneu 215/45 Dunlopky tak na sezonu.
Kola jsou rovná,neokopaná a jako nová.Moje představa o ceně je 12000 .Dohodě se nebráním.Více foto do mailu
...
A moc, moc se omlouvam
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Alu kola z Legacy 07

Příspěvek od Mira »

Kdyby je nabídnul vyzutý ze sjetejch slupek a pouze sundaná z legáče za bůra, byly by pryč. Ale cviky typu "origo made in italy" a protože někdo zareaguje, tak ujištění, že cena je prej dobrá se to hned tváří jako "hledá se kavka". A protože je to focený ještě ve snihu, tak se hledá dýl. 8-?
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Alu kola z Legacy 07

Příspěvek od VDC »

Ty vole nechte toho obviňování. Na chování prodávajícího nevidím od začátku nic, co by mělo vyvolávat jakýkoliv podezření. Já myslím, že kdyby věděl, jak ho tady budete pranýřovat, že se na ten inzerát vysral. >:-f Kdyby na naše připomínky reagoval nějak útočně, tak chápu, že za tím můžete vidět něco podezřelýho. Ale nic takovýho neproběhlo a vy si klidně dovolíte z něj dělat podvodníka a vychcánka. To mě fakt štve.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Alu kola z Legacy 07

Příspěvek od sima »

Mira píše:Kdyby je nabídnul vyzutý ze sjetejch slupek a pouze sundaná z legáče za bůra, byly by pryč. Ale cviky typu "origo made in italy" a protože někdo zareaguje, tak ujištění, že cena je prej dobrá se to hned tváří jako "hledá se kavka". A protože je to focený ještě ve snihu, tak se hledá dýl.
Mira vidím,že SNIH se ujal,správně by mělo být ve sníhu :-) mack bude mít radost!Prodej nehodnotím,neřeším.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14702
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Alu kola z Legacy 07

Příspěvek od Tapan »

Hele jako fakt, made in Italy bylo hned v prvním příspěvku a pokud někomu nedojde, že je to od lokalniho dovozce, dobře mu tak. Teda nečekal jsem, že by to nutně muselo být úplný bláto, jak tu mnozí píšou, origo jsou teď na Bazoši pod 10 se skoro novýma gumama, takže tak...ale přístup prodávajícího mi přišel korektní a slušný. Však i kdyby za ně chtěl dvacku, nikomu je nenutí ani nikoho neškolí z cenotvorby.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Alu kola z Legacy 07

Příspěvek od vrgada »

sorry jako...,
fakt to citim jinak, zaregistrovat se na fan clubech jen kvuli inzerci se mi proste nelibi, ale uznavam, ze kola mohou by samozrejme OK a jak tady probehlo nabizely se s autem, takze pasuji a neni to to samy, co moje spatna zkusenost. Ale web se jmenuje subaruFANclub. a ne hyperINZERCE
...
a plno zvastu k prodeji cehokoliv je tu vzdy a je to i na volvoforu, preci jen se do prodavajiciho pusti kde kdo, mimochodem koupil uz nekdo tu spec B legacy? Spoustu kecu, jak by to auto kazdy chtel a kdyz se objevi tak mrtvo
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Alu kola z Legacy 07

Příspěvek od Mira »

sima píše: Mira vidím,že SNIH se ujal,správně by mělo být ve sníhu mack bude mít radost!Prodej nehodnotím,neřeším.
Tak sem napsal jen krátký i no. :-D

Ale chápu, že ten inzerát je možná neznalost toho, že ty kola nejsou origo i když byly na autě a cenu si každej může představovat jakou chce, ale trh je někdy neúprosnej. A zase třeba na zimu za rozumnější cenu kola budou dobrý, nebude se v nich držet bordel. Prodaj se.
Naposledy upravil(a) Mira dne stř kvě 23, 2018 10:58 pm, celkem upraveno 1 x.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Sancezko14
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon kvě 21, 2018 3:09 pm
Jméno a příjmení: Radek Vencl

Re: Alu kola z Legacy 07

Příspěvek od Sancezko14 »

Hejty si nechte na doma :).
Nabídnul jsem něco co mi leží v garáži a omlouvám se za svoji nevědomost ohledně těchto kol.
Pokud by měl někdo opravdový zájem ,nevidím důvod proč neprodat za rozumnou cenu.
Na autě vypadají dobře a budoucímu majiteli určitě udělají radost. >B-)

A to, že Vám stará zrovna dnes nedala neznamená ,že půjdete na první forum ,kam jste se regly a napíšete první Ho**o ,které Vám projde odkrvenou hlavou.

:)))
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Alu kola z Legacy 07

Příspěvek od sima »

8()
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Odpovědět

Zpět na „Legacy, Outback“