Servis

V této části bychom měli diskutovat o technických problémech, které nelze zařadit do konkrétní kategorie
Michal82
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 158
Registrován: čtv pro 31, 2015 8:33 am
Bydliště: Šilheřovice

Re: Servis

Příspěvek od Michal82 »

Zdravím ,prosím zná někdo servis v Ostravě na ul. Slovenské ? Za stavebninami Janík. Nebo jiný ? Opava dancars jsem slyšel něco od vás špatného .Nevím jestli to bylo jen ojediněle . pak proturbo ve frydku ale trochu z ruky.ale pokud nebude zbyti tak .Jako nováček v Subaru se do toho nechci zatím sám pouštět. Díky za info
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis

Příspěvek od VDC »

Michale každý servis má nějakého nespokojeného zákazníka, důležité je, aby těch spokojených byla většina. Určitě lze doporučit DanCars, Proturbo, Waltra Emberta z Fryčovic.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Servis

Příspěvek od Mareka »

Ostrava a okolí potvrzuji předsedu: Dancars Opava, Proturbo Frýdek-Místek, kolega byl ještě spokojen v Indis v Ostravě, Embert Fryčovice.
Hlavně bych nedoporučil Autobond, ten servis na Slovenské jen pokud budeš chtít nějaké standardní věci (když jde o něco Subaru specifického, tak raději někam kde ty auta znají).
Kamarád ještě provozuje MSauto/Euromaster v Přívozu a na ty standardní věci též OK.
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Re: Servis

Příspěvek od Bodyšek »

Za mne DanCars Opava v zadnem pripade.Uz si nenecham u nich vymenit ani sroubek,ani ten posrany olej a filtr!!!Nespokojenost,nespokojenost,nespokojenost!!!25 tisic korun v prdeli nepocitam kolik projetych penez jezdeni tam i zpet a jedte tu Metaxu kterou jsem dal Panu Iglarovi-za ochotu a jednani!Ale ze se problem ani jeden nevyresil a nedoresil a jaky mneli k tomu pristup.Manzelka rikala ze v zivote uz ne takovy servis.Tak ted jsem nasel cloveka ktery tam delal v Subaru 10 let a zacal to delat doma vsecko i serizeni plynu atd.Treba uz konecne budu mit stesti .A usmeje se na nas stesticko.Dalsi servisy jsem nezkousel co tu pisou kluci ale znam je z doslechu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Servis

Příspěvek od sima »

Nepůsobí ten člověk někde na Jesenicku?
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Re: Servis

Příspěvek od Bodyšek »

sima píše:Nepůsobí ten člověk někde na Jesenicku?
Toho koho myslim ja?Simo?Obrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Servis

Příspěvek od sima »

Jo,mluv! :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Re: Servis

Příspěvek od Bodyšek »

.To je zas na seminarni praci.Jak se to vsecko seslo a potkalo a kontaktovalo .Dneska mi volal a rika:Pane Kohout,motor mam vytahli venku a mam sundane hlavy a vsecko nafocene a zmerene.Jedna hlava a ventily byli delane a na druhe strane naprosto nic a ze je jeste puvodni a ze tesneni vsecky stare tak at se pak nedivim ze to dela vsecko takovou paseku a ze to spatne startuje a dela to bornel.Ze odveze hlavy s ventili na kontrolu a udrzbu-opravu,natlakovani,stovnani atd tam kde se to dela,a ze kdyby neco nasel nejakou pricinu nebo problem tak mne bude ihned kontaktovat.Mechos sympos obrovsky.Zavodne strili!Pred barakem:4 forestry a jedno jeho XT 2003 kovany motor .A bydli v Zopech u Holesova.Delal 8 let v subaru servismana,a ted v unicars zlin a ze bude koncit ze se nedomluvili na penezich.Podle mne je takoveho cloveka skoda pokud to umi a rozumi tomu.I plyn serizuje a opravujeo,na vsecko na papiry i vercajk.No nechame se prekvapiti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
opus
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pát úno 03, 2017 10:12 pm
Jméno a příjmení: Jan Kadlec
Bydliště: Brno/Zlin

Re: Servis

Příspěvek od opus »

Az to bude hotove, tak poreferuj. Na Zlinsku by to byl prvni schopny garazista na Subaru, aspon ja o jinem nevim.
Legacy 3.0R MY2006
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Servis

Příspěvek od sima »

Body to zní teda hodně zajímavě a mám to taky případně blízko,když už by fakt bylo třeba řešit něco víc.Jj dej určo vědět,jak se to celé dál vyvíjelo a jestli to vzalo konečně už nějaký správný konec.Zatím dík za info.
Ty a jak jsi teda na něj vůbec došel :-) takové lidi pohledat tj nelehké.Teda nebudem předbíhat a necháme se doufám mile překvapit.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Re: Servis

Příspěvek od Bodyšek »

sima píše:Body to zní teda hodně zajímavě a mám to taky případně blízko,když už by fakt bylo třeba řešit něco víc.Jj dej určo vědět,jak se to celé dál vyvíjelo a jestli to vzalo konečně už nějaký správný konec.Zatím dík za info.
Ty a jak jsi teda na něj vůbec došel takové lidi pohledat tj nelehké.Teda nebudem předbíhat a necháme se doufám mile překvapit.
A pak se na to spolu Simo poradne Oozereme ObrázekObrázekObrázek kdyz to vsecko klapne!


Sent from my iPhone using Tapatalk
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Servis

Příspěvek od sima »

Klidně,ale jinak já netřebuju záminku k alkoholu,teda u mě k pívu,udělám si to pěkné kdykoliv a jen tak :-) Kdo pije pívo,nemůže být přeci špatný člověk :-DDD
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Tichac
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: čtv pro 08, 2016 4:05 pm
Jméno a příjmení: Jan Tichy

Re: Servis

Příspěvek od Tichac »

Ahoj vsem,

mate nekdo zkusenosti s neautorizovanym servisem na Pardubicku, nebo Kralovehradecku?

Diky,
Honza.
karči1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: pát úno 20, 2015 1:00 pm

Re: Servis

Příspěvek od karči1 »

Zdravím,

taky bych potřeboval poradit kde zkontroluji klimu kolem OV

Karči
Naposledy upravil(a) karči1 dne čtv říj 12, 2017 8:46 am, celkem upraveno 1 x.
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Servis

Příspěvek od Bodyšek »

karči1 píše:Zdravím,

taky bych potřeboval poradit kde nechat udělat opravu klimy u XV - zkoušku těsnosti + naplnit , je total prazdna .. Frýdek Místek, Ostrava a okolí.... díky za rady chlapi

Karči
Mohu se ti zeptat cloveka ktery se mi stara o mojeho Forejse a ktery mne strasne ale strasne pomohl dela jenom subaru.Muzu mu zavolat a rict mu problem ktery mas a jestli by vedel co stim.Je to tady u nas kousek od Holesova.Tohle by mnel zvladnout jaky koliv servis mozna pokud nejsou takovy gramloni jako v Dancars Opava.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná technická diskuse“