WRX bugeye wagon

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Zamčeno
pichy
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 203
Registrován: pon říj 24, 2016 6:14 pm
Bydliště: Valašsko

WRX bugeye wagon

Příspěvek od pichy »

kluci, rozhodl jsem se prodat svého fozzyho https://auto.bazos.cz/inzerat/80258116/ ... 125-kw.php a koupit WRX. vždycky se mi hrozně líbilo bugeye v kombíku a sny se mají plnit .-) nemáte někdo nějakou na prodej?

protože imprezy nemám tak nakoukané, rád bych vás poprosil o postřehy k následujícím kouskům. tato je z polska, cena se zdá být velmi příznivá. s prodejcem komunikuju, je to maník, který se rozvádí a potřebuje peníze. jenže je to polsko... https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-im ... t=34218250

pak máme jednu i v česku: https://www.sportovnivozy.cz/89931-suba ... -wrx-praha na mail, jestli je prodej aktuální, borec zareagoval, že je a že se můžu klidně ptát. prý má auto 6 let a najel s ním 10 tisíc km. když jsem mu poslal dotaz na konkrétní servisní úkony a stav některých komponent, tak už mi neodepsal. asi se ho dotklo, že bych rád věděl, co kupuju. pár dní na to jsem mu ještě psal, jestli by mi mohl dát vědět aspoň to, jestli je auto prodané, ale zase bez reakce. telefon na sebe nedal, podepisoval se jako "meix".

vzhledem k tomu, že jsem si dal se sepsáním tohoto postu dost práce, doufám, že mi aspoň dáte nějaký feedback .-) díky
Naposledy upravil(a) pichy dne sob říj 07, 2017 1:14 pm, celkem upraveno 1 x.
Outback 3.0 H6 (2004)
Honda Civic 1.6 V-TEC (2005)
Peugeot 205 rallye (1990)

ex: Forester 2.0 XT (2003), Forester 2,0X (2006), Impreza 1,5 (2009), Forester S-turbo (1998), SAAB 9-5 Aero (2005)
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: WRX bugeye wagon

Příspěvek od emve »

Forester pěknej, skoro bych o něm uvažoval na zimu. [DRIVE]

Škoda, že jsi nenapsal dřív, mohl jsem ti ukázat svoje WRX, abys měl srovnání, měl jsem ho doma na Valašsku.

Auto z Polska bych asi nechtěl, hodně to kupují kamarádi/kolegové z jedné internetové komunity, protože je to levné, ty auta obvykle jezdí, ale vždycky tam byl nějaký problém (šlo to přes boudu, kitovaná střecha apod.)... zkrátka dají se tam sehnat auta za hubičku, ale má to svoje důvody.

S tím druhým pánem se asi evidentně nedomluvíš, moc tedy nechápu, proč to vůbec inzeruje s tímto přístupem.

Nezbývá než popřát hodně štěstí s výběrem, těch aut je čím dál méně.. Nejvyšší čas koupit. ;)
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Re: WRX bugeye wagon

Příspěvek od Bodyšek »

Taky uvazuji jeste o koupi bud GT, nebo WRX nebo XT .Hlavne neco s turbinou.Forestra mame 2008 SH atmo.Tak koukam po inzeratech ale jeste tu mam takove domaci - ja tomu rikam pracovni auto a to by musel pryc.No neni to tak jednoduche .


Sent from my iPhone using Tapatalk
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24291
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: WRX bugeye wagon

Příspěvek od sima »

Bodyšku tak to by ti to pracovní auto fakt chybělo,leda používat imprezu jako arbeitautowagen :-D :-D foryna by taky byla ještě škoda,i když to už je hodně o indiv.přístupu každého ke svému autu.Tak snad jedině víc používat ten tvůj traktor(tj dost,že si nás táto vyvez).Co to vlastně máš za to druhé auto?
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“