Vymena nebo repas

V této části bychom měli diskutovat o technických problémech, které nelze zařadit do konkrétní kategorie
Odpovědět
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od fiatisimo »

dethroned píše:ty jsi tady tak dlouho zjišťoval jak a co koupit, až jsi koupil takovou jebku? to je fakt pech.
dal bych to k Bímovi. a s tím AT zatím jezdil dokud nenajdes.
Bohuzel mel jsem smůlu :-( prave bych to chtěl vyřešit už co nejdřív za měsíc nas čeká cesta 600km na rod. Dovolenou.:-( a bylo by nemile když by pri cestě kleklo.
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3419
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od mari75 »

Ahoj. Plně s Tebou soucitím :-( ! A to i proto,že jsme se skoro současně tady kluku ptali co,kde,za kolik a jak dobře koupit Sůbo.Já jsem měl původně v merku OTB diesel,ze kterého mě tu hned vyléčili >B-) .Potom jsem se koukal na OTB 2,5 s Lpg a nakonec po zvážení všech pro a proti jsem se zaměřil na Forestra SG!Náhoda dala,že jsem narazil na slušné Xtéčko za ještě slušnější prachy.Před koupí jsem si ale raději zajel k Subaru odborníkovi,který mi nákup doporučil i ohledně té ceny!Být na Tvém místě bych aspoň obvolal všechny kluky po celé republice,co se zabývají servisem Subaru a poptal bych se jich,co dělat ;-D .Třeba najdeš řešení na druhé straně republiky.Hlavně Ti přeji brzké a finančně co nejméně náročné vyřešení problému (*_^) |,,,,
Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
Uživatelský avatar
vena
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1544
Registrován: pát lis 04, 2011 9:10 am
Bydliště: železná ruda
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od vena »

Citroen C5 2.2Hdi 09, Subaru Outback 2.5 12
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od fiatisimo »

Díky za odkaz ale ro je 2.0 já mem 2.5.:-)
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10643
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od Mira »

Takový krásný disky a oni to hodí pod auto. 8()
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20591
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od námořník »

V Mostě bych si dával velkej pozor něco koupit. Jeden čas tam bylo nejvíce přihlášenejch dovozů v republice. Živí se tam tím spousta lidí a většina z nich jsou gauneři a 99% bude podle mne stočenejch.
Jinak u Úštěka máš taky jednoho co dělá Subaru. Máš to kousek. Mě měnil motor na Foresterovi a byl jsem spokojen. Asi ti neudělá převodovkou, ale s diagnostikou nejspíš nebude problém.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od fiatisimo »

námořník píše:V Mostě bych si dával velkej pozor něco koupit. Jeden čas tam bylo nejvíce přihlášenejch dovozů v republice. Živí se tam tím spousta lidí a většina z nich jsou gauneři a 99% bude podle mne stočenejch.
Jinak u Úštěka máš taky jednoho co dělá Subaru. Máš to kousek. Mě měnil motor na Foresterovi a byl jsem spokojen. Asi ti neudělá převodovkou, ale s diagnostikou nejspíš nebude problém.
Ono to je dovoz z dánska. :-(
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20591
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od námořník »

No právě, vem si kolik muselo stát v DN aby se vyplatilo ho sem přivézt. Nezapomeň sem napsat kde jsi ho koupil, aby se nás nechytlo víc.
S těma pravnikama záleží jak je napsaná kup. smlouva. Jestli náhodou nemáš u převodovky napsáno že je ve špatném stavu.
Pokud nemáš kontakt do toho Úštěka a chtěl by jsi, tak dej vědět a já ti ho písnu do zprávy.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od fiatisimo »

námořník píše:No právě, vem si kolik muselo stát v DN aby se vyplatilo ho sem přivézt. Nezapomeň sem napsat kde jsi ho koupil, aby se nás nechytlo víc.
S těma pravnikama záleží jak je napsaná kup. smlouva. Jestli náhodou nemáš u převodovky napsáno že je ve špatném stavu.
Pokud nemáš kontakt do toho Úštěka a chtěl by jsi, tak dej vědět a já ti ho písnu do zprávy.
Jj napíšu sem odkaz. Právník a zkontaktuji ať se podívá na tu smlouvu poradí co a jak dál za to by neměl chtít nějakou astro.castku Obrázek
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od fiatisimo »

Tak jsem našel převodovku co se liší jen ve dvou posledních pismenech prý to ale nevadí. Koupím to společně í se zadním diferenciálem.

Odesláno z mého SM-A320FL pomocí Tapatalk
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21933
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od HonzaCZ »

Jj, taky bych se nebál posledních písmen, ostatně jsem to psal. Sice to není 100%, ale myslím, že dost velká pravděpodobnost, že to bude fungovat.
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od fiatisimo »

HonzaCZ píše:Jj, taky bych se nebál posledních písmen, ostatně jsem to psal. Sice to není 100%, ale myslím, že dost velká pravděpodobnost, že to bude fungovat.
Jj pan Kužel mi říkal že jedině bx nemuseli sedět zuby na zadní duferak ale když to koupím i s nim tak nebude problém.díky moc za rady zítra mi ho bude posílat.Obrázek
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od Slavek_xxx »

Od koho jsi ji nakonec sehnal? Pred instalaci bych ji nechal proplachnout spravnou ATF, kdovi co v ni je...
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od fiatisimo »

Slavek_xxx píše:Od koho jsi ji nakonec sehnal? Pred instalaci bych ji nechal proplachnout spravnou ATF, kdovi co v ni je...
Subatech :-)
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21933
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Vymena nebo repas

Příspěvek od HonzaCZ »

A přetěsnit vanu. Ne, že bych jí někdy viděl týct, ale dost často sákne a je pak od toho oblemcaný vše okolo. Nevím, kolik je to práce, ale pohlídal bych si i spoj mezi přední diffem a samotnou skříní. Ten taky může víc nebo míň sáknout a na autě (na rozdíl od vany) s tím už nic neuděláš.
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná technická diskuse“