Servis BALKAR ČB

V této části bychom měli diskutovat o technických problémech, které nelze zařadit do konkrétní kategorie
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis BALKAR ČB

Příspěvek od VDC »

Vytížení, ale schopní ti udělat co je potřeba. Tak se tam asi domluv....
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Ynhoj
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1028
Registrován: čtv říj 15, 2009 9:28 am
Jméno a příjmení: Sebastian Sehnal
Bydliště: Tourov (Bavorov)

Re: Servis BALKAR ČB

Příspěvek od Ynhoj »

VDC píše:Vytížení, ale schopní ti udělat co je potřeba. Tak se tam asi domluv....
Právě mi volali z Dobřan, už jen z toho hovoru trochu jinej pocit :826: . 6.4.2016 jim to tam vezu a náhr. auto taky žádný problém. Teď jen,aby to nebyl nějakej fatal error, úspory vysychaj
Subaru Impreza Outback Sport 2.0 r.v. 2005, ex Subaru Justy 1.3 1998, ex Daihatsu Feroza, ex Škoda Forman 1.3 LX, ex Škoda 105 L
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Servis BALKAR ČB

Příspěvek od draconis »

Že bych se tam zkusil taky domluvit a jeli bychom tam spolu? :-)
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Servis BALKAR ČB

Příspěvek od Mareka »

No twl Subaru hromadné exkurze do dobřanského servisu.....
Škoda že nejede nějaký zájezdový autobus i z Asie - že bych se též přidal. :-)
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
Uživatelský avatar
Ynhoj
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1028
Registrován: čtv říj 15, 2009 9:28 am
Jméno a příjmení: Sebastian Sehnal
Bydliště: Tourov (Bavorov)

Re: Servis BALKAR ČB

Příspěvek od Ynhoj »

draconis píše:Že bych se tam zkusil taky domluvit a jeli bychom tam spolu?
klidně, zpět pojedu od nich pujcenym vozem
Subaru Impreza Outback Sport 2.0 r.v. 2005, ex Subaru Justy 1.3 1998, ex Daihatsu Feroza, ex Škoda Forman 1.3 LX, ex Škoda 105 L
cookyclea1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: čtv srp 18, 2016 10:21 am
Jméno a příjmení: Tomáš Koukal

Re: Servis BALKAR ČB

Příspěvek od cookyclea1 »

Ahoj všem, teď mě mrzí, že jsem vlákno neotevřel dřív. Mám Subaru STI 2006 krásných 47 tis najeto. za jízdy v tom začalo škubat. Tak jsem to odvezl do Balkar CB. Cekal jsem 7 prac. dní ( musel jsem si zavolat sám co s tím dějě). Technik řekl teď jsme to dodělali. Já nadšen o 5 800 lehčí ( údajně seklá regulace turba vyřešeno čištěním) jsem do toho sedl z důvodu, že tam byla sotva rezerva ( vyjeli čtvrt nádrže ) , nemohl jsem vyzkoušet funkčnost auta. Po natankování a zahřátí jsem sešlápl plyn a málem mě vzal infarkt. Auto jelo pořád stejně jako předtím tzn. žádná oprava. Při otevření kapoty a prohlížení položek oprav na faktůře mi nepřišlo, že by se na to vůbec hráblo ( matky bez známky šahnutí a těsnění vše staré origo ).

Píši to sem, protože jsem toho krasného vozu majitelem cca 1 měsíc a nevěděl jsem kam to dát, tak jsem se obrátil na autorizovaný servis Balkar.cz v ČB, kde člověk počítám,že když už to prodávají, tak tomu taky rozumí. A už ani nezmiňuji arogantní přístup techniků ( jen do té doby než jsem jim tam druhý den, přišel zvednout mandle).

Vřele nedoporučuji tento servis. A doufám, že stejně neznalí člověk najde tuto zprávu dřív než udělá takovou chybu jako já.
Uživatelský avatar
yohn
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11958
Registrován: stř črc 13, 2011 5:58 am
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Šumava
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis BALKAR ČB

Příspěvek od yohn »

noo tak to je hezky...
ex. Subaru Crosstrek 2.0i r.2018
ex. Subaru Forester 2.0X r.2006
ex. Subaru Outback 3.0R r.2006
ex. Subaru Outback 3.0 H6 r.2000
ex. Subaru Forester 2.0X r. 2003
ex. Subaru Forester 2.0X r.1999
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis BALKAR ČB

Příspěvek od saburafu »

cookyclea1:
Vítám dalšího subarujihočecha :pr:
Mrzí mě, že za takovýchto okolností zde, ale snad už máš problém vyřešený a pokud ne, určitě stojí za zváženou jet do servisu např. do Subaru Dobřany u Plzně nebo do Boxerauto v Praze.
Nedávno jsem zahlédl inzerát, že shání Balkar servisního technika právě pro Subaru, tak nevím, ale asi to tam moc dobře nešlape.
Já je tam kdysi poškádlil starou Imprezou r. v. 1997, kterou asi viděli prvně v životě. Tady na jihu je holt málo příležitostí nabrat servisní praxi na značku Subaru a obyčejný servisy jí alespoň dle mé zkušenosti zrovna rádi nevidí :811:
Uživatelský avatar
Subaru70
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4010
Registrován: pát led 31, 2014 10:58 am
Bydliště: Praha

Re: Servis BALKAR ČB

Příspěvek od Subaru70 »

cookyclea1 píše:..nezmiňuji arogantní přístup techniků ( jen do té doby než jsem jim tam druhý den, přišel zvednout mandle).

Vřele nedoporučuji tento servis. A doufám, že stejně neznalí člověk najde tuto zprávu dřív než udělá takovou chybu jako já.
...a jak to dopadlo vůbec ?
SUBARU Forester 2,0i Comfort MY16 (SJ) Spotřeba - 8,4l
Subaru Forester 2.0D Comfort MY13 Prodáno
Subaru Forester 2,0D MY11 Prodáno
Citroen C4 Grand Picasso 1,8i
cookyclea1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: čtv srp 18, 2016 10:21 am
Jméno a příjmení: Tomáš Koukal

Re: Servis BALKAR ČB

Příspěvek od cookyclea1 »

Nechtěl jsem zahlcovat, vlákno nepodstatnýma řečma, ale teď to nabralo jiný směr. Závěr: po stížnosti v Subaru Balkar ČB, si auto vzali na reklamaci, že auto dají do pořádku, ale nechápou proč to nejede, že to dělají podle katalogu a ten ukazuje stejné hodnoty jako diagnostika a neví kde je problém. Říkám si : ( tak asi hledat co počítač neukáže svíčky, tlak z čerpadla, hadice atd....? ). Dnes jsem tam po 4 dnech volal, jestli už něco našli a odpověď? My jsme se na to ještě nedostali, máme tady toho hodně a s tímto jsme nepočítali ok, ale já jsem byl objednán 3 týdny dopředu pak týden oprava, která nic nevyřešila a teď na reklamaci mám zas čekat x dní?

Tak jsem řekl ať STI, vyvezou ven a že si hned pro něj jedu. Už mě štvalo, že jsem se nechal zlomit s tou reklamací, protože při představě, že to opravuje někdo, kdo se tím učí a nebo vůbec neví co opravuje jsem nemohl ani spát.

Tak mám teď auto na firmě, zkusím to dát mému známému, který je výborný mechanik, zkusí vyměnit svíčky a filtr jestli se něco pohne, pak je v rezervě p. Seiml kousek od ČB, dle recenzí je to kdysi mechanik V. Pecha, když jezdil se Subaru, tak mu dělal hlavního mechanika pro motor a poslední zastávka je odtah do AWD Praha, co jsem četl a slyšel tak ti jsou asi TOP s Dobřany.
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Servis BALKAR ČB

Příspěvek od Slavek_xxx »

cookyclea1> jestli maji jejich technici podobny znalosti, jako prodejci (pri predvadeci jizde s Levorgem mi valil kliny do hlavy a kdyz jsem ho poslal do riti, ze mele kraviny a chtel jsem vedet jak nastavit palubni pocitac a on nevedel s tim, ze tam ma to auto jen par tejdnu), tak potez panbuh :713:
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
JanOut
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: pon led 30, 2017 8:25 am

Re: Servis BALKAR ČB

Příspěvek od JanOut »

Subaru zdar!
Tak si tak čtu o Balkaru a žasnu :-)
Dříve jsem tam jezdil s vozem Kia(už ho naštěstí nemám), ale zkušenosti s tímto "servisem" máme v rodině také.
Přidávám odkaz na kia fórum....je to čtivé :-) Stejní experti tam dělají Subaru :-(

http://www.kia-club.org/viewtopic.php?f ... 9&start=45
Uživatelský avatar
SCOOTER
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2999
Registrován: ned úno 14, 2010 9:45 pm
Jméno a příjmení: Miloš Tůma
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis BALKAR ČB

Příspěvek od SCOOTER »

Nic nového o Balkaru...
Legacy 2.0R 121kw MT. MY2007 ...mazel
Forester S Turbo 2.0i 130kw. MY 2002-Radost
Legacy com.III 2.0i 92kw. MY2002
Outback 2.5i 121kw MT,MY2005
Outback H6 3.0i 154kw. MY2003-Luxus
Legacy 2.5i 115kw. MY1999
Subaru Impreza GT 155kw. MY1996-Legenda
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1671
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Servis BALKAR ČB

Příspěvek od CoZmo »

je mi to líto, ale svěřil sem jim banalitu a magorek to pak musel opravovat...to je v pytli...a ještě mě čeká GO...a když sem tam zajel jim ukázat fotky, co sme našli na podvozku po jejich banálním zásahu, tak mi bylo řečeno, že sem si to za ty dva tejdny moh udělat klidně sám v kamenolomu a že jako díky čau...hlavně že mi borec tlačil, jak proti h6 je ochcáfka wrc fakt cool kára...

takže pánové, výměna žárovek eště dobrý, v nouzi, když nebudu moc doject do dobřan nebo k adamovi už budu asi ukecávat cokoliv jinde...protože abych kvůli hovadině utratil dvojku a musel navštívit 3 servisy, to je fakt silný kafe.
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
JanOut
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: pon led 30, 2017 8:25 am

Re: Servis BALKAR ČB

Příspěvek od JanOut »

Nedávno mi volala nějaká ženská z Balkaru, že prej mám přijet na servis. Řekl jsem jí, že už ho máme hotovej a ať už nám nevolá. Řekla že to zadá do systému....
O týden později jsem s tou retardou hovořil na stejné téma :-|
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná technická diskuse“