Subaru forester

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Raasha
Nováček
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: ned čer 23, 2019 9:35 am
Jméno a příjmení: Václav Rašín

Re: Subaru forester

Příspěvek od Raasha »

Tapan píše:Ad. výkup v AAA...proč mě to vůbec nepřekvapuje

S bazošem mám dobré zkušenosti, jedno auto jsem tam prodal, dvě koupil a v neděli se jedu podívat na další Naopak zklamalo mě Sauto, na to, že je to placená inzerce...krom legračních překupníků se na inzerát z Sauta neozval nikdo. Dá se použít i Sbazar, tam je ta inzerce zadarmo a taky tam občas koukám. Obecně inzerce na netu asi chce nasadit cenu spíš ze spodní části spektra, ve kterém se podobný auta prodávají, hezky to popsat, auto trochu pošlechtit a hlavně ho slušně nafotit. Některé fotky v inzerci vyvolávají …

To je u mě právě problém... Auto vypadá fakt špatně (opticky), protože jsou poškrábané plasty, nárazníky atd... Ale mechanika je všechna v pořádku a nebo nová :-D
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22740
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Subaru forester

Příspěvek od spm »

Tapan píše:Ad. výkup v AAA...proč mě to vůbec nepřekvapuje

S bazošem mám dobré zkušenosti, jedno auto jsem tam prodal, dvě koupil a v neděli se jedu podívat na další Naopak zklamalo mě Sauto, na to, že je to placená inzerce...krom legračních překupníků se na inzerát z Sauta neozval nikdo. Dá se použít i Sbazar, tam je ta inzerce zadarmo a taky tam občas koukám. Obecně inzerce na netu asi chce nasadit cenu spíš ze spodní části spektra, ve kterém se podobný auta prodávají, hezky to popsat, auto trochu pošlechtit a hlavně ho slušně nafotit. Některé fotky v inzerci vyvolávají …
Treti libero? :-DDD

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14859
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Subaru forester

Příspěvek od Tapan »

Raasha: chápu, ale bohužel vzhled prodává.

spm: nebuď zvědavej :-)
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
adavid555
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 237
Registrován: sob zář 26, 2009 8:11 pm
Jméno a příjmení: David
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru forester

Příspěvek od adavid555 »

Taky si myslím, že první dojem a vzhled prodává...

odesláno z mobilu
passat b5.5 V6
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“