snimac neutralu

V této části bychom měli diskutovat o technických problémech, které nelze zařadit do konkrétní kategorie
Odpovědět
vladdo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 62
Registrován: ned dub 12, 2015 8:25 pm

snimac neutralu

Příspěvek od vladdo »

Zdravim, nikde som tu nenasiel nic o tejto somarinke - snimac neutralu forester 2003. Ma dolezitu funkciu?Na ssm mi ukazuje, ze je pomerne nespolahlivy,- precvakava on/off/on,...pri jemnom tuknuti do riadiacej paky.
Tak som ho vybral. Pri nestlaceni ma nekonecny odpor co je ok. Pri zatlaceni sa odpor meni cca 10 - 200 Ohm co sa mi nezda. A pri plnom stlaceni zas nekonecny.
Mal by mat 0 / nekonecno?

Mam podozrenie ze sposobuje pocas jazdy kod 0519 - idle air control problem. Lebo volnobezny motor je novy, kanal cisty. Ked idem dole kopcom na neutrali, a ECU si mysli ze mam rychlost vdaka zlemu snimacu neutralu- tak chce dat nulove otacky.(Kedze pri zaradenej rychlosti vipina palivo) Pocas toho zisti ze motor ide zdochnut,(lebo ho nekruti prevodovka) ale IACV nestihne zareagovat aby zvylislo otacky.
dik
L'induction de l'apoptose est un autre exemple de couplage pays, la frГ©quence de l'expГ©rience du kamagra n'est pas recommandГ©e en cas d'intoxication..
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná technická diskuse“