Vymena nebo repas

V této části bychom měli diskutovat o technických problémech, které nelze zařadit do konkrétní kategorie
Odpovědět
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od emve »

Když budeš mít "nový" motor a převodovku, tak už by se tam snad nemělo nic zásadního vysypat. 5er nebo A6 v ceně obdobné tomuto Legacy bude taky vražda. Zajímalo by mě, co za lidi ti to radí...
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od fiatisimo »

VDC píše:Evidentně ti radí špatní lidé. Po opravě to auto bude opravený, takže by mohlo do budoucna fungovat, teda až ještě vyřešíš tu převodovku, nebo co tomu ještě schází.
To, že si koupíš jinou značku neznamená, že si zase nekoupíš olítanej sráč, kterej tě za chvíli nenechá stát na kraji dálnice. Lhostejno, zda si koupíš Bavorský zázrak, nebo Náskok díky technice... Když koupíš blbej kus, tak budeš ve stejné situaci, jako jsi teď.
Ja vim taky se mi nechce od subara pryč ale když člověk poslouchá v práci stále dokola to same tak mu to taky začne vrtat v hlavě. Jinak převodovka je už good. Už jen ten motor :-)

Odesláno z mého SM-A320FL pomocí Tapatalk
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od fiatisimo »

emve píše:Když budeš mít "nový" motor a převodovku, tak už by se tam snad nemělo nic zásadního vysypat. 5er nebo A6 v ceně obdobné tomuto Legacy bude taky vražda. Zajímalo by mě, co za lidi ti to radí...
Švagr co ma Tfujcwagen Passat 2013, kolega z prace co ma ochcavku 2011, sestra co ma taky tfujcwagen golf V. Další kolega co ma ford focus 2009, atd

Odesláno z mého SM-A320FL pomocí Tapatalk
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od VDC »

No říkám, radí ti špatní lidé. Já celkem neskrývaně v práci hlásím, že v Audi a Passatu jezdí jenom šlapky a fotbalisti a nafta je palivo satanovo a hele, nikdo mi to nenutí. ;-D
Ale vážně, ekonomika hovoří jasně, jestli už jsi vyřešil převodovku a jde jen o motor, tak není o čem přemýšlet. Prodáš to a zaplatí se ti jen ty opravy, zbytek jako bys spláchnul do hajzlu. A zase položíš na dřevo další bankovky, které nemáš a koupíš si nějakej další šrot, protože na kvalitní kus nebudeš mít prachy.
A kromě toho zjistíš, že až se půjdeš na něco zeptat na Audi fórum, že je to tam samej kokot. :-DDD
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od emve »

fiatisimo píše:Švagr co ma Tfujcwagen Passat 2013, kolega z prace co ma ochcavku 2011, sestra co ma taky tfujcwagen golf V. Další kolega co ma ford focus 2009, atd

Odesláno z mého SM-A320FL pomocí Tapatalk
Aha, takže nikdo vyjetou 5er nebo A6 nemá, ale radí ti, ať si to koupíš. <:-<
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od fiatisimo »

emve píše:
Aha, takže nikdo vyjetou 5er nebo A6 nemá, ale radí ti, ať si to koupíš.
Asi tak ale je vidět ze právě preferují germany quality ale slyšel jsem o VW ze se hodně kazi

Odesláno z mého SM-A320FL pomocí Tapatalk
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od VDC »

fiatisimo píše: ...ale slyšel jsem o VW ze se hodně kazi
Nemám konzern rád, protože se mi nelíbí ty auta co vyrábí a jejich firemní politika. A hlavně nemám rád portfolio zákazníků, kteří si vybrané modely konzernu kupujou. Ale tohle není pravda.
Nelze šmahem říct, že se jim to všechno kazí. V té škále techiky, kterou vyrábí jsou spolehlivější a méně spolehlivé modely.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2389
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od newli »

Jako tyhle rady bych pochopil u noveho auta, ale u ojetiny mi to moc smysl nedava. Jak uz tady napsali VDC a emve, kdyz opravis motor, tak nedava smysl to prodavat. Na prodeji dost ztratis a pravdepodobnost, ze koupis dalsi kasicku na penize, je dost velika.

EDIT: Ale zase ses, aspon doufam, trochu poucil a pri pristim nakupu se budes snazit rizika vic eliminovat. Kdyz si vzpomenu, jak si tu resil nakup subaru, tak to vicemene dopadlo, jak jsem se bal. Sorry, ale nemuzu Ti to nepripomenout :-|
Naposledy upravil(a) newli dne ned srp 20, 2017 9:36 am, celkem upraveno 1 x.
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od fiatisimo »

VDC píše:
Nemám konzern rád, protože se mi nelíbí ty auta co vyrábí a jejich firemní politika. A hlavně nemám rád portfolio zákazníků, kteří si vybrané modely konzernu kupujou. Ale tohle není pravda.
Nelze šmahem říct, že se jim to všechno kazí. V té škále techiky, kterou vyrábí jsou spolehlivější a méně spolehlivé modely.
Jj ja právě také a šel jsem do subara :-) neboli trošku jinak řečeno proti davu protože dav si kupuje koncern

Odesláno z mého SM-A320FL pomocí Tapatalk
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od fiatisimo »

newli píše:Jako tyhle rady bych pochopil u noveho auta, ale u ojetiny mi to moc smysl nedava. Jak uz tady napsali VDC a emve, kdyz opravis motor, tak nedava smysl to prodavat. Na prodeji dost ztratis a pravdepodobnost, ze koupis dalsi kasicku na penize je dost velika.
Super děkuji za názory zkusim to ještě s mým legem :-)

Odesláno z mého SM-A320FL pomocí Tapatalk
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od VDC »

Tím spíš je neposlouchej a uvažuj rozumně. Kravinu už jsi udělal, když si skočil na lep zmrdovi bazaristovi. Teď to budeš mít spravený, tak klidně pluj dál proti davu. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
dethroned
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2236
Registrován: pon čer 07, 2010 6:09 pm
Bydliště: Brno

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od dethroned »

fiatisimo píše:Asi tak ale je vidět ze právě preferují germany quality ale slyšel jsem o VW ze se hodně kazi

Odesláno z mého SM-A320FL pomocí Tapatalk
Taky jsem občas 5er sledoval, ale nereálný koupit něco za rozumný peníze a aby to nemělo 300 najeto, takže vražda.

Ta oktafka je proti subu volba rozumu, jejich motory loterie ale opravi to každej jouda. Ale ta představa jezdit v tom v čem jezdí 80 procent lidí je pro mě děsivá.
Outback 2.5 BS9 CVT MY18 129kW
ex - Outback 2.5 BI-Fuel BP9 4AT MY09 127kW LPG BRC
Obrázek
ex - Legacy 2.0R Wagon BP5 5MT MY07 121kW
Obrázek
ex - Legacy 2.0i Wagon BP5 5MT MY04 101kW LPG PRINS
Obrázek
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od fiatisimo »

fiatisimo píše:Super děkuji za názory zkusim to ještě s mým legem

Odesláno z mého SM-A320FL pomocí Tapatalk
Jj dost velkou kravinu jsem udělal ze jsem s tím někam nezajel na kontrolu před koupi.

Odesláno z mého SM-A320FL pomocí Tapatalk
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od VDC »

newli píše:
EDIT: Ale zase ses, aspon doufam, trochu poucil a pri pristim nakupu se budes snazit rizika vic eliminovat. Kdyz si vzpomenu, jak si tu resil nakup subaru, tak to vicemene dopadlo, jak jsem se bal. Sorry, ale nemuzu Ti to nepripomenout
I to je důvod mé argumentace. :-) Taky si ten nákup velmi dobře pamatuji ... :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od fiatisimo »

Ano ano poučil :-(

Odesláno z mého SM-A320FL pomocí Tapatalk
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná technická diskuse“