Vymena nebo repas

V této části bychom měli diskutovat o technických problémech, které nelze zařadit do konkrétní kategorie
Odpovědět
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5165
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od petr »

to mi neříkej že jsi měl sebou mechoše když jsi tohle kupoval, kde jsi to koupil co třeba reklamovat skryté vady, ty závady co píšeš nepřichází zedne na den
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od fiatisimo »

petr píše:to mi neříkej že jsi měl sebou mechoše když jsi tohle kupoval, kde jsi to koupil co třeba reklamovat skryté vady, ty závady co píšeš nepřichází zedne na den
Bohuzel jak pises mechose jsem sebou nemel prave jsem psal ze si uvedomuji mou chybuObrázek u prodejce jsem to zkoušel a bez úspěchu. Odmítl se se mnou bavit se slovy že auto bylo v pořádku.
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5165
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od petr »

jo ták ja to pochopil tak že jsi sebou někoho měl, který bazar to byl a odkud jsi třeba by jsme to reklamovat mohli jít spolu >>:-@@
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od fiatisimo »

petr píše:jo ták ja to pochopil tak že jsi sebou někoho měl, který bazar to byl a odkud jsi třeba by jsme to reklamovat mohli jít spolu
Já jsem od Litoměřic a auto je ž mostu takový malý autobazar dovoz z dánska.
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5165
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od petr »

hm to je na druhé straně republiky, zkus se podívat do smlouvy , já se v paragrafech moc nevyznám ale skryté vady by se reklamovat dát měly zkus se s někým poradit stalo by to zato, ten vychcaný bazárník by měl dostat co proto takové zmetky nesnáším...
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od fiatisimo »

petr píše:hm to je na druhé straně republiky, zkus se podívat do smlouvy , já se v paragrafech moc nevyznám ale skryté vady by se reklamovat dát měly zkus se s někým poradit stalo by to zato, ten vychcaný bazárník by měl dostat co proto takové zmetky nesnáším...
Smlouva je napsána na funkční auto. Já se v tom taky moc nevyznám. Na právníka bohužel nemám. Jedině co vím tak by měl kupující zažalovat opravu která nebyla kupujícím předem upozorněn a zapsána ve smlouvě.
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10650
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od Mira »

Každej bazarník vás pošle do háje. To mají jako základ existence a spoléhají na to, že nikdo nepřitlačí. Já bych ho přitlačil. Nedat mu pokoj a dělat mu neustále problémy je základ. Jinak na to bude prdět. Prostě ho neustále masivně otravovat. Všechno sepsat a zaslat. Auto mu dovézt a ńechat ne reklamaci před vratama. Poslat na něj čoiku, živnosťák, finančák. Musí se tím na zabývat. Tohle všechno bazarníkovi vysvětli a on určitě chlup pustí. Nenechat se odbýt. Většina lidí si to nechá líbit a z toho oni profitujou. Pokud by všichni byli důkladný a důsledný, nebude se u nás prodávat šrot z celý Evropy.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24328
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od sima »

Přesně tak,vždyť v tom máš tolik peněz.Vím,že se to lehce takhle na dálku radí,ale jednu zkušenost mám.Chce si to srovnat vše nejdřív v hlavě ať to má vše hlavu a patu a pak už jen nekonečnou vytrvalost!
Když někoho furt otravuješ,vytrvale a dokola a stále dokola a zas a zas,poloviční úspěch je zaručen,to platí ve všem,opravdu jo =)
Samozřejmě si musíš rozmyslet strategii,protože první dojem a to s čím na něj prvně vyrukuješ,to je hodně důležité.
Já bych to tak rozhodně nenechal,už jen pro svůj pocit,cítil bych se jak podvedený slaboch,sorry nemyslím to vůči tobě nějak zle,ale tak bych to měl já.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od fiatisimo »

sima píše:Přesně tak,vždyť v tom máš tolik peněz.Vím,že se to lehce takhle na dálku radí,ale jednu zkušenost mám.Chce si to srovnat vše nejdřív v hlavě ať to má vše hlavu a patu a pak už jen nekonečnou vytrvalost!
Když někoho furt otravuješ,vytrvale a dokola a stále dokola a zas a zas,poloviční úspěch je zaručen,to platí ve všem,opravdu jo
Samozřejmě si musíš rozmyslet strategii,protože první dojem a to s čím na něj prvně vyrukuješ,to je hodně důležité.
Já bych to tak rozhodně nenechal,už jen pro svůj pocit,cítil bych se jak podvedený slaboch,sorry nemyslím to vůči tobě nějak zle,ale tak bych …
Ale přesně jsi mě vystihl já se nerad pouštím do konfliktů ale neskutečně mě to s... nesnáším lidskou vychcan.. ..ale rád bych něco podnikl.to auto jsem kupoval s nadsenosti že pro moji rodinu kupují kvalitní a bezpečný auto i v zimě (pernament.4x4) děti ž neho měli taky radost ze je nádherný atd. Jak jsem již zmínil mám rodinu a do auta neustále dávat prachy mě nebaví (škola sežere taky dosst prachu)Obrázek ale asi budu muset přitvrdit a něco s tím udělat.

Odesláno z mého SM-A320FL pomocí Tapatalk
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24328
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od sima »

Rozumím ti,koho by to taky nesralo.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od fiatisimo »

A teďka mi prosím poraďte kam to mám dat na repase nechci díly z polska ani levné činy. AWD je bohužel drahý nacenil mi ten motor na 50 tis. Ale jiný mechanici prave na 25 tis.jeste chci zkusit toho malého servisaka je to sice automechanik pro vsechný značky ale je fanda do japonců.

Odesláno z mého SM-A320FL pomocí Tapatalk
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
pufko
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1130
Registrován: pát úno 11, 2011 10:42 pm

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od pufko »

50tis vs 25tis Kč môže byť rozdiel v rozsahu prác. Trebárs v AWD by ti dali nové piesty a to máš hned za 500€, ak by dali piesty od nejakého renomovaného výrobcu tak to máš hned za 800€. Aby človek dal hned nové ložiská na ojnice + kluku = dalších 300€. Repas hláv, tesnenia, práca...
Ked človek chce tak sa to velmi lahko nazbiera

Ale to človek vidí až ked to otvorí a zmeria valce či sú už za hranicu alebo stačí nové krúžky a piesty len očistiť
Subaru Impreza 2.0GX, 5MT, rv2001...
Subaru Legacy 2.5i, AT, rv2005...
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49179
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od VDC »

Repasi automatů dělá třeba firma Kaps. Tam se můžeš poptat. Mají hezky přehledný web.
Na ten motor zkus napsat Pavlovi macasubaru, jestli by ti ho neudělal, ale nevím, jestli Pavel ještě dělá auta, nebo už ne.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od emve »

fiatisimo píše:A teďka mi prosím poraďte kam to mám dat na repase nechci díly z polska ani levné činy. AWD je bohužel drahý nacenil mi ten motor na 50 tis. Ale jiný mechanici prave na 25 tis.jeste chci zkusit toho malého servisaka je to sice automechanik pro vsechný značky ale je fanda do japonců.

Odesláno z mého SM-A320FL pomocí Tapatalk
To je těžké, nejlevnější řešení opět nemusí být to nejlepší. Zkusil bych ještě BA a Bíma. Ale ten motor podle všeho zase až tak nehoří, podobnou spotřebu oleje mělo vícero 2,5i. Na reklamaci to bylo až nad 1 litr na 1000 km.
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od fiatisimo »

emve píše:
To je těžké, nejlevnější řešení opět nemusí být to nejlepší. Zkusil bych ještě BA a Bíma. Ale ten motor podle všeho zase až tak nehoří, podobnou spotřebu oleje mělo vícero 2,5i. Na reklamaci to bylo až nad 1 litr na 1000 km.
Já bych prave rád zlatou střední ani ne nejlevnější ani nejdražší ale hlavně kvalitní a mas pravdu že motor nehoří taky prave chci udělat jako první tu převodovku Obrázek
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná technická diskuse“