Vibrace pri 2 tisicich otacek

V této části bychom měli diskutovat o technických problémech, které nelze zařadit do konkrétní kategorie
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3402
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Vibrace pri 2 tisicich otacek

Příspěvek od mari75 »

Nebyl jsem si jistý, jestli právě myslíš Trendcar. Zase na Trendcar v Šenově u NJ jsem neslyšel nic špatného, ale osobní zkušenost nemám. Třeba známý má od nich už asi třetí nové auto a to je od Opavy, kde je Dancar. Je ale pravda, že nikdy neměl Subaru ;-D .Měl zatím Mitsubishi, ale teď uvažuje, že přejde k Subaru
Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2973
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Vibrace pri 2 tisicich otacek

Příspěvek od yeti »

Rumator píše:Vicemene v celym aute, kdyz jedu napr., tak je videt i zpetny zrcatko, kdyz se do nej podivam, jak se trese. Jsem z Olomouce, ale obcas byvam i u Svitav.
Já se ti s tím klidně projedu :o))

Hele, začalo ti to dělat najednou, nebo to dělá "odjakživa"? Nemůže to být "klasický suparurozjezd", kterej tady sere snad všechny a nikdo pořádně neví čím to je?
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Rumator
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: úte úno 05, 2019 8:52 am

Re: Vibrace pri 2 tisicich otacek

Příspěvek od Rumator »

Az posledni dobou, suparurozjezd tam byl od doby co auto mam, dost se zlepsil s kazdou veci co jsem vymenil/opravil, ale ty vibrace prisly az pak.
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2973
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Vibrace pri 2 tisicich otacek

Příspěvek od yeti »

Jak tu už zaznělo - Embert (Fryčovice) nebo Nowak (F-M). Do AS ne >:(
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24197
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Vibrace pri 2 tisicich otacek

Příspěvek od sima »

Zkusil bych Emberta,ví,zná subaru jako málokdo,to si dovolím říct,teď už jo,Mari ví taky.Tím neříkám,že vše musí odhalit a na vše přijít,je to jen člověk a taky nerad takhle za zády kohokoliv předhazuju MOŽNÁ netypickou závadu,taky se na tom může pěkně vykravit...ale rozhodně jeho přístup a znalosti oceňuji maximálně a jsem rád,že jsem tam jel a budu jezdit.Zatím jsem se opravdu nesetkal se znalejším,lepším subaru servisem.A to bych si ho vyscaně měl sobecky nechat pro sebe,protože má práce fest určitě i tak fest,fest.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24197
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Vibrace pri 2 tisicich otacek

Příspěvek od sima »

Rumator píše:Vicemene v celym aute, kdyz jedu napr., tak je videt i zpetny zrcatko, kdyz se do nej podivam, jak se trese. Jsem z Olomouce, ale obcas byvam i u Svitav.
Tak tohle neznám,proto jsem se ptal,tak nic,neporadím,napadá mě pár věcí,ale vše jen tlachy a doměnky,chce to člověka znalého a i ten s tím může mít případně problém,aby to tedy nevypadalo tak jednoduše,sorry.
Mě kdysi šíleně vibroval citron saxo,ale jen při rozjezdu!Spoustu servisů jem navštívil i třasadlo na stk a nic,vymýšlím si asi...a pak kámoš,budíž mu tam nahoře dobře,tak ten dal auto na zvedák a střídavě jsem simuloval rozjezdy-taky jednou nohou spojku a druhou plyn a brzdu a vše vyřešil nakonec blbý siláč-blok motoru.Ty máš asi tohle vyměněno,to jsem dal jen takový příklad,jiní jen kecali a nic moc nevyzkoušeli,ale on měl zjištěno za pár minut.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná technická diskuse“