Impreza 2.0 GX

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Zamčeno
ondrap
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: ned led 18, 2015 10:10 pm
Jméno a příjmení: Ondřej Pilát

Impreza 2.0 GX

Příspěvek od ondrap »

Ahoj, rád bych sehnal rozumnou Subaru Impreza 2.0GX okolo 60tis. Kč. Zároveň to bude moje první Subaru, tak se toho trochu bojím abych se nespálil a nemusel do ní strašně moc investovat.

Našel jsem na následující inzeráty:
http://www.sauto.cz/osobni/detail/subar ... oFrom=list
http://www.sauto.cz/osobni/detail/subar ... oFrom=list
http://www.sauto.cz/osobni/detail/subar ... oFrom=list

Víte někdo něco o těch autech nebo je lepší shánět něco dražšího?
Díky za odpovědi.
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Impreza 2.0 GX

Příspěvek od Mareka »

No musíš čekat že za tyhle peníze bude nutno po koupi investovat do nějakých oprav. Bazary navíc neumí/nechtějí odkrýt historii tak nevíš co se s autem dělo.
Požadoval bych prohlídku zkušenějším známým nebo v Praze např. Boxer Auto nebo AWD. Pokud bazar odmítne, utéct nebo radikálně srazit cenu.

A nebo počkat/pohledat na fórech zda někdo nenabídne své auto, kde bude jasný stav.
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10646
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Impreza 2.0 GX

Příspěvek od Mira »

Ta první impreza se prodává dobrý 2 roky. Začínali na 90, pak 75, pak 72, 70, teď už jen necelých 60. Předpokládám nějaký problém, protože tak dlouho jsem rézu v inzerci neviděl. Ta 3. z Plzně se řešila v nějakým jiným vláknu, rozhodně nevypadá prý na jednoho majitele, je nějaká vybydlenější.
Uživatelský avatar
kiti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3387
Registrován: pát kvě 18, 2012 7:12 pm
Jméno a příjmení: Květoš
Bydliště: Brno-venkov

Re: Impreza 2.0 GX

Příspěvek od kiti »

Za cenu 60 tisíc je nereálný sehnat auto bez vysokých nákladů na servis aby to jezdilo a nebyl to VRAK.
O tak staré auto se slušně stará jedině fanda
Forester 2,5 XT 2010 manuál
vrtasp
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1201
Registrován: čtv říj 01, 2009 9:40 pm
Jméno a příjmení: Petr Vrtilka
Bydliště: Kyšice okr.Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Impreza 2.0 GX

Příspěvek od vrtasp »

Tak tu prvni z Prahy jsem dnes videl na zivo ,vypada ok a urco tam neni 3roky . Bazar ma znamej ,koupil jsem tam i svoji Baju. Subarka kupuje na vychode v Srn u Subaru.
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10646
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Impreza 2.0 GX

Příspěvek od Mira »

No v tý Praze je tam min. od léta 2013. Sem o ní v té době uvažoval. A za 57 se už umoudřili, za předchozích 75 a pak kosmeticky 74 to byl nesmysl. Za 57 bych se na ni podíval. Podle mě masivněji zlevnili právě proto, že se jí nemůžou zbavit. Ale to neznamená, že je špatná.
ondrap
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: ned led 18, 2015 10:10 pm
Jméno a příjmení: Ondřej Pilát

Re: Impreza 2.0 GX

Příspěvek od ondrap »

Dík za rady. Na tu Subaru v Praze se skočím podívat a případně se domluvím na prohlídku v awd nebo Boxer Praha.
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“