První koupě Imprezy

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Zamčeno
cyklofan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon zář 12, 2016 9:42 am
Jméno a příjmení: Ján Tichý
Bydliště: Zlínsko

Re: První koupě Imprezy

Příspěvek od cyklofan »

Nazdar kolegové, pro příležitostní víkendovky hledám něco svižnějšího k forestru.
Nejvíc by se mi libilo BRZ, ale ceny jsou na tyto účely ještě vysoko. narazil jsem mimo jiné na: https://www.sauto.cz/osobni/detail/suba ... oFrom=list cena mi připadá odpovídající, pokud tam není nějaký skrytý problém. Budu rád za případné postřehy.
Subaru Forester 2i CVT 2016
Toyota Yaris hybrid
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18905
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: První koupě Imprezy

Příspěvek od hamoun »

jestli to nebude ona:
Obrázek

před 14 dny ji někdo koupil ...
škoda superb
ex WRX 2008
cyklofan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon zář 12, 2016 9:42 am
Jméno a příjmení: Ján Tichý
Bydliště: Zlínsko

Re: První koupě Imprezy

Příspěvek od cyklofan »

Díky, zase jsem ušetřil kopu peněz ;-D
Subaru Forester 2i CVT 2016
Toyota Yaris hybrid
Uživatelský avatar
Daytona
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 70
Registrován: ned bře 08, 2015 10:31 pm
Jméno a příjmení: Marko Holý

Re: První koupě Imprezy

Příspěvek od Daytona »

Ahoj ... Tak to som mal slabšiu chvilku a proste to predávať nebudem, jelikož každý ma predstavu že to dám za banán [BANANA] aj s tesco taškou <:-< 8-? a to ani náhodou :-DDD ;-D To auto je dorobené a jazdí jak strela. Tento týžden konečne posledná vec v BOXERE, tesnenie pod víkami ventilov. Dneska dosiahnuty 222022km a šlape jak po pomazanke >B-) Auto je proste prirastené k srdcu :-o [SUBARU]
OZP píše:Nákup auta v AWD doporučuji, na rovinu ti odpoví na vše na co se zeptas. Já svoje STI taky kupoval přes ně a vybrali jsme dobře

Ale tohle konkrétní auto se mi nějak nezda.
Těžko dohledatelný původ a předchozí majitel(e).
To křídlo, není náhodou z Eva?
A ten desnej volant, kvůli kteremu to bude mit problem na STK... jasne, originál/jiny volant sezenes celkem snadno, ale na mě to nedělá dobrý dojem.
Kola mi přijdou taky divný, nevypadají solidně.
Nový motor je taky diskutabilni- záleží kdo ho stavěl a z jakých dílů. Sám bych dal přednost autu s lehlym motorem, který …
IMPREZA WRX STi Prodrive 02
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“