neautorizovaný servis Brno a okolí ?

V této části bychom měli diskutovat o technických problémech, které nelze zařadit do konkrétní kategorie
Odpovědět
daddy-o
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 89
Registrován: úte úno 14, 2012 8:17 pm
Bydliště: Brno

neautorizovaný servis Brno a okolí ?

Příspěvek od daddy-o »

Vážení, potřebuji vyměnit ložiska na Legacy MY08 a nechci jet ani do jednoho ze dvou autorizovaných servisů v Brně páč stojí za prd a mám tam až tragické zkušenosti. Nechce se mě ale do AWD a nebo do Rakous a proto jen kontrolní otázka na brňáky : nevíte o nějakém dobrém servise v Brně kde z toho nebudou na větvi že mají něco udělat na Subaru a kde to zvládnou? Děkuji
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: neautorizovaný servis Brno a okolí ?

Příspěvek od Mira »

daddy-o
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 89
Registrován: úte úno 14, 2012 8:17 pm
Bydliště: Brno

Re: neautorizovaný servis Brno a okolí ?

Příspěvek od daddy-o »

oops, ano děkuji, měl jsem použít hledat...
tomas184
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 88
Registrován: úte lis 12, 2013 9:36 pm
Bydliště: Brno

Re: neautorizovaný servis Brno a okolí ?

Příspěvek od tomas184 »

Rád bych oprášil toto téma. Prošel jsem odkaz o příspěvek výše a nenašel jsem žádný rozumný návrh na servis v Brně a okolí. S C&K mám dobrou zkušenost, jsou ochotní a určitě tomu i rozumí, ale ceny jsou opravdu vysoké. Vím o dobrých servisech na Ostravsku a pak v Praze a na západ od ní, to je ale dost daleko. I po delším hledání na internetu jsem nenašel nikoho, kdo by se na Subaru specializoval a byl např. bývalý zaměstnanec autorizovaného servisu.

Kde tedy servisujete svá auta v Brně a okolí? Ideálně tak do 50 km od Brna a někdo, kdo nevidí Subaru jen jednou týdně, má na něj diagnostiku, zkušenosti, atd... Jsem ochoten si připlatit za kvalitu, ale C&K je pro mě zbytečný luxus. Předem díky za jakékoliv náměty.
Subaru Outback 3.0R 5AT 2006, výkon nepotřebuju, ale zvuk šestihrnku a automat mě začaly bavit.
ex Subaru Outback 2.5 MT 2005
ex Subaru Outback 2.5 MT 2002
ex Škoda Octavia 1.6 74 kW LPG 1997
Uživatelský avatar
dethroned
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2236
Registrován: pon čer 07, 2010 6:09 pm
Bydliště: Brno

Re: neautorizovaný servis Brno a okolí ?

Příspěvek od dethroned »

skoro jsem skončil tak, že to vozím do subaru mija... ze zkušeností mám silný dojem, že druhovýroba je shit a většinou spotřebák kupuju stejně u subaru, tak to tam rovnou nechám udělat. cenově je to samozřejmě nákladné...ale zatím toho tolik nebylo.
běžnou mechaniku občas dělám ve slatině (autoservis gajda).... ale dám příklad: zatuhával mě pístek přední brzdy, u subaru se stejně musel koupit pístek a sada těsnění (sady za 4 koruny ve mě nebudí důvěru). nakonec to vyšlo cenově určitě líp než u subaru, kvalita provedení tak ok, ale zase časově na týden... takže je to věc priority.
krátké vyvětlení proč si myslím, že druhovýroba je shit:
- tyčky stabilizátoru: po 5tkm začaly zase klepat. origo subaru drží už 20 tkm
- brzdové kotouče přední: ačkoliv ne nejlevnější, po pár tisích mapy, nestejnorodý materiál, mega koroze
- příruby výfuku autokelly: mega koroze po jednom roce, pozink zmizel za dva týdny a to jsem to ještě ošetřil nějakou barvou.

pravda je taková, že náhradní díly si může nechat vyrábět kdokoliv a kvalita je to poslední, co by kdo řešil.
trochu jsem odběhl od těch servisů, sorry:))
Outback 2.5 BS9 CVT MY18 129kW
ex - Outback 2.5 BI-Fuel BP9 4AT MY09 127kW LPG BRC
Obrázek
ex - Legacy 2.0R Wagon BP5 5MT MY07 121kW
Obrázek
ex - Legacy 2.0i Wagon BP5 5MT MY04 101kW LPG PRINS
Obrázek
Uživatelský avatar
kiti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3387
Registrován: pát kvě 18, 2012 7:12 pm
Jméno a příjmení: Květoš
Bydliště: Brno-venkov

Re: neautorizovaný servis Brno a okolí ?

Příspěvek od kiti »

No c&k mne docela zklamala s přístupem vyřízení reklamace laku, a dokonce mi přijímací technik řekl, že jsem se o nich nevyjadřoval moc hezky na fóru čímž mne docela "nasral" protože pokud si toto téma dohledáte zjistíte, že tam o vídeňské v brně nepadlo ani slovo (vyřízení trvalo téměř čtyři měsíce a vykládali něco o tom, že importér atd..... ale všeobecné reklamační podmínky vyřízení do měsíce popřeli). Na druhou stranu je hezké že čtou recenze, ale jejich přístup reklamace nikdy více. Na prasklou lištu u bočního skla za dveřmi spolujezdce mi řekli že to nebudou ani posuzovat, že to rozbil kámen.
Myslím si že tento přístup u auta za skoro mega je docela katastrofa.
Nikomu nic nepodsouvám ani se jej nesnažím přesvědčit, ale já nemám až tak pozitivní zkušenost.

Zdraví KITI
Forester 2,5 XT 2010 manuál
CraObs
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 184
Registrován: stř lis 16, 2011 1:03 pm
Jméno a příjmení: Miro

Re: neautorizovaný servis Brno a okolí ?

Příspěvek od CraObs »

neviete o nejakom servise v Brne a okolí ktorý používa Millers Oils?
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: neautorizovaný servis Brno a okolí ?

Příspěvek od Mira »

CraObs píše:neviete o nejakom servise v Brne a okolí ktorý používa Millers Oils?
Musím se opakovat, ale zkus si to tam pozorně pročíst. V mém příspěvku tam to najdeš. Ale v každým servisu ti do auta nalejí co chceš, pokud chceš. Protože ty platíš, takže si můžeš vymejšlet.
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: neautorizovaný servis Brno a okolí ?

Příspěvek od Mareka »

Zná někdo servis Libor Cvrkal, Brno, Slatina?
Prý umí i Subaru (pár se jich tam objevuje) ve slušné kvalitě.
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná technická diskuse“