Vymena nebo repas

V této části bychom měli diskutovat o technických problémech, které nelze zařadit do konkrétní kategorie
Odpovědět
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od fiatisimo »

Nechám to zkontrolovat a o ten olej a když bude v pořádku tak si myslím že bude stačit vymena toho oleje po dovolené. Když to bude chtít tak samozřejmě ho vymenim.dekuji vsem

Odesláno z mého SM-A320FL pomocí Tapatalk
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od Slavek_xxx »

ATF vymen hned! Jestli je ta prevodovka OK, nemuzes tomu uskodit, naopak. Kdyz koupis 2x 5L od MO ATFIII, bude te to po sleve (staci dat do poznamky objednavky Subarufanclub a tvuj nick) stat jen 2500Kc. http://www.millersoils.cz/millermatic-atf-iii-ws?c=91
S tim vymenis kompletni napln. Akorat to musis objednat nejpozdeji zitra, protoze od uterka maji dovolenou a neexpedujou.
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od fiatisimo »

Oni jsou klubove slevy ? Dobre zkusím ro a p.Bim taky meni olej v automatech?

Odesláno z mého SM-A320FL pomocí Tapatalk
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od Slavek_xxx »

fiatisimo> vymena oleje v automatu je beznej servisni ukon. Idealni by bylo dostat z toho co nejvic puvodni ATF, ale stejne se to asi uplne nepovede, ikdyz by sundal vanu. Ja v ramci jedny vymeny dostanu z automatu asi 4 Litry.
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od fiatisimo »

Jen se zeptám nejezdí někdo trasu mladá boleslav mělník? Jen že až pojedu k p.Bimovi tak cesta zpět protože autobus je celkem komplikovaný a cesta kolem 3hodin až domů.

Odesláno z mého SM-A320FL pomocí Tapatalk
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11883
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od Traveller »

fiatisimo píše:Oni jsou klubove slevy ? Dobre zkusím ro a p.Bim taky meni olej v automatech?

Odesláno z mého SM-A320FL pomocí Tapatalk
Klubová sleva byla ještě nedávno 10% a myslím, že se na tom nic nezměnilo. Já už tam dlouho nic neobjednával, ale pokud si dobře vzpomínám, tak stačilo na objednávku napsat Subarufanclub a svůj nick. Někde se tu o tom píše na fóru.
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49122
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od VDC »

Pořád to tak je. Já jsem objednával olej na dolití před odjezdem na Balkán. Na naší spolupráci s MO se nic nemění.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od Bodyšek »

Jako ze dostanes 10% z ceny dolu kdy nakupujes MO oleje?A napsat k objednavce Subarufanclub a nick a vyreseno?To jsem nevedel ze jsou takove moznosti ☹️.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11883
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od Traveller »

Přesně tak.
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od Slavek_xxx »

Bodyšek> pokud jsi u millersoils.cz nakoupil nekdy v posledni dobe a zapomnel jsi si napsat o slevu, kontaktuj pana Vejvodu treba na info@millersoils.cz a napis mu to. Mne se stalo to same a obratem mi nabidnul, ze mi slevu z jiz zaplacene objednavky odecte v dalsi objednavce (rovnez uz se slevou). Super jednani, musim chvalit ,,,,| (*_^) |,,,,
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od fiatisimo »

Slavek_xxx píše:ATF vymen hned! Jestli je ta prevodovka OK, nemuzes tomu uskodit, naopak. Kdyz koupis 2x 5L od MO ATFIII, bude te to po sleve (staci dat do poznamky objednavky Subarufanclub a tvuj nick) stat jen 2500Kc. http://www.millersoils.cz/millermatic-atf-iii-ws?c=91
S tim vymenis kompletni napln. Akorat to musis objednat nejpozdeji zitra, protoze od uterka maji dovolenou a neexpedujou.
Tak jsem to dnes objednal 2x5 litrů. Ale zaplatil jsem plnou cenu do poznámky jsem dal subarufanclub a svůj nick. Jak to funguje :-)
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od Mareka »

Asi přehlédli nárok na slevu. Jak psali výše - napiš jim Mail. Reagují rychle - buď dají dodatečnou slevu, nebo pošlou něco (dárek navíc) a nebo dají slevu na příští nákup.
Mně se to taky opakovaně stalo a nakonec jsme dohodli jednoduché řešení - vytvořil jsem si u nich uživatelský účet a na ten mi navedli klubovou slevu = po přihlášení mám vše automaticky levnější.
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od fiatisimo »

Mareka píše:Asi přehlédli nárok na slevu. Jak psali výše - napiš jim Mail. Reagují rychle - buď dají dodatečnou slevu, nebo pošlou něco (dárek navíc) a nebo dají slevu na příští nákup.
Mně se to taky opakovaně stalo a nakonec jsme dohodli jednoduché řešení - vytvořil jsem si u nich uživatelský účet a na ten mi navedli klubovou slevu = po přihlášení mám vše automaticky levnější.
Já se tam prave taky zaregistroval a zásilka byl
á už předána dopravci. Pak jim napisu a nějak se když tak dohodnem
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od fiatisimo »

Ahoj tak včera cestou domu ze Slovenska z dovolené se mi stala nepříjemná věc. Na dálnici za Brnem se mi rozblikala kontrolka motoru a začal jsem zpomalovat vjel jsem mimo dálnici na nějakém exitu. z auta se mi začalo dymit hrozné z výfuku a pak i z motoru hustý kouř. Auto je v servisu od pojišťovny a jsem na náhradním autě od pojišťovny(mel jsem sebou celou rodinu)

Odesláno z mého SM-A320FL pomocí Tapatalk
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21944
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od HonzaCZ »

Blikající kontrolka motoru je problém v emisním systému. Tedy typicky nějaký problém při spalování.
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná technická diskuse“