Subaru Impreza GT

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Zamčeno
JardaB
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte zář 08, 2015 12:16 pm
Jméno a příjmení: Jaroslav Brázdil

Subaru Impreza GT

Příspěvek od JardaB »

Zdravím,
v nejbližší budoucnosti si plánuji splnit sen a pořídit si Imprezu GT. :657: Vzhledem k momentální nabídce jsem byl nucen se podívat k našim bratrům do Polska. Můj objev má motor z Imprezy WRX 2003. Kompletní repas motoru, nové písty, ojnice, kroužky, šály, těsnění, rozvody, převodovka. Také nov áspojka, zavěšení na červeném polyuretanu, nové turbo. Vše před 18 tisíci. Nové brzdy včetně třmenů před 1000km. Bourané jako všechny Imprezy, nic nemělo jít až do kastle, momentálně po celolaku. Pán s tím jezdí denně.
Zbytek se s nájezdem blíží k 300 tisícům kilometrů. Co všechno mi může odejít? Ložiska kol, shnilé zavěšení a ještě na něco si dát pozor?
S sebou beru pyšného majitele Imprezy profesí mechanika Subaru který mi to projede a zkoukne.
Na co se mám po dovozu připravit? Problémy s STK. Co se jim leze na nervy nejvíce? Jakou eko daň platí GT z roku 99?
Vykoukáte mi něco z fotografií? Ja našel jenom nefunkční klimu a prasklé zadní světlo.

http://www.aukcjoner.pl/gallery/020717904-17.html#I17
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49202
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Impreza GT

Příspěvek od VDC »

No myslím, že při dovozové stk jim poleze na nervy všechno, co není standard, respektive co není schválené a homologované. Vše, co je v pořádku, by jim mělo být fuk.

Odesláno z mého ASUS Transformer Pad TF300TG pomocí Tapatalk
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
PetrC
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 510
Registrován: ned čer 02, 2013 10:11 am
Jméno a příjmení: Petr Celnar
Bydliště: Bučovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Impreza GT

Příspěvek od PetrC »

Hlavně aby tam byl štítek se zatížením auta a náprav, je na pravám tlumiči (na druhé straně než je štítek s vinkem, kódem motoru a převodovky). To je poviný údaj v CZ TP a bez toho ti to nepřihlásí a v SUBARU ČR je to vůbec nezajimá. EKO musí být zapsáno v polsým techničáku, pokud tam není, tak budeš platit 10k, že to plní tu taky nikoho nezajimá.
1996 R33 Skyline GT-R V-spec [490 HP/650 N·m]
MY96 SUBARU IMPREZA WRX STi Type RA Version II DCCD - JDM [275 HP/319 N·m] - SOLD :-(
v rodině:
MY96 SUBARU IMPREZA GT 555 [300 HP/350 N·m] - na nukleární pohon
MY06 SUBARU FORESTER 2.5XT [230 HP/320 N·m]
JardaB
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte zář 08, 2015 12:16 pm
Jméno a příjmení: Jaroslav Brázdil

Re: Subaru Impreza GT

Příspěvek od JardaB »

Děkuji za odpovědi, moc mi pomohly.
Mám ještě doplňující otázky, jak zjišťují homologaci na STK a co všechno je schopný technik poznat?
Když se kouknete za zadní křídlo, z jakého modelu je? Nějak se mi to nedaří zjistit. Chybí na něm brzdové světlo nebo škvíra pod ním má jiný účel?
Jak moc dobrá zpráva je, že na autě je také intercooler z new age STI?
Uživatelský avatar
PetrC
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 510
Registrován: ned čer 02, 2013 10:11 am
Jméno a příjmení: Petr Celnar
Bydliště: Bučovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Impreza GT

Příspěvek od PetrC »

JardaB píše:Děkuji za odpovědi, moc mi pomohly.
Mám ještě doplňující otázky, jak zjišťují homologaci na STK a co všechno je schopný technik poznat?
Když se kouknete za zadní křídlo, z jakého modelu je? Nějak se mi to nedaří zjistit. Chybí na něm brzdové světlo nebo škvíra pod ním má jiný účel?
hledají čísla na všem co konrolují, např. přední světla 02 HC/R 12,5 E13 2279. Divám se, že jsou tam zadní světla z sti, ty neprojdou, nemají mlhovku (F 00 E13 2284). Kontrolují skla, světla, zrcátka, pásy, přepínače (např. jestli svítí oranžově kontrolka mlhovek),....intercooler nevadí určitě, křídlo nevím ale myslím, že by nemuselo.
1996 R33 Skyline GT-R V-spec [490 HP/650 N·m]
MY96 SUBARU IMPREZA WRX STi Type RA Version II DCCD - JDM [275 HP/319 N·m] - SOLD :-(
v rodině:
MY96 SUBARU IMPREZA GT 555 [300 HP/350 N·m] - na nukleární pohon
MY06 SUBARU FORESTER 2.5XT [230 HP/320 N·m]
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“