USB porty Subaru Outback 2021

V této části bychom měli diskutovat o technických problémech, které nelze zařadit do konkrétní kategorie
Odpovědět
Rene
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: pát led 05, 2024 4:08 pm
Jméno a příjmení: René Kedroň

USB porty Subaru Outback 2021

Příspěvek od Rene »

Zdravím,
nemáte někdo podobnou zkušenost s vypínáním USB portu, nedobíjením telefonu a přehříváním telefonu při nabíjení u Subaru Outback 2021?
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22709
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: USB porty Subaru Outback 2021

Příspěvek od spm »

No jestli se prehriva telefon (a vypina kvuli tomu nabijeni, coz je standardni vlastnost), tak to port v aute nijak neovlivnuje, ale je to dane tim telefonem...

Odesláno z mého SM-F926B pomocí Tapatalk

Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Rene
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: pát led 05, 2024 4:08 pm
Jméno a příjmení: René Kedroň

Re: USB porty Subaru Outback 2021

Příspěvek od Rene »

Jenže když jsem měřil testerem USB, tak je nízké napětí a kolísá cca 0,20 až 0,60 A. Hlavně co se mi zdá netypické je, že USB úplně vypnou na několik sekund a tím se přeruší nabíjení i přenos dat, jako Apple car play.
pufko
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1130
Registrován: pát úno 11, 2011 10:42 pm

Re: USB porty Subaru Outback 2021

Příspěvek od pufko »

Jediné čo môžeš urobíť je použiť originál automabíjačku do zapalovača a nie nabíjať cez USB a uvidíš
Subaru Impreza 2.0GX, 5MT, rv2001...
Subaru Legacy 2.5i, AT, rv2005...
milan74ma
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 562
Registrován: sob pro 07, 2019 3:14 pm

Re: USB porty Subaru Outback 2021

Příspěvek od milan74ma »

zalezi aky mas telefon. Napr. ja som mal na BS problem s nedobijanim telefonu a prehrievanim a bolo to kablom (cez usb, zapalovac som neriesil). Kabel co som predtym pouzival na Xiaomi a Motorole mi robil tieto kulehy na Samsungu S23. Dokonci mi neslo pripojit ani Android auto. Ked som kupil original kabel od Samsungu, vsetko zacalo fungovat a slapat ako ma. Dobija sa, neprehrieva sa, AA pripoji a funguje ako svajciarske hodinky
Subaru Outback 2019 (Comfort)
Uživatelský avatar
vita1kulisek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2281
Registrován: stř dub 13, 2016 9:18 pm
Jméno a příjmení: Víťa Kulíšek
Bydliště: Město Touškov 330 33

Re: USB porty Subaru Outback 2021

Příspěvek od vita1kulisek »

Předchozí komentáře všechny správně. Mám Samsung Galaxy S23 Ultra a funguje úplně v pohodě i všechny předchozí modely telefonů i aut. Vše vyřešil kvalitní kabel, nemám sice v autě originální od Samsungu, ale kvalitní typ tuším z Datartu asi 300 Kč, má větší průřez než ty tkaničky za 70 Kč, ake zato funguje spolehlivě pro nabíjení i přenos dat. Jojo, na kabelu prostě záleží❗️❗️❗️
Víťa Kulíšek
Subaru Outback 2,5i, 124kW, 2022, Field
Subaru Impreza 2,0i, 115kW, 2018 Comfort
Subaru Forester 2.0i, 110kW, 2016 Comfort
Š100-120-Favorit- Lada 1300- Felicia-Fabia Combi-Rapid.
[WINNER]
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22709
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: USB porty Subaru Outback 2021

Příspěvek od spm »

Chce si to ujasnit, co měříš... v ampérech se měří proud. Ten závisí na tom, kolik si to odebírané zařízení vezme a eventuelně kolik ho ta nabíječka dodá. Takže pořád může být vada v telefonu. Nebo v kabelu, jak je zmíněno. Kabel by úplně neměl teda způsobit přehřívání telefonu; leda by na něm ten defekt byl až na konci v microUSB / USB-C konektoru a přes ten konektor to ohřálo celý telefon. Nicméně to si myslím, že by bylo poznat už při odepínání kabelu rukou, že je ten konektor horký...
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Rene
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: pát led 05, 2024 4:08 pm
Jméno a příjmení: René Kedroň

Re: USB porty Subaru Outback 2021

Příspěvek od Rene »

Vyzkoušel jsem jak originální tak neoriginální kabely. Hlavní problém je, že při jízdě mi vypíná Apple car play, protože na pár sekund vypnou USB porty a ukončí se jak nabíjení, tak přenos dat. Vyzkoušel jsem také několik iPhonu. Ještě nikdy se mi nepodařilo telefon nabít víc než o několik procent za několik hodin nabíjení. Mám druhé auto, ve kterém jsem zkusil ten samý kabel i iPhone a vše funguje OK. V druhém autě ten samý telefon bere 1,3 A a telefon se nezahřívá.
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16139
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: USB porty Subaru Outback 2021

Příspěvek od quickly »

Já mám v Grinchovi (BS 2019) i15pro a růžový kabel z Číny a ani jednou mi to nevyskočilo a nabíjí úplně v pohodě. Tady bych viděl problém v zásuvce. Když mi dělali napájení kamery, tak mi spodní USB přestalo fungovat, protože tam přehodili drátek.
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná technická diskuse“