Vymena nebo repas

V této části bychom měli diskutovat o technických problémech, které nelze zařadit do konkrétní kategorie
Odpovědět
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od emve »

fiatisimo: Ten bazarník, co ti to prodal, se stále těší dobrému zdraví, žádná nehoda se mu nestala ? :-D

To je snad nejhorší story s ojetým Subaru tady na fóru. :-/
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5142
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od petr »

no ty vole to ani nemůžu číst, ne neměl koupit jiný motor měl udělat to co jsem psal dřív - kybl hoven každý den na auto toho bazarníka a taky na všechny co prodává ten zmrd
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od fiatisimo »

petr píše:no ty vole to ani nemůžu číst, ne neměl koupit jiný motor měl udělat to co jsem psal dřív - kybl hoven každý den na auto toho bazarníka a taky na všechny co prodává ten zmrd
bohužel na toto jsem dost měkouš a nemám na to povahu ale rád bych mu něco takového udělal v hloubce duše protože nesnáším tento přístup a podvádění...
emve píše:fiatisimo: Ten bazarník, co ti to prodal, se stále těší dobrému zdraví, žádná nehoda se mu nestala ?

To je snad nejhorší story s ojetým Subaru tady na fóru.
bohužel žádná nehoda, a užívá si dalšího kšeftování...
VDC píše:Tak to jsou blbé zprávy. Nechci dělat chytrýho, ale měl jsi sehnat jinej funkční motor. :-\ Ale teď už je to jedno, hlavně, ať ti to brzo zase jezdí !!
já chtěl ale mechanik mi to rozmluvil, že nevím co s tím motorem je a taky bych mohl jezdit s tím motorem třeba měsíc atd.... :(
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48960
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od VDC »

Fiatisimo chápu, že když tomu nerozumíš, že jsi poslechl mechanika. Nicméně třeba Subatech by ti na ten motor dal záruku funkčnosti, kdyby ses zeptal, řekli bychom ti to. A reference má takové, že se tomu dá věřit.
No nic, držím ti palce, ať už to konečně zase vrčí.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
harrvy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát srp 31, 2018 7:55 am
Jméno a příjmení: Maťo

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od harrvy »

Fiatisimo, vieme ako dopadol tvoj pribeh? Fakt zaujimave citanie a ja zacinam mat obavy ci som nekupil podobnu "mrdku"... Auto vyzeralo pomerne slusne, bol som aj z mechanikom, videli sme uz par 2,5iek... Vravel, ze motor ide pekne tichucko, nejake chybycky sa nasli, chcel zan 5700€ a nakoniec dal 1000 zlavu. Po kupe som menil rozvody, brzdy, olej, filtre a nejake diely napravy.. Sranda, ze az doma som si vsimol, ze nefunguje central ani na jednych dverach, cena noveho serva okolo 100€, nastastie som to vyriesil motorcekmi z ciny za 14€ :) Dalej nefunkcne ovladanie spatnych zrkadiel... Neviem preco bol len odpojeny konektor z ovladania... Este popiskuje spojkove lozisko, ale asi nejdem riesit kym to nebude neunosne... Bol som s autom na letnom slovenskom zraze subaru a troska sme auta poprehanali v kopcoch v slovenskom raji, viem, ze treba olej kontrolovat, no prisiel som domov a pozeram oleja tak na spicke risky.. Cize cca po 1000km a asi 100km ostrejsej jazdy v kopcoch som tam nalial liter oleja, som sa az spotil... Aj ked citam, ze to je plus minus normalne. Cakam co to povie so spotrebou oleja pri dalsich km uz normalnou jazdou. Auto zatial nedymi.. Tak snad si to vcuclo len tou ostrejsou jazdou.. Nerad by som dosiel az k prasknutiu, alebo zadretiu piestu.. No ukaze cas... Subaru zdar [3GEARS]
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná technická diskuse“