demontáž lpg

V této části bychom měli diskutovat o technických problémech, které nelze zařadit do konkrétní kategorie
Odpovědět
karči1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: pát úno 20, 2015 1:00 pm

demontáž lpg

Příspěvek od karči1 »

Zdravím všechny členy a uživatele... koupil sem si XV z Itálie originál zástavba BI - FUEL... system BRC 2012 , jelikož čtu a moc se už v tom nevyznám že motory FB20 - což by tam mělo být se nehodí k provozu LPG a já ani netrvám na lpg-prostě dvoulitr benzin jsem nesehnal za slušné peníze , ptám se tady-u odborníků, dá se to vymontovat z auta ? popřípadě když budu jezdit pouze na benzín tak se nic neděje, problém je že je to v papírech a asi bude třeba každoroční revize..já nikdy na plyn nejezdil, taky ho sem tam cítím někdy i v kabině závan, trochu mám z toho obavy... jinak jezdí normálně i na plyn, trošku hůř za tepla když to před zhasnutím nepřepnu na benzin, startuje ale jinak nepoznam rozdil ...spotřeba taky malá... tak nevím... mám ho teprve krátce tak víceméně bádám..kdyby měl o to lpg někdo zájem , at se ozve..
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Re: demontáž lpg

Příspěvek od Bodyšek »

Ma to primazavani ventilu uz?.Ja bych to tam asi nechal dal bych to do kupy at to slape a je to v pohode a vyreseno.Kolik to ma nalitane to tvoje XV km?


Sent from my iPhone using Tapatalk
poo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř úno 21, 2018 5:34 pm
Jméno a příjmení: Pavel Pecho

Re: demontáž lpg

Příspěvek od poo »

zrovna jsem nechal LPG demontovat ze svého Forestra SH
poo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř úno 21, 2018 5:34 pm
Jméno a příjmení: Pavel Pecho

Re: demontáž lpg

Příspěvek od poo »

kdyby někdo chtěl koupit demontované LPG Vialle, chci ho tady na foru nabídnout k prodeji, až mi půjdou vkládat inzeráty
poo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř úno 21, 2018 5:34 pm
Jméno a příjmení: Pavel Pecho

Re: demontáž lpg

Příspěvek od poo »

předpokládám, že inzerát mi půjde vložit po tomto třetím příspěvku. Děkuji Pavel
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná technická diskuse“