Vymena nebo repas

V této části bychom měli diskutovat o technických problémech, které nelze zařadit do konkrétní kategorie
Odpovědět
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5143
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od petr »

jestli ten bazar není daleko tak bych si sehnal kýbl s těsnícím víkem pokaždé bych ho nabral plný hoven a vylil ho vždycky tomu bazarníkovi na jeho auto když bych jel kolem, dokud by všechny ty opravy nezaplatil, fyzicky mu neublížíš a auto vlastně moc nepoškodíš , něco podobného se u nás událo když zakazníkoví něco nechtěli vyreklamovat v mountfieldu a kdybys nevěděl které auto je jeho tak na ty co prodává v bazaru ....
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od Bodyšek »

Souhlasim,pekne poctenicko Obrázek.A neprijemne situace.Ja mnel neco podobneho.Ale ne s bazarama.Spise -servis-mechanici-autorizovany servis a stalo mne to plus minus 60 000kc a i mesicu cekani a cekani a slibovani atd atd.Takovym mechosum muj zachrance-servisak rika:

Obrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od Slavek_xxx »

Volal jsi do Subatechu do Mricny u Semil, kolik by chtel za motor? Koukal jsem, ze tam par dvapetek ma.
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od fiatisimo »

Slavek_xxx píše:Volal jsi do Subatechu do Mricny u Semil, kolik by chtel za motor? Koukal jsem, ze tam par dvapetek ma.
Ano volal 35tis. Za motor

Odesláno z mého SM-A320FL pomocí Tapatalk
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3400
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od mari75 »

35 je asi celkem dost,ne?
Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od Slavek_xxx »

Tak to teda koukam, to je fakt hodne :-(
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od Bodyšek »

fiatisimo píše:
Ano volal 35tis. Za motor

Odesláno z mého SM-A320FL pomocí Tapatalk
A ten tvuj motor je uplne KO?Muj mechos mi ted delal muj moturek na Forejsovy a snad pomalu za polovic.35 tisic je dost no to nevim jestli bych jim to dal jestli by nebylo lepsi radeji udelat repas poskladat druhy a vedet ze je na 100% v poradku a vis co se na nem udelalo a co vymenilo atd.


Sent from my iPhone using Tapatalk
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od fiatisimo »

Bodyšek píše:
A ten tvuj motor je uplne KO?Muj mechos mi ted delal muj moturek na Forejsovy a snad pomalu za polovic.35 tisic je dost no to nevim jestli bych jim to dal jestli by nebylo lepsi radeji udelat repas poskladat druhy a vedet ze je na 100% v poradku a vis co se na nem udelalo a co vymenilo atd.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Repas se bude dělat zatím je přibližná cena 15tis.

Odesláno z mého SM-A320FL pomocí Tapatalk
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od Bodyšek »

Tak to je super cena .To vyresi uplne vsecko.Hlavne aby tam vsecko bylo vymeneny protoze jinak by to dopadlo stejne.Ja veril autorizaku ze udelali to co mneli a absolutne ted kdyz se to rozhazovalo tak se zjistilo ze nic nevymenili vsecko stare tam nechali tesneni,gufera atd.Nic neseridili a porad dokola tvrdili ze to je v poradku.Ale ze jsem nemohl nastartovat a ze to klepalo jako diesel tak to nikdo neresil.Smejdi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
adavid555
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 237
Registrován: sob zář 26, 2009 8:11 pm
Jméno a příjmení: David
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od adavid555 »

Za 15 to je super cena. Pokud je cena včetně práce.

Odesláno z XRN 2
passat b5.5 V6
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od fiatisimo »

Ano včetně práce ale bohužel nemísí být konečná uvidíme s čím přijdou zítra

Odesláno z mého SM-A320FL pomocí Tapatalk
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
Uživatelský avatar
bahamut77
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 438
Registrován: ned úno 12, 2017 11:57 am
Jméno a příjmení: Petr Trnka
Bydliště: Hluboká nad Vltavou

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od bahamut77 »

Ano, jsem na tom skoro stejně a před stejnou otázkou jsem stál i já... Jelikož jsem se rozhodl auto před opravou neprodat a zkusit to ještě s ním a vrazil jsem peníze do oprav, tak potom už je ekonomický nesmysl se ho po popravě zbavit. Defacto to auto je skoro jako nové a už mám k němu určitý vztah. ^_~|^_^
V práci všichní chytří a radílkové ;o)(o; a za tu dobu než jsem vše to vyřešil už jsem si zvykl na to být terčem posměchu <:-<
Jenže já v koutku duše věřil, že budu ten kdo se bude smát poslední a dneska už jezdím a každý chce v Subaru povozit [DRIVE]
Uživatelský avatar
bahamut77
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 438
Registrován: ned úno 12, 2017 11:57 am
Jméno a příjmení: Petr Trnka
Bydliště: Hluboká nad Vltavou

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od bahamut77 »

Já dal za v Subatechu za motor 2.0 DOHC 121kW taky 35 000,-kč. Dokonce i v AWD se ceně divili(zřejmě kvůli tomu, že u Vrťase berou levněji), jenže tyhle motory nejsou a ta cena už asi ani klesat nebude. Subatech tahá mimo jiné i hodně z UK a ty motory prodávají většinou odzkoušený před vyndáním z auta.(pokud je to možné).
Jak už jsem psal...s panem Kuzelem jsem mluvil a vše jsme si vyjasnili a působil na mě dost věrohodným dojmem.
U tebe to jsou asi jenom kroužky, ale u mě to chtělo GO a ta by mě vyšla na min. 60 000,-kč a tak jsem zvolil sice riskantnější, ale levnější variantu.
A ten motor si teď tak krásně přede...škoda by ho byla aby tam tak ležel na tom vrakovišti.(ťuky ťuk na dřevo)

Co jsem si tak spočítal a sesumíroval, tak jsem na tom +/- 40 000,-kč projel,no...teď už pouze čert vem ty peníze ,,|,, (>_<) ,,|,,

A předseda má pravdu...kdykoliv zase můžeš koupit nějaký šrot...
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od fiatisimo »

bahamut77 píše:Já dal za v Subatechu za motor 2.0 DOHC 121kW taky 35 000,-kč. Dokonce i v AWD se ceně divili(zřejmě kvůli tomu, že u Vrťase berou levněji), jenže tyhle motory nejsou a ta cena už asi ani klesat nebude. Subatech tahá mimo jiné i hodně z UK a ty motory prodávají většinou odzkoušený před vyndáním z auta.(pokud je to možné).
Jak už jsem psal...s panem Kuzelem jsem mluvil a vše jsme si vyjasnili a působil na mě dost věrohodným dojmem.
U tebe to jsou asi jenom kroužky, ale u mě to chtělo GO a ta by mě …
Ano p Kužel(subatech) je příjemný pan mám od něj právě tu automat. převodovku s difem.

Odesláno z mého SM-A320FL pomocí Tapatalk
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
Uživatelský avatar
bahamut77
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 438
Registrován: ned úno 12, 2017 11:57 am
Jméno a příjmení: Petr Trnka
Bydliště: Hluboká nad Vltavou

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od bahamut77 »

fiatisimo píše:Ano p Kužel(subatech) je příjemný pan mám od něj právě tu automat. převodovku s difem.

Odesláno z mého SM-A320FL pomocí Tapatalk
Kolik, že Tě stála ta AT i s diffem?
Pamatuju si, že se tu řešilo jak musí mít stejné číslo jako na autě a pouze se může lišit u posledních dvou písmen?
Kde lze najít to číslo na převodovce?

Ty už jí v autě máš, nebo ti to budou dělat i s motorem dohromady?

Až to dáš úplně do kupy, tak to bude chtít sejít se na nějakém srazu a všechny ostatní u piva pobavit našema historkama... ^_~|^_^

My máme už letos za sebou s autem test na dovolené, kdy jsme najeli přes 2000km dálek a naštěstí vše proběhlo hladce...
Držím Ti moc palce...dobře to dopadne *_*=*_*
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná technická diskuse“