SubaruFanClub.cz
https://subarufanclub.cz/forum/

Autokamera do Subaru Impreza
https://subarufanclub.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=6431
Stránka 1 z 1

Autor:  Holic [ pát úno 03, 2017 1:08 pm ]
Předmět příspěvku:  Autokamera do Subaru Impreza

Ahoj, chci se zeptat, používáte autokamery?? Popřípadě kde je máte umístěné??

Autor:  Juras [ pát úno 03, 2017 2:25 pm ]
Předmět příspěvku:  Re: Autokamera do Subaru Impreza

viewtopic.php?f=48&t=2502

Autor:  Pokrock [ sob srp 19, 2017 6:09 pm ]
Předmět příspěvku:  Re: Autokamera do Subaru Impreza

Holic píše:
Ahoj, chci se zeptat, používáte autokamery?? Popřípadě kde je máte umístěné??

Autokameru používám a můžu říct, že jsem za to rád. Před nedávnem do mě chlapík na parkovišti nacouval a když si toho všiml, ujel. Ale kamera nasnímala značku a policie si ho dohledala. Mám ji na čelním skle, aby jí nic nezavazelo ve výhledu - ale existují i takové, které mají vidění i vzadu, to je pak dokonalejší ochrana auta. Jestli můžu, doporučil bych ti článek o autokamerách, který jsem sám psal - vykašli se na žebříčky a projdi si, jak ty kamery používat a podobně, rozepsal jsem se tam o tom trošku víc než se mi chce vyťukávat tady na fóru ;-) Snad ti to k něčemu pomůže :-)

Autor:  Karlík1 [ ned dub 15, 2018 7:35 am ]
Předmět příspěvku:  Re: Autokamera do Subaru Impreza

Pokrock píše:
Autokameru používám a můžu říct, že jsem za to rád. Před nedávnem do mě chlapík na parkovišti nacouval a když si toho všiml, ujel. Ale kamera nasnímala značku a policie si ho dohledala. Mám ji na čelním skle, aby jí nic nezavazelo ve výhledu - ale existují i takové, které mají vidění i vzadu, to je pak dokonalejší ochrana auta. Jestli můžu, doporučil bych ti článek o autokamerách , který jsem sám psal - vykašli se na žebříčky a projdi si, jak ty kamery používat a podobně, rozepsal jsem se tam o tom trošku víc než se mi chce …

Ahoj, četl jsem ten článek, určitě je to dobrý pomocník. Mám Levorga MR2018 s ES, ptal jsem se v servisu a řekli mi, že jediné místo pro kameru je vpravo nahoře (před spolujezdcem). Uvažoval jsem o kameře DOD RC500S (má i zadní kameru) a je bez displeje, za to je poměrně malá, je to v podstatě váleček o průměru 40 mm a délce 100 mm, můžeš poradit, jestli je to dobrá volba? Je to spojeno se složitější kabeláží k napájení zadní kamery a je nutno ten záznam přehrát na mobilu nebo počítači. Mám obavy, že při tomto umístění kamery ale bude "šilhat" vlivem zakřivení čelního skla, to znamená, že bude více natočená doprava, možná i trochu šikmo a nebude tak snímat celou šířku silnice. Mám takový dojem, že by to chtělo něco, co se dá natáčet horizontálně i po přilepení držáku na sklo. Procházím různé weby ale pořád se nemohu rozhodnout tak, abych řekl to je ono.

Autor:  u-geen [ pon říj 29, 2018 6:56 pm ]
Předmět příspěvku:  Re: Autokamera do Subaru Impreza

2din spam zase radi? :-)

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/